ps styling komentari

ps styling komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
hahah izvini, ja vidio onaj tvoj prvi post gdje si samo glasao za trozic-a pa ti zato napisao..nisam vidio dole da si glasao :lol::lol::lol:
 
panajotis je napisao(la):
Dajte taj poredak.. ja sam zbunjen ko je dobio?
:icon_smile:

haj ti jesil ti glaso daj i ti ako nisi idi glasaj


izbori 2008


haj ti jesil ti glaso daj i ti ako nisi idi glasaj


izbori 2008

glasajte za fastovu stranku odnosno stranka ...:::jbt
 
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
GuiLTy90 je napisao(la):
ja sam ocjenio i pokusao sam da obrazlozim svaku ocjenu. nisam htio nikoga da uvrjedim... sorry ako jesam....

nisi ti mene uvredio al ondje ja nevidim nikakvohg tocka ono je sama pozadina bez ikakog auta tako da....




http://img381.imageshack.us/my.php?image=lddgrdqawv7u12nzlngtnt1.jpg
pogledaj ovu sliku, zaokruzio sam ti, meni se cinilo da je tocak, ali nisam siguran.... sorry!!!
 
GuiLTy90 je napisao(la):
fast..tuning20 je napisao(la):
GuiLTy90 je napisao(la):
ja sam ocjenio i pokusao sam da obrazlozim svaku ocjenu. nisam htio nikoga da uvrjedim... sorry ako jesam....

nisi ti mene uvredio al ondje ja nevidim nikakvohg tocka ono je sama pozadina bez ikakog auta tako da....




http://img381.imageshack.us/my.php?image=lddgrdqawv7u12nzlngtnt1.jpg
pogledaj ovu sliku, zaokruzio sam ti, meni se cinilo da je tocak, ali nisam siguran.... sorry!!!



:lol:
ma ne to je sjena malo sam se zezno:icon_redface: pa nisam mogo ispravit al nea vze:)



svi ucesnici photoshop stylinga neka glasaju za radove odnosno daju ocjene to je dogovor.


hvala na glasanju.

izbori 2008
 
nije fer nisam ja glaso... hehehe salim se svaka cast trožiću tako treba ja sam zadovoljan poredkom YES TO ČETVRTO MJESTO prvo takmicenje a cetvrti pravo zadovoljan

a nisam glaso zato sto nisam imo konekcije na net moro sam otic danas u internet club da provjerim rezultate
 
ah da, ne razumijem zasto ne moze glasati neko ko ne radi u photoshop-u?! imaju ljudi oci, vide sta lijepo izgleda a sta ne..
 
Član
Death_beat je napisao(la):
ah da, ne razumijem zasto ne moze glasati neko ko ne radi u photoshop-u?! imaju ljudi oci, vide sta lijepo izgleda a sta ne..

bilo je toga na BG,jedan rad extra na drugom niđe veze sve ukoso i neprecizno i i taj pobjedi jer niko ne gleda puno sam prelete preko toga,naprimjer ja sad dobio kritiku za sjenu na haubi a vidi se da ima veze se pozadinom,dok auto koje je u garaži ima odsjaje prirode i nema tu kritiku za sjene,takve su situacije bile i na BG jer malo ko gleda šta si radio....
 
Trozic je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
ah da, ne razumijem zasto ne moze glasati neko ko ne radi u photoshop-u?! imaju ljudi oci, vide sta lijepo izgleda a sta ne..

bilo je toga na BG,jedan rad extra na drugom niđe veze sve ukoso i neprecizno i i taj pobjedi jer niko ne gleda puno sam prelete preko toga,naprimjer ja sad dobio kritiku za sjenu na haubi a vidi se da ima veze se pozadinom,dok auto koje je u garaži ima odsjaje prirode i nema tu kritiku za sjene,takve su situacije bile i na BG jer malo ko gleda šta si radio....

U potpunosti se slazem.......
zato bi ja trojicu sudija......
niko ne rece nista za moj prijedlog u vezi takmicenja.....

Ovo je moj prijedlog od neki dan

Remblender je napisao(la):
meni je glupo da ocjenjuju ucesnici.......
mogu iznjeti svoje kritike ali ne i ocjene.....
trojica sudija neka uzmu u obzir njihova zapazanja i iznesu svoja i na osnovu toga da iznesu ocjenu....
Sudija treba da bude neko ko je bas dobar u tome, da se gleda ideja, izvedba i opsti izgled (npr. vec sam imao iskustvo s tim da sam prezadovoljan izvedbom auta ali ne dobijem glas samo zato sto se nekome nisu svidjale felne i drugi dobije glas a vamo gume da izbusi koliko su reckavi blatobrani :) )
bodovanje npr.
5 bod. - 1. mjesto
4 bod. - 2. mjesto i tako dalje......
(pa vec poslije 4.-5. kruga ce se vidjeti rezultati)
dogovoriti koliki je broj krugova u jednom ciklusu (npr. 10) i zakljucuje se pobjednik...... (nacemo vec nekog spozora do tada)....


tako ja vidim ovo..... ostalo je sve djecija igrarija i ne trebju da se ocjenjuje nego onako da malo opises svoje utiske necijeg auta i nikome nista na kraju.....
Toliko od mene....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top