PURE GERMAN!!!!!! - Komentari projekta

PURE GERMAN!!!!!! - Komentari projekta

RE: PURE GERMAN!!!!!!

jedna od najljepše sređenih dvojki u Hrvatskoj,a možda i šire.....čiste linije s malom dozom modernog,veliki lajk za auto i vozača koji ga je doveo u ovo stanje...;)
 
Član
RE: PURE GERMAN!!!!!!

MADA FAKA je napisao(la):
HrSupra je napisao(la):
MADA FAKA je napisao(la):
HrSupra je napisao(la):
nisam ljubitelj golfova ni vw-a, ali mora se proznat da je auto ljep i da je dobro složen.....

hvala HrSupra!
tebi veliki pozdravw!;)

blizu smo a nikad nisam vidio tvoj auto, nadam se da ćemo se srest negdje...

pozdrav i tebi;)
ja sam bas bio kraj tvoje supre ali ne parkiran!
bas velim burazu gle buraz!kak je jebena!
jeste kolega jebeno je dobra!:cool:

hvala frende;)
 
Član
RE: PURE GERMAN!!!!!!

imao sam priliku viditi golfa uzivo i vozati se. golf nema mane sve pohvala a kec ide ko ludu .>) pozz i vidimo se na s.r.
 
Član
RE: PURE GERMAN!!!!!!

Ta grana se niposto ne radi ovako kako si je ti uradio !
Injectori su trebali da budu na mjestima gdje si stavio cepove a ne na originalnim mjestima 1.8T grane.
Cilj je da mlaz goriva pogodi sto direktnije u vrat usisnih ventila a ne da dizna sprica gorivo po vrelom tijelu usisne grane. Ovako ce ti gorivo djelimicno isparavat a ostatak se slijevat niz granu sto nikako nije pametno. Motor ce ti nemirno raditi i nikad neces imat jednaku smjesu u cilindrima
 
Član
RE: PURE GERMAN!!!!!!

esso_sa je napisao(la):
Ta grana se niposto ne radi ovako kako si je ti uradio !
Injectori su trebali da budu na mjestima gdje si stavio cepove a ne na originalnim mjestima 1.8T grane.
Cilj je da mlaz goriva pogodi sto direktnije u vrat usisnih ventila a ne da dizna sprica gorivo po vrelom tijelu usisne grane. Ovako ce ti gorivo djelimicno isparavat a ostatak se slijevat niz granu sto nikako nije pametno. Motor ce ti nemirno raditi i nikad neces imat jednaku smjesu u cilindrima
:icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
RE: PURE GERMAN!!!!!!

MADA FAKA je napisao(la):
esso_sa je napisao(la):
Ta grana se niposto ne radi ovako kako si je ti uradio !
Injectori su trebali da budu na mjestima gdje si stavio cepove a ne na originalnim mjestima 1.8T grane.
Cilj je da mlaz goriva pogodi sto direktnije u vrat usisnih ventila a ne da dizna sprica gorivo po vrelom tijelu usisne grane. Ovako ce ti gorivo djelimicno isparavat a ostatak se slijevat niz granu sto nikako nije pametno. Motor ce ti nemirno raditi i nikad neces imat jednaku smjesu u cilindrima
:icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
:lol: Sta kazes:lol::icon_exclaim:
 
Član
RE: PURE GERMAN!!!!!!

KingP je napisao(la):
Dosad nikad nisam vidjeo ljepsi primjerak golfa 2 ali nikad!

hvala!ljepo na misljenju!
trenutno je sve u radovima i prikupljanju slika!
jos se cekaju dijelovi koji su neophodni u nastavku radova!
trenutno se sve polira i priprema i stavljat cu gotove proizvode jer slikati svaki detalj bilo bi vagon slika!;)
 
Član
RE: PURE GERMAN!!!!!!

alnaser ureden,promijenjene cetkice i cahura u mjenjacu!


Uploaded with ImageShack.us
proizvoljno montirano izgleda ovako!
ima jos dosta posla da se odradi!


Uploaded with ImageShack.us

i da stiglo je nesto jako zanimljivo!:icon_biggrin


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


uglavnom kao sto sam rekao ima jos dosta posla!
prioritet mi je sada odraditi alternator sve iservisirat u njemu dok je motor vani i urediti kuciste i sve ostale stvari koje idu uz to!
uglavno sve ostale cjeline treba jos detaljno obraditi i urediti.
sve sto bi nekoga zanimalo neka slobodno pita!
 
Član
RE: PURE GERMAN!!!!!!

Ova ce ti remenica dobro doci ako budes obarao kompresiju sa 2 dihtunga. Pobjegne malo paljenje, neznatno ali pobjegne pa je lijepo ustimat ga sa ovakvom remenicom ;)
Vidim, stavio si sendvic plocicu za uljni hladnjak, kupi uljni filter od POlo GTI, kraci je od ABF-ovog i taman se uklopi da ti ne udara u prednji vezni lim
 
Top