PS League

PS League

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
et procitajte malo info o PSLigi i glasanju..zaboravio sam napisat da pocinje 16og prvo kolo..

a Outrage zao mi je fkt dogovor je bio da se timovi prijave do 13og februara..zanci poslat sastav tima i logo na PM.. :/
 
Član
knoxville je napisao(la):
et procitajte malo info o PSLigi i glasanju..zaboravio sam napisat da pocinje 16og prvo kolo..

a Outrage zao mi je fkt dogovor je bio da se timovi prijave do 13og februara..zanci poslat sastav tima i logo na PM.. :/

pa ja sam prijavio tim jer nary nema vremena gotov nikada nije tu tako da ja u outrage smo u timu
 
Član
Murinho je napisao(la):
knoxville je napisao(la):
et procitajte malo info o PSLigi i glasanju..zaboravio sam napisat da pocinje 16og prvo kolo..

a Outrage zao mi je fkt dogovor je bio da se timovi prijave do 13og februara..zanci poslat sastav tima i logo na PM.. :/

pa ja sam prijavio tim jer nary nema vremena gotov nikada nije tu tako da ja u outrage smo u timu

uvažite to prijavio se čojk,bolje da nas ima više ;)
 
Član
Ma nije problem,eto vi odlucite hocete li uvaziti ili ne :D ako ne bit ce jos liga :D samo opusteno !

P.S: Nemogu vjerovati da me Trozic podrzao :D pozdrav drug !
 
Član
________________________________________________________________


pročito sam ova pravila za ligu,dobro sve osmišljeno,jedva čekam da počne ;)
 
Član
Kakve ti bajke pricas!? Ja,ti,tule,edoze,r5 smo jos najmanje 2-3 mjeseca na ogame bili u kontaktu i rekao sam vam da nemam domene,u cemu je problem? Znao si dobro da nema foruma i d aga nece biti dok ne nabavim domenu !!!

P.S: sto se tice liga...pa hebat ligu,necu ni ucestvovat !

Pozdrav !
 
Član
ovako su i prije 2-3 god zavrsavala ps takmicenja na ovom forumu. al otom potom - :icon_exclaim:
 

Ryu

Član
lakse ba malo ljudi...

reko je knox da se posalje logo uz prijavu tima,murinho i outrage su kasnili,a i bili bi 7-mi tim ! onda nikako nebi mogli ligu organizovat,treba paran broj timova...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top