Sta se desava sa forumom ???

Sta se desava sa forumom ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
-Suki- je napisao(la):
ako je ovaj gore bijeli sa avatara onda ti je dobro i rekao sta se ljutis, predstavio si auto da cujes misljenja i sta je sad problem?
ne ljutim se samo nema niko pravo to da naziva nekim imenima sto nisu za forum. valjda ima neki redi i kultura na forumu nije stala ili slicno. zato ljudi nece da prestavljaju vozila, ima projekata bas dobri :icon_smile: uvjek je dobro doso savjet neki od ljudi sto su to vec prosli
 
Član
gle sad ne ulazim u kulturu izrazavanja pojedinaca ali forum treba shvatiti kao grupno grudvanje, moras biti spreman nekad i neku mokru grudvu u oko primiti....
meni je fora kad ljudi izgube kontrolu i hoce da me CAPS LOCKOM preko monitora prebiju do smrti.
 

MTR

Član
treba to sve pomest lagano , teme su da se ispovracas , od njih 100 valja jedna dvije , nema 70 % clanova koji su prije "visili" tu stalno , i ja u zadnje vrijeme samo uletim , povratim i odem na druge forume gdje se gluposti sankcionisu kako treba .

najgore je sto nema zdrave rasprave potrepljene stvarnim cinjenicama nego je to sve da bog sacuva

od sad cu svaku temu koja je poglupa roknut na Prijava , pa nek se sklanja to sranje

aj zzz
 
Član
eto ima vec nekih predloga za unapredjenje foruma, mozda bi trebalo otvorit sad jednu temu od strane nekog od vlasnika foruma, da bi to svi ozbiljno shvatili i onda da svako ko hoce napise predlog kratko i jasno sta misli da bi trebalo uvest u svrhu poboljsanja foruma, da tema bude bez off topica, quotanja itd i onda da vlasnik foruma to sve sabere, predstavi mozda u obliku ankete i da clanovi glasaju jednostavno sa DA/NE i koji predlozi dobiju vise pozitivnih odgovora, da se usvoje.
 
Član
-Suki- je napisao(la):
gle sad ne ulazim u kulturu izrazavanja pojedinaca ali forum treba shvatiti kao grupno grudvanje, moras biti spreman nekad i neku mokru grudvu u oko primiti....
meni je fora kad ljudi izgube kontrolu i hoce da me CAPS LOCKOM preko monitora prebiju do smrti.

Jos nesto,sa ovim se potpuno slazem sa sukijem ;) Forum je rasprava ,dakle nismo tu da jedni druge tapsemo po ledjima i sa svime se slazemo nego da raspravljamo i to je porijeklo same rijeci Forum koja postoji prije interneta.Naravno to mora biti bez vrijedjanja i u okvirima nekih argumenata i on topica ali netreba svaku raspravu svatiti kao svadju a niko nezna sve i moramo nekada gorko priznati da grijesimo i primiti grudvu,nema onog pametnog velikog auto znalca koji zna sve,svi smo dobri u ponekim segmentima.
 

MTR

Član
xxfmanxx je napisao(la):
eto ima vec nekih predloga za unapredjenje foruma, mozda bi trebalo otvorit sad jednu temu od strane nekog od vlasnika foruma, da bi to svi ozbiljno shvatili i onda da svako ko hoce napise predlog kratko i jasno sta misli da bi trebalo uvest u svrhu poboljsanja foruma, da tema bude bez off topica, quotanja itd i onda da vlasnik foruma to sve sabere, predstavi mozda u obliku ankete i da clanovi glasaju jednostavno sa DA/NE i koji predlozi dobiju vise pozitivnih odgovora, da se usvoje.

jarane bolje nemoj , ankete , misljenja drugih i razni prijedlozi su doveli do ovoga .

mi smo narod kojim se vlada a ne ko ovi vani pa mogu rec misljenje jer su civilizovani za razliku od nas .

znaci uvest red po ruskom sistemu , ima nema , od 0:27 :D

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_XG6zKQPlP8&feature=g-hist[/video]
 
Član
@GTI

ma nema svi se slazemo ko' metar drva dok se neciji auto ne spomene, nekad je mama bila svetinja a sad auto nesmijes da dirnes.
 
Član
pa dobro ne mora anketa bit, eto nek samo otvori vlasnik jednu oficijelnu temu iskljucivo sa predloge unapredjenja foruma koja ce bit otvorena recimo 10 dana, pri tome posalje grupnu poruku svim clanovima koja ce sadrzavat obavjest o ovome (ako je to moguce, a mislim da jeste), raja nek se ispise do mile volje sta misle da treba popravit, ali iskljucivo znaci samo predloge pisat bez ikakvih rasprava i onda nek vlasnik izabere predloge koje smatra kvalitetnim i pristupi implementaciji istih.
 
