Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jao kako je poceo padati nece se nikad otpit. Ja na onom snjesku od prije mjesec dana samo mrkvu mjenjam on kakav je takav je. :lol::lol:
 
Član
U Neumu ponovo nestalo struje jedva da su 24 sata imali struju, prije toga su 6 dana bili bez struje. Zao mi ljudi :icon_cry:
 
Član
Ja sa voznje dosao, Cobra cini cuda. :icon_smile:
U Zenici takodje pada snijeg, ovi forumasi izgleda zabili se po kucama i vire kroz prozore. :D Nigdje nikog. Il' ja njih ne vidim il' oni mene.
 
Član
i ovdje kao pada, klizavo... a ovom prilikom "idolima" koji glume mangupe, prave klize na cesti, sve do pjesackog, pa nabacuju snijeg preko da se ne vidi led, stanu sa strane i cekaju da se nego polomi, autom otklize...sve "najbolje" :icon_mad: :icon_mad:

razbjezali se, jer je frajera ispred mene fino bacilo na ivicnjak i snijeg, sreca nije nista stradalo sem ratkapu sto je zgulio malo... ja iza bio i ranije usporio, bi mi sumnjivo sto grupa njih stoji pored i gleda na cestu...
 
Član
Ma samo ih treba zaganjat i prebit ih. Djubrad mala. :icon_mad: Kad ih ja s Cobrom zaganjam jednom pa ce vidjet.
Neku noc kod prijatelja se zakacili na tendu i spala tenda na auto, C5 je u pitanju. Sreca nije steta velika.
 
Član
gdje nece biti :D, -11C, puse snijeg pada, njih pet- sest, poredani u safu, tapcu u mjestu, i gledaju tko ce se otklizat, tko ce normalan stajat tu bez nekog razloga i mrznut se :p, ... frajera vise ponijelo, a oni sprint u kontra smjeru... :icon_rolleyes:
 
Član
-6 bilo u 12 ipo kad sma u kucu usao, evo sad zamete snijeg pravo...taman sto su ovo pocistili malo puteva do jutra bit ce vraceno na nulu :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top