PURE GERMAN!!!!!! - Komentari projekta

PURE GERMAN!!!!!! - Komentari projekta

Član
RE: PURE GERMAN!!!!!!

Nemam rijeci,rijetko se vidja ovako lijepa duja kod nas,motor takodjer perverzija pristaje ovom autu ;) ,najgore mi je kad na ovakav izgled duje cujem stektanje ispod haube.Nemam rijeci. :cool:
 
Član
RE: PURE GERMAN!!!!!!

GTI FAN je napisao(la):
Nemam rijeci,rijetko se vidja ovako lijepa duja kod nas,motor takodjer perverzija pristaje ovom autu ;) ,najgore mi je kad na ovakav izgled duje cujem stektanje ispod haube.Nemam rijeci. :cool:

nisam dizel fan tako da kod mene oduvijek neki fini potrosac!
hvala na misljenju za duju!;)
 
Član
RE: PURE GERMAN!!!!!!

MADA FAKA je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Nemam rijeci,rijetko se vidja ovako lijepa duja kod nas,motor takodjer perverzija pristaje ovom autu ;) ,najgore mi je kad na ovakav izgled duje cujem stektanje ispod haube.Nemam rijeci. :cool:

nisam dizel fan tako da kod mene oduvijek neki fini potrosac!
hvala na misljenju za duju!;)
Bilo kakav dizel u ovome je ratni zlocin :lol: koji zasluzuje prijeki sud.Ovakva pila mora da grmi :cool:
 
Član
RE: PURE GERMAN!!!!!!

Svaka cast drug na projektu...Golfu je samo ovo falilo i da bude totalno onakav kakav treba.... :123: :cool:
 
RE: PURE GERMAN!!!!!!

Grana je prejebena...odlican ulov ima da zablista ispod golfove haube...samo naprijed jedva cekam zavrsetak radova;)
 
Član
RE: PURE GERMAN!!!!!!

Posto sam se odlucio na nastavak,pokazat cu da nemam mira i da nastavljam dalje sa nekim novim stvarima.
 
RE: PURE GERMAN!!!!!!

Ovo sam cekao od kada si zakljucao temu i nadam se da ces nastaviti kao i do sada i ne sumljam u kvalitet radova i jedva cekam da vidim sto je novoga PozdraVW
 
Top