Sta se desava sa forumom ???

Sta se desava sa forumom ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Vjerovatno ne možeš spavati što ne možeš staviti više od 50 znakova u potpis.

To trenutno nije tema ove emisije, o tome drugom prilikom:icon_smile:

kad sam shvatio da mi je kraci od tvog obolio sam od Insomnije...

zasto nije tema, zato sto te se tice direktno ili?

zasto objektivnost i nepristranost, pristup bez privilegija i predrasuda ne bi bio dio jedne teme poput ove, u kojoj se konretno radi o samoj biti ove teme i naslova?

tacnije, da ponovim i ako smatram da nema potrebe:
Sta se desava sa forumom?
 
Administrator
iskreno zaboli me što se radi o meni. Ako ti je ćejf nastavi gdje si započeo i nemoj se zaustavljati, jer me to ništa ne pogađa, vjeruj.
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
iskreno zaboli me što se radi o meni. Ako ti je ćejf nastavi gdje si započeo i nemoj se zaustavljati, jer me to ništa ne pogađa, vjeruj.

Sve je transparentno i upravo sam zavrsio sto se tice signatura ;)


Znam da je posao moderanja foruma jako tezak i zasniva se na dobroj volji pojedinaca.
Moderatori nisu nicim nagrađeni niti ''stimulisani'' (financijski, materijalno) za trosenje svojeg vremena na moderiranje foruma...ok...ima slucajeva gdje ljudi pate za tim da budu moderatori da bi lijecili neke komplekse i stvarali si sliku neke velicine.
Biti moderator ozbljnog foruma jeste privilegija i čast ali nikako ne treba sluziti za podizanje ega.

Gledao sam propast mnogih foruma, svaki forum je unistio admin/mod team a nikako clanovi istog.

LP
 
A vidi ovde prave mahale , o autima jedva 2-3 stranice , jel se mahala 8 za cas se nabra.
Ja ne znam sta se obazirete opste na gluposti sta ko pise i kakve se teme otvaraju . Ako ti se ne svidja preskoci je , prijavi , posalji adminu poruku ili slicno nije to neki kums.
To sto radis s autom fino predstavis u temu , ko zeli da vidi i ko zeli da nauci eventualno pomogne to ce i uraditi. Prvi ja sam jako zadovoljan i drago mi je sto sam pomogao mnogima takodje i oni meni i takvih se ljudi drzis i citas njihove postove razumno i prihvatis bila to kritika ili pohvala. Kao sto je u temi bilo za zvjezdastu gidoru sto su se neka dvojica padobranaca javila sa provokacijama , u momentu me iznerviralo al kasnije skontam ti likovi u predstavljanju ne zele da spomenu ni svoje ime ni auto sto znaci da je 99% neko napravio drugi profil da prca ljude. To ide samo na Ignore i rijesen problem. Sto se tice i starijih clanova i nepisanja po forumu 50% tih ljudi misli da ima neki specijalan status pa nas smrtnike ne svrstava u ljubitelje automobilizma , znam ih dosta i sa vecinom vise i ne pricam jer sam se dosta puta opekao. Od takvih niko nije voljan da pomogne , da da savjet i sl . Traze neke pare za usluge a donedavno se kafa pila i sarafalo se zajedno. Meni vise smeta sto se ta raja izopacila , sto vise nije to to svi samo neku korist ganjaju , kako ce koga oderati i to odma za mene nije ovaj nacin zivota koji rijetki ovde vode. Takodje vecina je dosla "pameti" ne bave se time , nemaju nista od toga jednostavno , brak zena djeca i tako to , postujem al to je onda bio jedan samo prolazan period u zivotu nije nesto zbog cega se covjek zalaze nesto sto voli. Koliko je ovde ljudi zbog auto plakalo , nerviralo se , bio bez marke do prvog , uz to naravno i smijao se zajebavao uzivao u tome bilo to kad si sretan ili sjeban sto ti nesto ne ide oko auta. Sve je to taj nacin zivota . Gluposti uzimate da komentarisete zbog postova a glavnu bit svega ovoga zaboravljate . Sto se tema nije otvorila sto vise nema okupljanja i zajebancija . Trke kad smo onim kolutom mjerili 402m pa se potezali . Nego vamo smeta bijeli ekran sa slovima majke mi nigdje veze frku pravite. Eto Igy se javio a prvi je na nedavne moje postove uvijek imao neki po meni nepotreban komentar isto kao da me zeli isprovocirati. Odgovorim normalno , kad se vidimo iskuliram jer ja vise ne ***** zivu silu boli me qurac sta ko misli i radi.
Uglavnom moje misljenje je da ima dosta ozbiljnijih problema sto se tice ovoga a ne dize se frka zbog toga. Ko zeli da prica i konstatuje ima PP ja sam uvijek dostupan i za sarafanje i za sve , neki su se uvjerili koliko ih nagovaram da kupe dio, da ja ne uzivam samo sastavljanjem svog auta nego tako i tudjeg sve dok se sarafa i zaebaje.
 
