PURE GERMAN!!!!!! - Komentari projekta

PURE GERMAN!!!!!! - Komentari projekta

Član
RE: PURE GERMAN!!!!!!

Ti si mene sad skroz zbunio :lol: Jel ti sad sarafas 2.0 16v ili si odustao od toga i ides na 1.8T ? U koji motor ces ugradjivati ove klipnjace ? I jos nesto me vazda zanimalo, dobijes li lezajeve uz ove H klipnjace ili ipak dodju "gole" ?
 
Član
RE: PURE GERMAN!!!!!!

esso_sa je napisao(la):
Ti si mene sad skroz zbunio :lol: Jel ti sad sarafas 2.0 16v ili si odustao od toga i ides na 1.8T ? U koji motor ces ugradjivati ove klipnjace ? I jos nesto me vazda zanimalo, dobijes li lezajeve uz ove H klipnjace ili ipak dodju "gole" ?

nisam odusto frende!motor je kompletan 16vt!
ovo je dolo pod ruku i cinila mi se idealna prilika to ti pricam kad se vidimo jednom na pivi!
H klipnjace idu i u 20vt.
nedobijes lezajeve frende,nisu velikodusni tako:icon_sad:
 
Član
RE: PURE GERMAN!!!!!!

Hajd valjda ce konacno nekad bit nekad prilike za tu pivu i da bacimo pricu. Sretno sa sarafanjem i ako sta mogu pomoci, imas me na PP-u ;)
 
Član
RE: PURE GERMAN!!!!!!

esso_sa je napisao(la):
Hajd valjda ce konacno nekad bit nekad prilike za tu pivu i da bacimo pricu. Sretno sa sarafanjem i ako sta mogu pomoci, imas me na PP-u ;)

nadam se i ja dobrom razgovoru.
Naravno obratim ti se ak bude zapelo.

Dejan 16v je napisao(la):
Kakva je sitaucija sa nosacima motora, sta se prepravlja sve, mjenjac poluosovine..?

Situacija je takva da ti sve pase!
Ja sam isao na verziju 02a mjenjaca sa pojacanom korpom koja drzi sigurnih 500nm.
Lamela je full sinter,budem to podkrijepio slikama.
Poluosovine su pasale od 16v sa velikim zglobovima naravno,u biti motot je sta se tice svega plug in.
 
Legend
RE: PURE GERMAN!!!!!!

nesto se kvači :lol::lol::lol:

svaka cast po ne znam koji put,al si navalio ko' lud , polako duga je zima druze :cool:;)
 
Član
RE: PURE GERMAN!!!!!!

enesss je napisao(la):
nesto se kvači :lol::lol::lol:

svaka cast po ne znam koji put,al si navalio ko' lud , polako duga je zima druze :cool:;)

iduci mjesec mora vec da se mapira!;)
:icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: PURE GERMAN!!!!!!

Ne znam da li sam te dobro razumio, mjenjac od 16v onaj na sajle odgovara na ovaj motor?
 
Član
RE: PURE GERMAN!!!!!!

Dejan 16v je napisao(la):
Ne znam da li sam te dobro razumio, mjenjac od 16v onaj na sajle odgovara na ovaj motor?

da od 2.016v(ABF)
od g60 isto ide
moze recimo i 2y mjenjac ali ici na vise konja velika mogucnost klizanja lamele i razvaljivanje mjenjaca.;)
 
Član
RE: PURE GERMAN!!!!!!

MADA FAKA je napisao(la):
Dejan 16v je napisao(la):
Ne znam da li sam te dobro razumio, mjenjac od 16v onaj na sajle odgovara na ovaj motor?

da od 2.016v(ABF)
od g60 isto ide
moze recimo i 2y mjenjac ali ici na vise konja velika mogucnost klizanja lamele i razvaljivanje mjenjaca.;)

Znaci trap i mjenjac ostaje, sve odg,jeli se moraju neki nosaci motora prepravljati, koliko dodje motor sa instalacijom i agregatima?
 
Član
RE: PURE GERMAN!!!!!!

Dejan 16v je napisao(la):
MADA FAKA je napisao(la):
Dejan 16v je napisao(la):
Ne znam da li sam te dobro razumio, mjenjac od 16v onaj na sajle odgovara na ovaj motor?

da od 2.016v(ABF)
od g60 isto ide
moze recimo i 2y mjenjac ali ici na vise konja velika mogucnost klizanja lamele i razvaljivanje mjenjaca.;)

Znaci trap i mjenjac ostaje, sve odg,jeli se moraju neki nosaci motora prepravljati, koliko dodje motor sa instalacijom i agregatima?

cuj ak ides na mjenjac od 1.8t drugaciji su ti dosjedi na polusosvini,mjenjacu solje pa bi se trebale napravit prirubnice,ali o tom po tom.
ak ides na verziju ABF mjenjaca bez dvomasenog zamajca onda ti pase 99%stvari zajedno s time i nosaci!
druga stvar kolika ce cijena motora biti ovisi u kakvom si stanju,nasao motor.
mozes ga naci bagatela ak je razjeban.
ak ces neku verziju 180ps ili 225 cijena ide i preko 1500eura sa svim agregatima ak je motor dobar mlad i ocuvan!
 
Top