Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

187

Član
Sinoc na malti kod telecoma hodam sa rajom kad prolazi crvena petica gti i crna gti (idu lagano, pricaju).. ja sa rajom lagano do cvile kad dole imamo sta vidjeti.. petica crvena se zakucala u pug-a.. na petici prednji kraj razvaljen (blatobrani, hauba,branik, mokra je cesta bila vidi se da je iscurio permant, vjerovatno je i hladnjak pukao...)
Po mom misljenju potegli su se crvena i crna petica i jbg valjda pug izletio i ovaj se zabio u zadnji lijevi dio auta..
Sad ne znam sta je tacno, ali tako je djelovalo jbg..
 
Legend
to je onaj momak sto radi kod mahira kao dostavljac, imao zutu ibizu tdi, isto isla pravo dobro ?
 
Član
.nOKe je napisao(la):
to je onaj momak sto radi kod mahira kao dostavljac, imao zutu ibizu tdi, isto isla pravo dobro ?

mislis na dadu debelog? ne bi rekao da je njegova ova petica gti, koliko znam ima zutu ibizu fr, jedino ako nije uzeo ovu peticu, mislim da je to ona sa jabukom nazad, pravo dobar auto, vidim je na slepi sinoc, fino udaren...
 
Član
.nOKe je napisao(la):
cuo sam da je uzeo neko drugo auto, pa rek'o da nije njegova :(

moguce, ne znam ko je vozio, ali sam 99% siguran da je to onaj predobri gti s "jabukom" nazad sto se prodavao na pik-u nedavno, plava stakla, 18", dvoje vrata...
 
Član
wkd je napisao(la):
onaj momak sto voza i Seata Ibizu zutu(novi model).. nedavno je GTI-a uzeo

Sivi GTI udren sa desne strane sinoc kofa mene lozio nesto :lol: :lol: :lol:
Like se ne zivii samo je pitanje kad ce se zalijepiti negdje :icon_twisted:
 
Član
Juče sam Dadu vidio u crvenoj petici gti Baš dobro auto Šteta ako bude on jer momak je prva liga i odličan vozać :icon_sad:
 
Top