nisam optimista sto se tice foruma,a evo i zasto...sjecam se kad smo stefan,nexus i ja izabrani za "civilne moderatore",da bi poboljsali stanje na forumu uz ove "uniformisane moderatore". Znao sam kliknut na gump "nove poruke" i vidim neki oglas,udjem u temu,autor teme je napisao da se tema zakljuca,a tema vec zakljucanja :icon_eek: znaci u nekoliko sekundi se rjesavale stvari,a pogledajte danas :icon_sad:

pravila su postojala i za moderatore i za clanove,nisam imao pardona ni prema kome,svadjao se sa ljudima,ali nikad nisam padao na njihov nivo...cim vidis da se predstavio novi clan,saljes mu poruku da ispravi gdje je pogrijesio....ma joj,tesko je i meni vjerovat da je ovo isti taj forum

posao moderatora je izuzetno tezak,ali ovdje se taj posao vise i ne obavlja,moderatora nema ni na mapi,"dok macke nema,misevi kolo vode"!
 
Član
PS. postoji tehnicki problem, forum ne zeli prikazati prvi post na novoj stranici dok se ne pijavi i drugiili prikazuje da post postoji a ustvari ga nema.
 
Član
Dino je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Potpuno se slazem s IGy-jem forum je na rubu propasti.
Svaki put udjem da procitam nesto korisno i zanimljivo,a svaki put 15-ak stranica spama,ruganja na neciji racun,zajebancije.
Pravi tuneri i zaljubljenici vise niti postaju niti predstavljaju automobile....
A i to za stenadiju je covjek apsolutno u pravu...ovdje se svaki dan postavi 10 pitanja kako otvoriti vrata na golfu 2,nitko ne zna za google samo bzvz se gomilaju glupe teme...takvim i slicnim likovima bih dijelio banove svaki dan....
Neznam mozda je vama u interesu imati sto vise clanova,u to ne ulazim,ali zbog toga se i ovaj forum sveo na ovo sto je sad....

Vjerujem da mnogi nece pa napisu ni tacku sta su radili na autu radi ove mladje raje, koja je popila svu pamet svijeta. U "ono" doba se tacno znalo ko sta zna da RADI i uvijek se ako negdje zapne cekao odgovor tog Nekog ili jos ljudi koji se RAZUMIJU u to nesto. Danas svako sve zna. Od brusenja glave motora do ljepljenja karbon folije na krov, i to da se ne odlijepi nakon mjesec :D

Evo primjet /prije/:

mehanika - edo_16, nismo, alen_p...
ice - muha, fele
elektronika: igy, emirex
........................................................

Nema vise ni onih slucajnih okupljanja ni druzenja, sve je to na qyurac nalik...

Je li tako ili...?

tako je braca moj, ali nemam vise zivaca nista da pisem. zamrzio sam to i gotovo. i svoju garazu ne obnavljam, projekat mi je davno zakljucan. ne isplati se nervirati
 
Administrator
Naravno da nije lako voditi posao moderatora i administratora. Svi smo tu dobrom voljom. Ko neće da radi taj posao ne mora, niko ga ne tjera i ne radi za novac ili neku drugu naknadu.


Svi koji misle da mogu voditi taj posao bolje(ako misle da je lako i ako za to imaju puno vremena), evo ja lično predajem svoju dužnost moderatora i neka se neko drugi bavi tim. Meni ni u džep ni iz džepa. Bez ikakve ljutnje ili bilo čega. Pola ljudi što ovdje(u ovoj temi) piše jedva čeka da krene da spama ili slično.:icon_smile:
 
Član
Dajte meni 7 dana, ovo bi bio najbolji forum na Balkanu i šire. Bilo bi jedno stotinjak članova al bili bi jaki:D
 
Član
:lol::lol::lol::lol: Ja imam vremena i previse ...



Pioneer nemoj se ti sta ljutit , niko tebe ne kritikuje , samo ste vi admini malo zaspali :D
 
Član
IGY davno sam ja piso ovo al niko nista. :cool: ja sam promjeno auto isto i ne zelim prestavljati da ne gubim zivce. kad sam ja prestavio keca meni je moderator vec ko piso da je seljacki vako nako al et to je kultura ... steta sto odlaze ljudi iz ti razloga :icon_sad:
 
Član
ako je ovaj gore bijeli sa avatara onda ti je dobro i rekao sta se ljutis, predstavio si auto da cujes misljenja i sta je sad problem?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top