PURE GERMAN!!!!!! - Komentari projekta

PURE GERMAN!!!!!! - Komentari projekta

RE: PURE GERMAN!!!!!!

Napokon jedan pravi projekat ...svaka cast za ovo...javim ti se za dijelove, ne prodaji slucajno :)
 
Član
RE: PURE GERMAN!!!!!!

koliko dobro radis,zadovoljstvo je pratit projekat,svaka cast,i svu srecu ti zelim,da cim prije sve slozis;);)
 
Član
RE: PURE GERMAN!!!!!!

Pozdrav za nekadasnjeg kolegu sa stayla,auto sam vidjao par puta u osijeku i svaki put ostajao otvorenih usta kada ga ugledam,nisam znao da je tvoj,sto se tice auta recicu samo momci GLEDAJTE I UCITE sve ostalo je suvisno sretno u daljim radovima i da odradis sve sto si planirao a i masina da te posluzi !!!!!!!!!!!!!!
 
Član
RE: PURE GERMAN!!!!!!

Gajs-gt je napisao(la):
Pozdrav za nekadasnjeg kolegu sa stayla,auto sam vidjao par puta u osijeku i svaki put ostajao otvorenih usta kada ga ugledam,nisam znao da je tvoj,sto se tice auta recicu samo momci GLEDAJTE I UCITE sve ostalo je suvisno sretno u daljim radovima i da odradis sve sto si planirao a i masina da te posluzi !!!!!!!!!!!!!!

hvala prijatelju!
drago mi je na ovim ljepim rijecima!
cinjenica je da treba dosta znanja i odricanja da bi se slozilo nesto!
zasad nemam neke zapreke i vjerujem da ce sve bit zavrseno u roku koji sam ja splanirao!
 
Član
RE: PURE GERMAN!!!!!!

Svaki komentar koji ti je upućen je stvarno zaslužen. Auto ne da je perverzija nego ne mogu oci skupiti koliko lete na sve strane :D , sve najbolje u nastvaku projekta :D :D :D , s užitkom ću ga ispratiti :D
 
RE: PURE GERMAN!!!!!!

ovo je projekat....

ne gotivim previse dvojke, ali ovu bih rado imao,,,,

svaka cast i samo nastavi tako......
 
Član
RE: PURE GERMAN!!!!!!

Auto TOP!
A zanima me jel to Dragan ili njegov brat/neko slican :D
Posto ja Dragana pamtim kao prvu svadju na ovom forumu :D
 
Član
RE: PURE GERMAN!!!!!!

a dobre cvaje sunce ti poljubim.....

(nije mi bas drago ovo priznati ali sto jest...jest :D)
 
Član
RE: PURE GERMAN!!!!!!

bez sumnje dragan i njegov brat ce ovo da posloze fino
samo naprijed srecno u projektu , izvjestavaj nas sa sto vise slika .
 
Početnik
RE: PURE GERMAN!!!!!!

Pure German svaka ti cast burazeru....nego gdje si kupio ovu masku farove i to jel iz Švabije ili ima i kod nas negdje ? ;)
 
Top