Volkswagen Golf Vii Prve Zvanicne Slike

Volkswagen Golf Vii Prve Zvanicne Slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
meni je auto savrsenstvo, ima najljepsu unutrasnjost na trzistu u svojoj klasi, 10 puta ljepsi od a3 nove iznutra, s vana su tu negdje.. Ovo je naravno highline na videu, i nece kostat ispod 50k minimalno..
 
Legend
kulturno, njemacki
moram se pohvait da sam drzao ovaj zmigavac sa retrovizora u ruci, prije par mjeseci :D
 
Član
unutrasnjost je dobra, al fazon je sto ce u citavoj bosni bit 2-3 golfa sa ovakvom opremom, tj. ako je neko dovoljno lud da plati pedeset milja maraka za golfa, a ostali ce izgledat siromasno, standardno za nase golfove.
 
Član
kako TG vidi novog golfaa

http://www.topgear.com/uk/photos/the-new-vw-golf-2013

Of course, if we use the mk VI as a base, this new one should be a gem to drive, so we turn our attention to the clever insides: all Golfs now come with a 5.8in colour touchscreen display, operating like a smartphone, adjusting the audio, Bluetooth, and trip functions. There’s no mention of ‘Angry Birds’ being available, but there are numerous electronic driver aids that will do everything short of providing open-heart surgery. Give it about five years, and you’ll probably get that too.


hocel i kod nas imat standard ekran na dodir jer vecina ljudi nezna koristit telefon sa tavim ekranom a kamoli da nesto komplikovanije
 
Član
Gdje će biti 50 hiljada šta vam je pa za te pare ide novi cc i pasat

Ovo je novo auto baš se vidi da je nova platforma, jel na 5 i 6 dosta dijelova je odgovaralo a mislim da ovdje neće ništa odgovarati :) krenuvši od navigacije, volana, vrata, srednjeg dijela sve je drugačije...

Kromirani rubovi oko ventilacija i otvori više razvučeni, navigacija koja ima veći displej imam osjećaj duplo od rns510, start stop sistem dole kod mjenjača, električna kočnica, baš je dosta exkluzivnije,, nova obloge na vratima koje mi djeluju komotnije, centralni dio ispod klime je drugačiji skroz...

Više mi se sviđa iznutra nego izvana,

Ova kombinacija mi je :) 14 slika
http://www.topgear.com/uk/photos/the-new-vw-golf-2013

što se tiče unutrašnjosti približili su se pasatu tu su u par deka

.....kad pogledam peticu sada izvana i ovu 7 djeluje mi sedmica dosta ozbiljnije oštrije nekako mi petica sad mlitava, sva zaobljena :)

Ove maglenke su mogli kao na 6 gti a ne ovako pola od one plastike...al polako čekamo 7 gti :)

A veliko je pitanje kako će da izgleda socijalni golf 7 tkz trendline :) jel ovdje slike nisu higline već, dsg,navigacija,bixenon,koža plus higline :)







I da još sam neš zaboravio:

- Volkswagen je za Golf razvio dvije potpuno nove generacije motora s rasponom snage od 63 kW / 85 KS do 110 kW / 150 KS.

- Sve verzije motora opremljene su start-stop sustavom i modusom rekuperacije, koji također doprinose smanjenju potrošnje.

- Common-Rail motor sa 77 kW / 105 KS koji se gotovo i ne može smatrati dizelskim motorom, primjerice, troši samo 3,8 litara goriva na 100 kilometara. To odgovara CO2-emisijama od 99 g/km.

- Najbolju vrijednost ostvaruje Golf BlueMotion: sa samo 85 g/km CO2 i prosječnom potrošnjom od 3,2 litre dizela na 100 km postavlja nove standarde za ovu seriju modela.

Ekran je 5,8 ' a neznam dal primjećujete da ja malo zakrenut prema vozaču
120904195.8_mn.jpg

start stop baš gdje treba da bude
120904195.11_mn.jpg

120904195.12_mn.jpg

120904195.13_mn.jpg

120904195.7_mn.jpg

120904195.9_mn.jpg
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Trebam li govoriti svoje misljenje ? :icon_rolleyes:

Nemaš potrebe, evo ja ću za nas iznijeti.:D

Najbolji auto u klasi, vjerovatno i na svijetu, DAS AUTO, DAS GOLF!!!:cool:

SAVRŠENSTVO NA 4 TOČKA!:cool:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
technoGeek je napisao(la):
Trebam li govoriti svoje misljenje ? :icon_rolleyes:

Nemaš potrebe, evo ja ću za nas iznijeti.:D

Najbolji auto u klasi, vjerovatno i na svijetu, DAS AUTO, DAS GOLF!!!:cool:

SAVRŠENSTVO NA 4 TOČKA!:cool:

hahaha vas dvojica ste najveci kraljevi na ovom forumu :lol::lol::lol:
 
Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Kad bude peugeot imao ovakvu unutrasnjost javite se hejteri

:lol::lol::lol::lol:

Pa vidi samo kakvo unutrašnjost ima 208, malo auto, da ne pričam o 508. Pežo to odavno ima ;) A da ne pričamo o promjeni i s vana, a ne vazda isto.

2013-Peugeot-208-GTi-Interior-1.jpg


Peugeot-508_2011_800x600_wallpaper_17.jpg
 
Član
Niko nije spominjao koševe i konkurenciju, radilo se o unutrašnjosti, koju Pežo navodno nema. ;)

@gaga

Jeste on aktuelan, ali prije je konkurencija 6-ici, nego 7-ici.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top