Smak svijeta

Smak svijeta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GaRGa je napisao(la):
gdje je after party ove godine poslije doceka smaka svijeta ? :)

Jedan od boljih komentara daleko :cool: :cool:
ma ovo je glupost,jest da ce biti kad tad ali se to ne moze znati :icon_smile:
 
Član
edo_benz je napisao(la):
haha cuj ides na planinu ili slicna sranja,omg :lol: ja zatupljenog narodma boze dragi

nismo ni mi nesto "manje zatupljeni"... i kod nas u ze je bilo isto za zemljotres, prvi "jaci" kada je bio... te lafo prognoza jos jaceg za 2 sata, masa naroda na ulicama i cekaju taj najavljeni u minut zemljotres ...
 
Član
završava se odbrojavanje velikog vremenskog ciklusa samo to i nista vise nema smaka dok sunce ne prestane da sija ili nas mjesec poklopi bez toga nula;)
 
De ba zar nije bila prica da su ofulali 1000 godina u proracunu, et sad sam se razocarao:lol::lol::lol::lol:

Nego gdje ce te za novu godinu, jeste li sta zakazali:lol::lol::lol: kazu bice paklena atmosfera:lol::lol:

Da znam da ce biti da se ne zaje*avam oko ovih ispita i uslova:lol::lol:
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Negdje u USA su izgradili nekakve podzemne katakombe , sobe sta li , u kojima se kao moze prezivjeti apokalipsa , i prodavali su mislim po 50.000 dolara po sobi i naravno glupi ameri su to kupovali kao ludi.

Mogu oni praviti gdje i kako hoce, al kad Uzvišeni odluči da je kraj nema nikome spasa.
 
Član
meni licna do 2022.:cool:

ma gluposti i nebuloze, ne kontam kako ljudi i dalje nasjedaju na to, iako su mnogi ostali bjeda ili pokradeni za ogromne novce na te price o smaku svijeta i nekakvim spasenjima...i u tekstu se vidi da su to fazoni za zgrtanje novaca, i privlacenje 'turista' koji se hoce spasiti...ili ovaj sto skuplja hranu vodu i kojesta :S, mentol...ako ce biti smak svijeta to ne znaci da ces moci sacuvati te stvari :icon_biggrin:..ocito da ima ljudi koji jedva cekaju priliku da ispolje svoje ludilo ...jedino je zanimljivo ovo poklapanje suncevog sistema i mlecnog puta :)
kako god ako bude sigurno ce biti zanimljivo, velika je stvar to dozivjeti :cool:
a bice ***** ;)
 
Član
edino je zanimljivo ovo poklapanje suncevog sistema i mlecnog puta


ovo i je jedino zanimljivo samo kako oni to vide kako iz nekog mjesta u nekom mjestu u nekoj nedodji neko zakljuci da ce se tada taj put mlijecni poklopit sa tim nekim po cemu to zakljuce kada sami kazu svjetlost putuje toliko i toliko od toga i treba joj vremena da dodje pa zar ako se to treba da poklopi a daleko od nas stotinama svjetlosnih godina zar se nije dogodilo a mi samo to sada tek vidimo malo kasnimo spora konekcija
al bum vidjeli ja sam svadbu odgodio ako ce bit smak svijeta bar da me smakne sa kake plavuse
 
Član
a ocel bar ove kurave pojeftinit tarifu malo zbog sve blize pemzije...

Eto ako ce tada biti smak nek mene odma prvog smaknu.. potpisujem se JOJ SRANJA
 
Član
Nije da se hvalim al prezivio sam ih vec nekoliko, tako da ne sumnjam u svoje sposobnosti prezivljavanja i gore navedenog :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top