Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dvica upali iz trece,, zeza me alnaser, a nije paljena 9 dana
3 dana stajala na minusu, a ostatak pod snijegom ;)
a ovi fordovi 2,3 dana bez paljenja, ne pomazu ni kablovi :lol:
 
Član
udahnem na nos, nozdrve zalede .. moram prvo soli smrknut kad hocu ispuhat nos cc
jutros citam avaz .. za vikend se ocekuje dodatnih 30-40 cm snijega :D
 
Član
Sutra bi vec moglo 30-ak cm pasti u Sarajevu, tako budite spremni :icon_biggrin:

Evo meni upravo ciste ulicu bagerom, tovare na kamion i voze dalje :D
 
Član
edoze je napisao(la):
danijel888 je napisao(la):
hasanbasa je napisao(la):
danijel888 je napisao(la):
kaze susjed danas : kolika je kriza u mostaru,ni lijanoviceve salame nema kupit :)

danas je skocila cijena jaja, 1 jaje 1 km :lol:

jel ti to ozbiljno za jaja:lol:

ozbiljno,u konzumu danas jaja stigla i izadje te 10 komada 10 km :lol: :lol:

citao sam to
http://www.bitno.ba/vijesti/bosna-i-hercegovina/zaliha-nestaje-najavljuju-se-poskupljenja-hrane
uzas!

Ma suplja prica ;)

Prije 3h sam dobio sutruju, nakon 3 dana bez struje. Valjda nece padat sutra kao sto sam cuo na radiu.
 
Član
OCISCENA MOJA ULICA JEEES !!! Jos da ociste dodatnih 20 cm snijega i mozda provozam Fabiju 20 metara :lol:
 
Član
Ja mogu bar 50m od mog ulaza do zadnjeg ulaza. A na glavnu cestu necu da remetim ciscenje snijega a i nevraca mi se po 100m u rikverc :D
 
Član
ovdje kod mene se extra cisti stvarno, ja do sada nisam bio prisiljen da ostavljam auto u garazi, osim ako mi se nesto pokvari:lol::lol:
slusam i ja da za vikend najavljuju novi val kako kazu strasnih padavina, gore nego ovo sto je proslo, al ja u to nesto ne vjerujem da ga jebes, al ajd, evo petak je dosao, vidjet cemo
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
nek za vikend bar još pola metra padne:D
Nek napada i metar, uz jedan uslov, da tebi bude ispit koji si spremao i samo cekas da izadjes na njega i razvalis u Subotu ili Nedjelju, a ti ne mozes iz kuce jer te snijeg zatrpao :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
U tom slucaju ti spavaj na fakultetu, ali da profesor ne moze doci da odrzi ispit :D:D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top