Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Član
http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/crna-hronika/102089-nesreca-u-vogosci-povrijedjene-tri-osobe-20-godisnji-mladic-u-teskom-stanju.html

Jbg obadvojica mi Jarani i iz Passata i iz Astre Francika i Gigo jedan volio malo vise stisnut jedan popit i eto jbg Gigo brz oporavak :icon_sad:
 
Član
Ovaj sa alfom koda je kroz nakovanj proletio nema djela koji nije razbijena pitaj Boga kolko je vozio....



Sinoc bio u Tz, izlazim na zeleno kad crveni g5 meni sa strane nesto lik rukom mase, pitam jarana kome mase kaze ma nekom na cesti sto stoji u meni govno umrlo, nemoguce da sam ja izaso na crveno moze bit samo da je on il je semafor zagovno...Lola skino zadnje tablice da ga kamera na snimi, gledam sinoc pola grada nema zadnjih tablica ka meni jaran sto to reko zbog kamera..trkaju se od stupina do mosnika i samo zaredaju po semaforima posle se raja cudi sto svake sedmice cikne po jedna bandera
 
saledoboj je napisao(la):
Ovaj sa alfom koda je kroz nakovanj proletio nema djela koji nije razbijena pitaj Boga kolko je vozio....



Sinoc bio u Tz, izlazim na zeleno kad crveni g5 meni sa strane nesto lik rukom mase, pitam jarana kome mase kaze ma nekom na cesti sto stoji u meni go*no umrlo, nemoguce da sam ja izaso na crveno moze bit samo da je on il je semafor zagovno...Lola skino zadnje tablice da ga kamera na snimi, gledam sinoc pola grada nema zadnjih tablica ka meni jaran sto to reko zbog kamera..trkaju se od stupina do mosnika i samo zaredaju po semaforima posle se raja cudi sto svake sedmice cikne po jedna bandera

sto se provaljujete kad ne znate ni sta je bilo, nije momak kriv, zena prosla kroz crveno , vi ko oni na klixu odmah trkaci isli 200 i sl :icon_rolleyes:
 
Član
milanelo je napisao(la):
saledoboj je napisao(la):
Ovaj sa alfom koda je kroz nakovanj proletio nema djela koji nije razbijena pitaj Boga kolko je vozio....



Sinoc bio u Tz, izlazim na zeleno kad crveni g5 meni sa strane nesto lik rukom mase, pitam jarana kome mase kaze ma nekom na cesti sto stoji u meni go*no umrlo, nemoguce da sam ja izaso na crveno moze bit samo da je on il je semafor zagovno...Lola skino zadnje tablice da ga kamera na snimi, gledam sinoc pola grada nema zadnjih tablica ka meni jaran sto to reko zbog kamera..trkaju se od stupina do mosnika i samo zaredaju po semaforima posle se raja cudi sto svake sedmice cikne po jedna bandera

sto se provaljujete kad ne znate ni sta je bilo, nije momak kriv, zena prosla kroz crveno , vi ko oni na klixu odmah trkaci isli 200 i sl :icon_rolleyes:

Ako ćemo realno, da je išao po ograničenju, nije je mogao ovako ubiti.
 
Član
dobro zena je prosla kroz crveno to niko ne spori, al kolko je on vozio......garant je iso 40-50 pa pokido tockove ko i onaj sa superbom u tuzli, jb majku sto lose prave ova vozila sa 40 otpadaju tockovi.....glupo je izvrtat istinu i pricat nije kad jest, imaju slike vidi se sve nebi me cudilo da je jos neko bio u (autu posto su se aktivirali zadnji bocni zracni jastuci) pa malo potjerali da se dokazu....ljudi se na magistrali zazegaju pri nekim normalnim brzinama pa ne razbiju ovoliko auto
 
Član
A zato nije mogao ici 60 km/h, koliko je ogranicenje? Golf je udario svojim najtvrdjim djelom sa boka i nabio bocno na stub od semafora - koji je najvise i deformisao auto i uz to na trotoar - al bocno, na koji je Alfa pokidala tockove. Nego svi su u BiH strucnjaci a i da ne razmisle prije toga, sve bi super bilo. Pogledajte kako izgledaju auti na bocnom crash testu pri simulaciji udara u stub i to pri duplo manjoj brzini, pa onda pricajte nesto.
 
Član
Steta alfe platis je kupis i onda se zabijes u dvicu od dvije hiljade pa ti cekaj kad ce osiguranje isplatit.Neisplati se vozati dobro auto(skupo auto) bez kaska;)
 
Top