Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Član
Sinoc gledam na nat geo U nekoj tamo zemlji poput nase narod uzeo zakon u svoje ruke krimose ubijaju i pale zive po ulicama Policija im ne moze nista a rijetko kojeg spasi Na kraju price autor se pita kakva je razlika izmedju kriminalaca i sudija
 
Član
Ma kakva robija to samo dobro ispendrecit odbit od bubrega, ovde raja kotna da su neko i nesto zato sto obavljaju neke bitne funkcije pa mogu pravit sranja po gradu. Ispada moj babo advokat mogu radit sa autom sta hocu, sta bi trebale radit sinovi sudija haskog tribunala, il obamina djeca. Dok drugi ljudi koriste priliku da se obrazuju i sticu znanje na osnovu ocevog imena, u nas to koriste da prave sranja...Drustvo nam je palo na najnizu granicu, jos malo pa ce se komunicirat i zivit po sistemu neandretalaca....
 
Član
A jebo mater ovo sam ima u Bosni nigdje drugo jos samo da mu plate sve ih treba pobit i sudije sve j*bem im mater pa makar da mi je babo :icon_mad::icon_mad::icon_mad:


http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/vozac-audija-mirsad-subasic-dobio-mjesec-dana-pritvora/120529099
 
Top