ps styling komentari

ps styling komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
0g1 je napisao(la):
posto nema niko drugo tj jos da glasa evo ja cu iznjet svoje misljenje tj ocjene o vasim radovima
Ako se i dalje slazete ? ? ?

ma samo ti,ja za svoj rad već znam sve a i nisam ga još završio uskoro ću ja nju još doraditi al to zasebe :icon_biggrin:
 
Član
kada vec niko nece da ocjenjuje, moze li mi neko reci kako da ocjenim radove, prva 3 mjesta, ili 5 mjesta ili samo jedan rad...........:icon_question::icon_question::icon_question:
 
Član
GuiLTy90 je napisao(la):
kada vec niko nece da ocjenjuje, moze li mi neko reci kako da ocjenim radove, prva 3 mjesta, ili 5 mjesta ili samo jedan rad...........:icon_question::icon_question::icon_question:

radove ocjeniš tako što otvoriš velku sliku tj. 1600x1200 i gledaš kako je urađeno.dali je zamućeno ili ima greški.dali je krivo postavit nki dio...
kad pregledaš sve iznešeš svoje mišljenje šta ti se sviđa šta ne napisaću i ja koji koment a OG1 ak hoće nek ocjenjuje....
 
Član
Trozic je napisao(la):
GuiLTy90 je napisao(la):
kada vec niko nece da ocjenjuje, moze li mi neko reci kako da ocjenim radove, prva 3 mjesta, ili 5 mjesta ili samo jedan rad...........:icon_question::icon_question::icon_question:

radove ocjeniš tako što otvoriš velku sliku tj. 1600x1200 i gledaš kako je urađeno.dali je zamućeno ili ima greški.dali je krivo postavit nki dio...
kad pregledaš sve iznešeš svoje mišljenje šta ti se sviđa šta ne napisaću i ja koji koment a OG1 ak hoće nek ocjenjuje....

nisi me bas razumio, ja sam mislio da napravimo neki poredak, pa da prva trojca dobiju po 1 na reputaciju ili nesto slicno. a pregledao sam sve radove, ali gdje ja pocetnik da kritikujem bilo koga....:icon_question::icon_rolleyes:
 
Član
najbolje bi bilo kad bi svaki ucesnik tj onaj ko je postavio sliku glasa , ali nema pravo da glasa za svoje auto to je meni najbolje i kad svi glasaju ja stavim rezultate i eto :D Po meni najbolje rjesenje
 
Član
0g1 je napisao(la):
najbolje bi bilo kad bi svaki ucesnik tj onaj ko je postavio sliku glasa , ali nema pravo da glasa za svoje auto to je meni najbolje i kad svi glasaju ja stavim rezultate i eto :D Po meni najbolje rjesenje

;);););)
 
Član
Trozic je napisao(la):
fast..tuning20 je napisao(la):
ja se slazem za tebe ogi al mislim da je bolje 2 da budu evo nek bude ako se vi slazete i on hoce nek bude emir_89

jel emir ili tarik :lol:

heheheh, onaj komentar je napiso emir, mislio sam samo reci svoje misljenje kako mi se koji svidja, a mogu i vidjet sa burazom pa da on-tarik bude jedan od onih koji ocjenjuju... ;)
 
Član
0g1 je napisao(la):
najbolje bi bilo kad bi svaki ucesnik tj onaj ko je postavio sliku glasa , ali nema pravo da glasa za svoje auto to je meni najbolje i kad svi glasaju ja stavim rezultate i eto :D Po meni najbolje rjesenje

ja ću glasati et da započnem :icon_biggrin:
 
meni je glupo da ocjenjuju ucesnici.......
mogu iznjeti svoje kritike ali ne i ocjene.....
trojica sudija neka uzmu u obzir njihova zapazanja i iznesu svoja i na osnovu toga da iznesu ocjenu....
Sudija treba da bude neko ko je bas dobar u tome, da se gleda ideja, izvedba i opsti izgled (npr. vec sam imao iskustvo s tim da sam prezadovoljan izvedbom auta ali ne dobijem glas samo zato sto se nekome nisu svidjale felne i drugi dobije glas a vamo gume da izbusi koliko su reckavi blatobrani :) )
bodovanje npr.
5 bod. - 1. mjesto
4 bod. - 2. mjesto i tako dalje......
(pa vec poslije 4.-5. kruga ce se vidjeti rezultati)
dogovoriti koliki je broj krugova u jednom ciklusu (npr. 10) i zakljucuje se pobjednik...... (nacemo vec nekog spozora do tada)....


tako ja vidim ovo..... ostalo je sve djecija igrarija i ne trebju da se ocjenjuje nego onako da malo opises svoje utiske necijeg auta i nikome nista na kraju.....
Toliko od mene....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top