Smak svijeta

Smak svijeta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GTI FAN je napisao(la):
raymo je napisao(la):
završava se odbrojavanje velikog vremenskog ciklusa samo to i nista vise nema smaka dok sunce ne prestane da sija ili nas mjesec poklopi bez toga nula;)

;)E sad ozbiljno.Svemu jednom dodje kraj pa ce i nama naravno i nemojmo biti umisljeni i misliti da ce to biti kraj svijeta,to ce biti kraj NAS kao vrste iako ce ptice letjeti nebom mozda jos milijune godina poslije nas. Meteori su smicali gotovo sav zivot na zemlji vec dosta puta,mozda ce za 2 miliona godina udariti meteor par km dug u zemlju,to je nama bijednim smrtnim bicima dug period ali zemlji je to sekunda.Nakon tog udara priroda se opet oporaviti za par stotina godina kao da nista nije bilo ali nekoga izbaci iz igre,jednom ce to biti ljuski rod i to je cinjenica Jedan takav je prije 60 miliona godina kazu zbrisao dinosaure,zapravo nakon oporavka prirode te vrste vise nije bilo a insekti su prezivjeli npr,ili vecina biljaka i sl.Dakle naš kraj ce vjerovatno biti kraj ljudske vrste ali ne kraj svijeta.Umisljeni smo. :icon_biggrin:

Ama druze da ja Bembaru istjeram na cestu i provozam se, a poslije toga neka padaju i udaraju meteori kakvi hoce :lol::lol::lol:
 
Član
ma zaboli me taKi,ja cu se sakriti u frizider ko indiana jones!:lol::lol: i izaci cu negdje u raju!:icon_smile::icon_smile:
 
Član
mooamer je napisao(la):
ma zaboli me taKi,ja cu se sakriti u frizider ko indiana jones!:lol::lol: i izaci cu negdje u raju!:icon_smile::icon_smile:

evo rješenja za smak svijeta,moze tema lock :lol::lol::lol::lol:
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
mooamer je napisao(la):
ma zaboli me taKi,ja cu se sakriti u frizider ko indiana jones!:lol::lol: i izaci cu negdje u raju!:icon_smile::icon_smile:

evo rješenja za smak svijeta,moze tema lock :lol::lol::lol::lol:

pa ssskoncentrisi se bolan dzeni,sssskoncentrisi!hahahah jasta nego lock!;)
 
Suvisno je pricati o tome kad ce se desiti a desit ce se 100% samo sto to od nas ljudi niko ne zna a evo vam i Klip pa ko se nije pripremio neka se priprema ali ne ovako ko sto Dragon kaze :lol:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hSQAx4EgGpY[/video]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top