Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
U sarajevu jutros u 4 cca 10cm sad u 7 preko 20cm vec i dalje aktivno pada izgleda da nam se blizi sudnji dan :D
 
Član
Nocas mecava i na jugu,bit ce gadno voziti sad a mora se al vazno je samo jedno,povremeno cak i imamo struje :icon_biggrin: .Ljudi niste ni svjesni koja je to blagodat ko je ima .
 

MTR

Član
sunce i u mene i ***** ga ja metla i lopata mi dokurchile vise , necu cistit hebe mi se evo gledam sa prozora ima jedno 20 centi napadalo
 
U Konjicu je napadao cca 25 cm a sto je jos gore pada punom parom, ne prestaje. :icon_smile: Dosadilo mi ga vise cistiti, taman ocistili da se moze fino sa autom ici a on je vec napadao do granice po kojem se auta mogu kretati.

Munara mu mjera bila. :D
 
Član
MTR je napisao(la):
sunce i u mene i je*em ga ja metla i lopata mi dokurchile vise , necu cistit hebe mi se evo gledam sa prozora ima jedno 20 centi napadalo

zato je nama huso za lopatanje sredio sericki krompir na zenicki nacin :icon_eek: :lol: :lol:
 
Član
2,5 24V je sinoc orao po parkinzima :lol:

428672_324843454217872_286542118048006_844952_1212708797_n.jpg


P.S. izgleda da bmw moze i po snijegu, spera i ASC cuda cine...pun gas! :D
 
Član
Izgleda da mi je komšija prepio sinoć, još nije ustao, a ja mu izlopatao sve ispred i oko kuće. Sad kad ustane onako p'jan, još pola dana će lupati glavu kako je uspio počistiti snijeg.:D :lol:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Izgleda da mi je komšija prepio sinoć, još nije ustao, a ja mu izlopatao sve ispred i oko kuće. Sad kad ustane onako p'jan, još pola dana će lupati glavu kako je uspio počistiti snijeg.:D :lol:

400x.jpg


Nice guy Greg :D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top