Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
neka dva hajvana su mi čistila merceresa lopatama i slomila mi znak naprijed, krovnu antenu i ižuljali ga sa svih strana nadam se da će se moć ispolirati :icon_cry: kad ih uhvatim rast će im borić iz guzice!!!
 
George je napisao(la):
neka dva hajvana su mi čistila merceresa lopatama i slomila mi znak naprijed, krovnu antenu i ižuljali ga sa svih strana nadam se da će se moć ispolirati :icon_cry: kad ih uhvatim rast će im borić iz guzice!!!

:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
danas sam krpio lip na kanalu i cistio led sa unutrasnje strane felgi i lafeta... sve gromade dobro sledilo,.. a treslo auto vec na 70kmh, leda na unutrasnjosti felge ko kila dodatnih tegova :lol:
 
Član
George je napisao(la):
neka dva hajvana su mi čistila merceresa lopatama i slomila mi znak naprijed, krovnu antenu i ižuljali ga sa svih strana nadam se da će se moć ispolirati :icon_cry: kad ih uhvatim rast će im borić iz guzice!!!

jebo majku tacno treba bit debil za tako nesto:icon_mad:
 
Član
http://www.youtube.com/watch?v=STtonBZhjpY&feature=share

Kak se zabavlja hodza u jednom od okolnih sela
:lol::lol::lol:
 
kaze susjed danas : kolika je kriza u mostaru,ni lijanoviceve salame nema kupit :)

danas je skocila cijena jaja, 1 jaje 1 km :lol:
 
Član
George je napisao(la):
neka dva hajvana su mi čistila merceresa lopatama i slomila mi znak naprijed, krovnu antenu i ižuljali ga sa svih strana nadam se da će se moć ispolirati :icon_cry: kad ih uhvatim rast će im borić iz guzice!!!
uuu a znak je skup.....uh uh..nedo Bog nikom...
 
Član
danijel888 je napisao(la):
hasanbasa je napisao(la):
danijel888 je napisao(la):
kaze susjed danas : kolika je kriza u mostaru,ni lijanoviceve salame nema kupit :)

danas je skocila cijena jaja, 1 jaje 1 km :lol:

jel ti to ozbiljno za jaja:lol:

ozbiljno,u konzumu danas jaja stigla i izadje te 10 komada 10 km :lol: :lol:

citao sam to
http://www.bitno.ba/vijesti/bosna-i-hercegovina/zaliha-nestaje-najavljuju-se-poskupljenja-hrane
uzas!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top