ps styling komentari

ps styling komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ajmo svi ovako

Trozic 10
knoxville 9
Death_beat 8
cico_mevle 7
allroad 6
vlatko_baba 5
Remblender 4
panajotis 3
farre 2
GuiLTy90 1

ajmo svi ovako, naravno svoje ocjene
 
0g1 je napisao(la):
ajmo svi ovako

Trozic 10
knoxville 9
Death_beat 8
cico_mevle 7
allroad 6
vlatko_baba 5
Remblender 4
panajotis 3
farre 2
GuiLTy90 1

ajmo svi ovako, naravno svoje ocjene



pa ja sam tako radio ajd sad trozic i ostali radite ovako samo sto sam svima dao ocjenu tako i vi raditie
 
joj sta napravismo od glasanje...
de makar za prva tri mjesta obrazlozite zbog cega ste dali tu ocjenu bas toj osobi..napisite sta nedostaje drugima itd
 
Super Moderator
idemo ovako ko 0g1 jer ovako kako je fast...tuning ocjenjivo nekako ne pase jer se ocjene ponavljaju... mislim da je bolje ovo sto je 0g1 uradio da imas pravo jednom dati jednu ocjenu !???

al budimo iskreni :D

Remblender je napisao(la):
allroad je napisao(la):
ovo nije losa ideja da svako glasa al cini mi se nemoguca :icon_question:

Slazem se.... bice ko evrovizija :lol: :lol: :lol:

ma evrovizija pazi sta ti kazem ;)

Death_beat je napisao(la):
joj sta napravismo od glasanje...
de makar za prva tri mjesta obrazlozite zbog cega ste dali tu ocjenu bas toj osobi..napisite sta nedostaje drugima itd

kao ja npr. :D :p
ne ide ovako glasanje... trebali smo zvati nekoga ko nije radio i da on ocjeni... moj glas je bio da edoze ocjenjuje on puno pise i dobro uoci greske... faya bi isto mogo i nac jos jednog... ovako ispade sve nidje veze.......
 
Član
ja sam ocjenio i pokusao sam da obrazlozim svaku ocjenu. nisam htio nikoga da uvrjedim... sorry ako jesam....
 
GuiLTy90 je napisao(la):
ja sam ocjenio i pokusao sam da obrazlozim svaku ocjenu. nisam htio nikoga da uvrjedim... sorry ako jesam....

nisi ti mene uvredio al ondje ja nevidim nikakvohg tocka ono je sama pozadina bez ikakog auta tako da....

Death_beat :icon_cry::icon_cry::icon_cry:

nisam znao da se gleda kvalitet slike i ja sam naveo u jednom od komentara da mi je komp poludio koju god sliku smanjim postane mutna:icon_cry:
 
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
GuiLTy90 je napisao(la):
ja sam ocjenio i pokusao sam da obrazlozim svaku ocjenu. nisam htio nikoga da uvrjedim... sorry ako jesam....

nisi ti mene uvredio al ondje ja nevidim nikakvohg tocka ono je sama pozadina bez ikakog auta tako da....

Death_beat :icon_cry::icon_cry::icon_cry:

nisam znao da se gleda kvalitet slike i ja sam naveo u jednom od komentara da mi je komp poludio koju god sliku smanjim postane mutna:icon_cry:



pa o tome i ovisi kvalitet rada.... a to što ti se poremetilo to ti je kad spašavaš .jpg u PSu u tebe je sigurno na minimum stavi na high ili maximum nije komp poludio treba samo podesiti PS :icon_biggrin:
 
:icon_cry:podeseno je na high nego ko sto reko kad smanjim sliku on me zajebava slika postane mutna nazalost:icon_sad:nema vze i onako se nisam ni nado pobjedi samo reko da se i ja malo stelim s vama valjada cu neka bit ko ti trozic allroad cico mevle i ostali dobri
eh sad da mi je rijesenje sto mi je mutno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top