Volkswagen Golf Vii Prve Zvanicne Slike

Volkswagen Golf Vii Prve Zvanicne Slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Interior Golfa je jedino što što mi privlači pažnju , tj. stvarno je vrhunski za razliku od vanjštine koja nema baš ni jedan detaljčić što bi mi privukao pažnju , jer je sve već viđeno i maksimalno prežvakano...

Ali daleko da nema konkurencije u klasi što se unutrašnjosti tiče...
Npr.
PUBLIMOTOR.NET-Citroen-C4-2011-detalle-del-interior.jpg

2012-Kia-ceed-interior.jpg

Opel-Astra_GTC_2012_800x600_wallpaper_44.jpg
 
Član
@djordje
http://motorride.net/wp-content/uploads/2012/02/2012-Kia-ceed-interior.jpg

Nova Kia Rio je jebena kopija Golfa V, eto samo kad kljuc vidis sve ti je jasno :icon_biggrin:
Od pedala, rucice mjenjaca, izgleda table... i t d

Kazu da je prelijepa u Riju, a u Golfu ruzna ko qrc :D
 
Član
Ovo je Ceed;)

Stvarno moraš biti hejter da kažeš da interijer Golfa ne valja , za mene je vrhunski;)

Ali vanjština je takva , da se ne bih nikad okrenuo na ulici za njim...
 
Član
pogledajte tu jednostavnost i funkcionalnost tipki na sedmic, sve je tako pregledno i jednostavno, žiku na citroenu, opelu idem toliko daleko da kažem da je kao telefon :)

Interijer je oks, exterijer ako nije u pitanju gti ili r nije atraktivan i i to je to, ovako je skroz ok...

Ljudi ne izmišljaju toplu vodu naprave minimalističke promjene i opet su najprodavani....

Jel neko zna kad će se početi prodavati? neki detaljni cjenovnik da vidimo malo trendline šta ima? :)
 
Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Ovo u citroenu lijepo ? Gle volana :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

A šta to ima smiješno na volanu , ne kontam :icon_question:

P.S
Ja se duboko izvinjavam što sam uporedio ove interijere sa Golfovim , sram me bilo :icon_cry:



Ja se ispravljam , ovo je konkurencija Golfovom interijeru :lol::lol::lol::lol:
2008-Carlsson-Aigner-CK65-Eau-Rouge-based-on-Mercedes-Benz-CL-Interior-1920x1440.jpg


Lexus-LS_600h_L_2013_Interior_View_1024x768_Wallpaper_01.jpg


Range-Rover-Sport-Review-interior-picture.jpg








Dajte ba ,Vagenovci , pa ne mora svakom Golf biti svetinja....

Moje mišljenje je samo realno bez trunke emocije.
 
Volan je ruzan nije smijesan. Nije za mene golf svetinja ali sto jest jest. Opet ce prestici svakoga u prodaji jer je to GOLF !
 
Član
Pa ja sam u svom prvom postu napisao da je Golf institucija , tako da će se prodavati bez obzira na sve , ali realno vanjski dizajn je 0 bodova , tj de ja vu , prežvakan više puta , interijar ga izvlači ,tj. odličan je.

E sad kad realno sagledaš auto , ima itekako izjednačenu konkurenciju , samo ona nema ono najvažnije , snagu brenda.
Jer kad bi se ovaj Golf pojavio pod znakom recimo Kije , više nebi bio vau , već samo prosjek klase , ako razumijete šta hoću reći...
 
Član
cim dodje u prodaju eto policiji SA kantona 30 komada, u tuzlu isto, tamo vamo. Htjeli ili ne morat cete ga gledat, cak cete morat stat kad vas cikica iz doticnog auta bude zaustavljao:lol::lol::lol:

stvarno je jebeno imati takvu muku:D:D

puno je golfova, al sta je tu je, prodavat ce se ko i svi do sada, ili samo bolje
 
Član
Mali pomaci sa vana, sto je i logicno. Velike korake u dizajnu prave samo proizvođači koji ni nakon 30 godina nisu nasli svoj pravac.
 
Član
aServis je napisao(la):
pogledajte tu jednostavnost i funkcionalnost tipki na sedmic, sve je tako pregledno i jednostavno, žiku na citroenu, opelu idem toliko daleko da kažem da je kao telefon :)

Interijer je oks, exterijer ako nije u pitanju gti ili r nije atraktivan i i to je to, ovako je skroz ok...

Ljudi ne izmišljaju toplu vodu naprave minimalističke promjene i opet su najprodavani....

Jel neko zna kad će se početi prodavati? neki detaljni cjenovnik da vidimo malo trendline šta ima? :)


Upravo tako, kod svih njih su na svoj fazon interijeri, recimo za mene je mecka svetinja i bolja mi je a klasa nova od golfa 7, ali golf je jednostavno kralj ove klase, nemas elegantnijeg auta u toj klasi jednostavno. Premalo trose, predobri motori,odrzavanje, cijene sve top. Ekstra je i sedmica i volio bi kakvog GTD ili R7,drugo nista u obzir ne uzimam :) Ako ne to onda A class ;):cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top