Član
-Suki- je napisao(la):
@GTI

ma nema svi se slazemo ko' metar drva dok se neciji auto ne spomene, nekad je mama bila svetinja a sad auto nesmijes da dirnes.
Ma lako je za auto mene marke ubise po svim forumima,ima gorih od bh tuninga sto se toga tice ali uvrijedis li marku omiljenu najebo si,analogija je ,ja vozim Golfa 2 i Bugati Veyron je najbrzi i najbolji na svijetu :icon_question:,ja vozim Audi 80 i R 8 je najbolje auto na svijetu,ja vozim Hondu Civic i novi Civic je savrsenstvo bez mane......ja vozim 320 cdi i Mercedes je bog u F1,Fiata Ferari,BmW od 100 ks i M je najbrza pojava u svemiru i okolici,Opel svetinja,Alfa legenda itd itd itd.Umoran sm vise od tih sranja .
 
Član
Osobno na ovom forumu visim samo i iskljucivo samo zbog 2 stvari:

1) dpower donosi svjeze novosti iz auto-industrije skupa sa teaserima

2) Pratim oglase ne bi li nesto jeftino iskrslo sto treba meni ili mom prijatelju chuneru ;)

Da nema ovoga ne bi vise nikad usao u ovaj forum.

Auto sam prestao predstavljati ima sigurno preko godine ipo jer osjecam da ga nemam kome predstaviti. Nije da mi nije stalo do hvaljenja i rijeci "uu svaka cast jarane, otkida Skoda", nego nema me nitko upitati "a kako si dosao do toga, gdje is trazio ? Koja firma, koji kataloski broj, koja tehnika rada ?". Kao da pricam sam sa sobom, tako da sam se preselio u ogromnoj mjeri na Skoda cklub Srbija ( jer tamo ima decki koji tek uce gdje i kako raditi o Skodama ), Skoda Croatia ( jer tamo decki uce jos uvijek mene kako raditi oko Skode ) i engleski forum Briskoda.com jer tamo se opet osjecam kao pravi glupson i sa zanimanjem upijam sve od ludih engleza, kao sto sam prije dugih 5 godina upijao ovdje od raje koja je rasturala u tuningu dok sam ja jos balavim prsticima stezao papir i svjedodzbu srednje skole ;)
 
Član
badboy je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
e cuj strajk spamera hahahahahaah izvinite ali ja vristim koliko mi je smjesno
sjecam se svakog, i ja sam vas sve banovao po par puta pa mi zbog toga smjesno, nisam znao da spremate ustanak :lol::lol:




nevidim razlog zbog ceg ti je to bilo smijesno a znas da je jeste bilo nesto u tom fazonu , ha ya nisam nist slagao ... :icon_question:
Ja ako se dobro sjecam nekada daaaavno kada si bio admin nisi to bas dobro radio (da ne ulazimo u detalje) pa ti ukinute privilegije.;)
Nemoj prozivati "narod" nije to fino.
A ja sam davno rekao dokaz o polozenom vozackom ispitu OBAVEZAN prije registracije faxom dostaviti.
 
@Davor_ A zašto neko mora imati položeno da bi bio član nekog foruma ? :icon_confused:Nije bitno ko koliko godina ima ili da li ima položeno već je bitna kultura pa tek onda sve ostalo .
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
@Davor_ A zašto neko mora imati položeno da bi bio član nekog foruma ? :icon_confused:Nije bitno ko koliko godina ima ili da li ima položeno već je bitna kultura pa tek onda sve ostalo .

Onako iskreno u 99% slučajeva ima veze, nisi ni malo zreo sa 15-16 godina, a ni godinama kasnije, tek to nadolazi... ne možeš protiv prirode.. nije u uvijek tako, ali u većini slučajeva jeste.. mada ima i starijih koji su manje zreli od mlađih naraštaja... Ja sam zbog toga godinu dana bio banovan... zato znam o čemu pričam.. I zasluženo je 100% ;)
 
Član
Kad sam se uclanio odnosno registrovao bio sam fasciniran forumom u svakom smislu. Svi ti ljudi na pocetku spomenuti bili su mi idoli. Sad su idoli postali novi klinci sto "bacaju cvil" , slazu fabricka auta, prodaju bufere i sl. Iskreno udjem na forum da se smijem ili da se svadjam sa strasnim "tastatura" mangupima sto u stvarnosti sute ko zaliveni. Steta je sto nema respekta i sto su neaktivni ljudi koji bi mogli dati istinski i ljudski savjet, a ne "spusti,zatamni i stavi felge" i bit ces glavni. Zalim za starim danima i finim ljudima koji su ako ista znali sta govore
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top