ps styling komentari

ps styling komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eto sljedeće takmičenje mogu ja organizovati i biti jedan sudija i naću još dvojicu,postaviti pravila,i naći moderatora da pomogne oko nekih stvari,naravno ako se vi slažete...
 
Super Moderator
ne moze ovako... moraju bit sudije...i ne moze glasat onaj ko ne radi u PS jer ne uocava greske samo gleda ideju i povrsno....
 
joj de molim vas nemojte komentarisati tudje glasove...svako boduje onako kako on misli da je ispravno i gotovo!
 
Član
treba odrediti jednog sudiju koji ce ocjenjivati radove i sve ostalo , a taj sudija koji bude izabran neka on izabere jos jedno sudiju i to je to . ako se slazete,i naravno ne treba da ocjenjuje onaj koji nije radio u ps
 
ma kako god...... samo da se radi......
ali bi ja ipak da nema glasova od onih koji se takmice...... to mi puno vuce na evroviziju...... kao i glasanje onih sto nerade u PS-a...... sve je to velika evrovizija..........

ako bude tako..... i ja kupujem glasove... ponude na PM.... :lol: :lol:

@ Og1 -> uradi update na ocjenjivanju...... da vidimo konacni poredak.....
 
Super Moderator
0g1 je napisao(la):
treba odrediti jednog sudiju koji ce ocjenjivati radove i sve ostalo , a taj sudija koji bude izabran neka on izabere jos jedno sudiju i to je to . ako se slazete,i naravno ne treba da ocjenjuje onaj koji nije radio u ps

...
 
Član
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=12810&page=1

Evo s ovim smo takmicenjem zavrsili , svi ste odlicno odradili radove Al bas svi , uz malo vjezbe bice to jos bolje . .. CESTITAM:cool:
 
ipak drugo mjesto sad sam jos zadovoljniji
i poruka trozicu
......stizem te za petama sam ti pogledaj u retrovizor......
hehehe:lol:
 
Član
cico_mevle je napisao(la):
ipak drugo mjesto sad sam jos zadovoljniji
i poruka trozicu
......stizem te za petama sam ti pogledaj u retrovizor......
hehehe:lol:

još ti fali najmanje godinu rada,ak hoćeš preciznost i čist rad u HR i što manje C/P :lol:

EDIT
ako hoćete večeras mogu staviti prijave za novo takmičenje...
 
Trozic je napisao(la):
cico_mevle je napisao(la):
ipak drugo mjesto sad sam jos zadovoljniji
i poruka trozicu
......stizem te za petama sam ti pogledaj u retrovizor......
hehehe:lol:

još ti fali najmanje godinu rada,ak hoćeš preciznost i čist rad u HR i što manje C/P :lol:

EDIT
ako hoćete večeras mogu staviti prijave za novo takmičenje...
moze ja sam za al nemoj te zurit sa pocetkom takmicenja ko prosli put i za ono gore samo sam se salio hhehehehee
 
Super Moderator
hajd napravi nam takmicenje pa da polako radimo

kako sam primjetio haman pa niko nije gledo greske u radovima....
lako je naredat spojlera i sranja... sad kontam kako vi to gledate sljedeci put cu nagurat spojlera i ofarbat u koje kakve boje i bolje ce bit :lol:

P.S. samo trozic nema niti jedne greske uocljive
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top