Smak svijeta

Smak svijeta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ima jedan dole u centru stalno vice da smo ga najebali, ja licno njemu vjerujem cini mi se da je covjek dosta prosao :icon_rolleyes:
 
U suncevom sistemu se ne desava nista slucajno i iznenadno... za sve je potrebno prostor i vrijeme.. da ne filozofiram, Mjesec drzi nasu planetu da se vrti oko svoje osi sa odstupanjem od 22 stepena... svake godine se Mjesec udalji od zemlje za nekoliko cm i kad se dovoljno udalji planeta ce se haoticno vrtiti u svim pravcima i smjerovima... bice pravi pakao na planeti Zemlji jer ce se svi prirodni procesi (godisnja doba) odvijati nepredvidivo jer nema Mjeseca da stabilizuje rotaciju Zemlje... i tad ce biti "Smak svijeta" jer nece biti uslova za zivot... to mi necemo doziviti... ono sto cemo doziviti sigurno a to ce biti drasticne promjene globalne temp i extramne temp.. ako to ovi povezuju sa Smakom svijeta i odredjuju konkretne datume, to su budisticko-kosmicka sranja zasnovana na igri brojeva i datuma koja nemaju veze sa realnoscu i ja u to apsolutno ne vjerujem ;)
 
Član
Šta mu ja mogu i da bude...tako da me zaboli...mada smak svijete je već počeo to jest promjene u ljudskoj svjesti ljudi su sve gori is ve veće bljuvotine možeš vidjeti...kuva se opet na sve strane kao da će neki svjetski rat...klima se mjenja...promjene se dešavaju ali da će završiti smakom svijeta čista glupost...najbolje da su to predvidjeli ljudi civlizacijskog razvoja Freda Kremenka...;)
 
Član
ma kakva se mraka koti na ovom svjetu i sta sve postaje normalno nebi skodio jedan smak..
 
Član
Imam osjecaj da ce se u toku 2013 roditi puno djece, a pogotovo u septembru :lol::lol::lol:
 
Član
raymo je napisao(la):
završava se odbrojavanje velikog vremenskog ciklusa samo to i nista vise nema smaka dok sunce ne prestane da sija ili nas mjesec poklopi bez toga nula;)

;)E sad ozbiljno.Svemu jednom dodje kraj pa ce i nama naravno i nemojmo biti umisljeni i misliti da ce to biti kraj svijeta,to ce biti kraj NAS kao vrste iako ce ptice letjeti nebom mozda jos milijune godina poslije nas. Meteori su smicali gotovo sav zivot na zemlji vec dosta puta,mozda ce za 2 miliona godina udariti meteor par km dug u zemlju,to je nama bijednim smrtnim bicima dug period ali zemlji je to sekunda.Nakon tog udara priroda se opet oporaviti za par stotina godina kao da nista nije bilo ali nekoga izbaci iz igre,jednom ce to biti ljuski rod i to je cinjenica Jedan takav je prije 60 miliona godina kazu zbrisao dinosaure,zapravo nakon oporavka prirode te vrste vise nije bilo a insekti su prezivjeli npr,ili vecina biljaka i sl.Dakle naš kraj ce vjerovatno biti kraj ljudske vrste ali ne kraj svijeta.Umisljeni smo. :icon_biggrin:
 
Član
rogy je napisao(la):
Imam osjecaj da ce se u toku 2013 roditi puno djece, a pogotovo u septembru :lol::lol::lol:

Ne ne tad ce se zaceti veliki broj djece :D septembar ispiti a tate ce velikim dijelom da postanu profesori :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top