PS League

PS League

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Za pocetak PSLige kao prvo kolo radi se tzv "REALAN" tuning..znaci nista art ovo ono nego treba da se ide da rad izgleda sto realniji..Za ovo kolo svi timovi rade isto auto samo ce biti razliciti uglovi..npr neko ce dobiti front neko rear neko side i tako..Ako se sutra postave linkovi za radove 1 kolo ce trajati 10 dana tako da ga zatvaramo 26og januara a glasanje traje do 30 januara..
 
Član
knoxville ja sam se izjasnio da necu ucestvovati,ali hajd ti meni pojasni po kojem si ti principu izbacio tim Virtual Chop Tuning??? MOmak je sebe i svoj tim prijeavio 01.08.2008 a ti mu nedas da ucestvuje!!! Hajd opravdaj svoje ponasanje,i nemoj mi dolazit sa tim da je neparan broj,jer to je tvoj problem to si ti kao organizator trebao predvidjeti a ne kasnije ovako nesto raditi !
 
kad se desi neparan broj... posto je liga... neko uvijek lufta i rijesen problem... ili ga zaposliti za nesto... tipa sudija u tom krugu ili smislit ce mo vec nesto... a uskoro ce se prijaviti jos jedan tim, ubacimo ga... svakako ide na bodovanje (ako je liga onda treba bodovanje za generalni poredak na kraju sezone, logicno).... taj novo ubaceni nece daleko dogurati radi manjka bodova ali ce ucestvovati..... sto je i cilj svega ovoga.....

GuiLTy90 je napisao(la):
normalno da je prvi izvucen "the Team"!:lol:

Naravno da smo prvi, prvi ce mo i ispasti :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Član
Remblender je napisao(la):
kad se desi neparan broj... posto je liga... neko uvijek lufta i rijesen problem... ili ga zaposliti za nesto... tipa sudija u tom krugu ili smislit ce mo vec nesto... a uskoro ce se prijaviti jos jedan tim, ubacimo ga... svakako ide na bodovanje (ako je liga onda treba bodovanje za generalni poredak na kraju sezone, logicno).... taj novo ubaceni nece daleko dogurati radi manjka bodova ali ce ucestvovati..... sto je i cilj svega ovoga.....

GuiLTy90 je napisao(la):
normalno da je prvi izvucen "the Team"!:lol:

Naravno da smo prvi, prvi ce mo i ispasti :lol: :lol: :lol: :lol:



Jedan tim lufta i rjesenje je izbaciti nekoga po svojoj volji ! Nije mi bas jasno,ali dobro vi ste organizatori !
 
Outrage je napisao(la):
Jedan tim lufta i rjesenje je izbaciti nekoga po svojoj volji ! Nije mi bas jasno,ali dobro vi ste organizatori !

Ne govorim o izbacivanju nego je taj tim slobodan tu rundu....
Nisam ja organizator.... samo pokusavam da nadjem rijesenje da se niko ne izbacuje.... to mi je skroz glupo..... pogotovo jedan od iskusnijih VT-a (koji ima par BG-a iza sebe, a za ostalo nisam bas pratio)......
 
Član
a malo mi poglupo receno ono, ovaj krug se ide na "realan" izgled. valjda je to do svakog tima da odluci sta hoce...
isto ko kad bi blatter na SP-u u fudbalu reko svima, e u prvoj rundi morate svi igrati napadacku taktiku 3-4-3 da bi raja vidjela sto vise golova...

mislim, malo mi je poglupo, al et, do vas je kako cete se dogovorit. meni ni u dzep ni iz dzepa... ;)
 
Član
Remblender da i ja se slazem da nesto uradimo,ali da se tom timu nebitno ko je u pitanju mora dopustiti ucesce ako je prijava stiga na vrijeme !

A sto te tice realnog izlega,ja se u jednu ruku i slazem,jer ovdje je cilj da se nadje najkvalitetniji tim,s toga mislim da je sasvim na mjestu da budu neki dodatnu zahtjevi iz kruga u krug! Isto tako mislim da je real look fin izazov za sve VTunere !

Pozdrav !
 
Član
Koi smo ja i cico srece...Sa trozom i allroad-om zapadnemo ocam milog xD...Troza hajd mi reci da ti se ps sj.ebo xD hahaahahah..Kad se pocinje radit?
 
Član
emir_89 je napisao(la):
a malo mi poglupo receno ono, ovaj krug se ide na "realan" izgled. valjda je to do svakog tima da odluci sta hoce...
isto ko kad bi blatter na SP-u u fudbalu reko svima, e u prvoj rundi morate svi igrati napadacku taktiku 3-4-3 da bi raja vidjela sto vise golova...

mislim, malo mi je poglupo, al et, do vas je kako cete se dogovorit. meni ni u dzep ni iz dzepa... ;)

procitaj malo na prvoj stranici sta pise o radovima iz kola u kolo !
 
Svakako ne izbacivati tim koji je uredno izvrsio prijavu.... 08-01-2009, 12:37 AM (This post was last modified: 14-01-2009 08:09 PM by Murinho.) ovo je vrijeme prijave tima... a svaki tim zadrzava pravo izmjene clana ekipe (sto se vidi iz daljnjeg teksta da je izmjenjen 14-01-2009.).....

Slazem se i sa zadatcima..... treba naglasiti sta se trazi od zadatka.... (osim ako je free style)..... nared ce doci i fantasy... a tu se nikako ne moze ici na "real look".....
 
naravno da treba birat temu za takmicenja u ps ligi jer kad bi bilo svak sta oce onda nebi uopste trebala liga neg onako kako smo dosad svak za sebe kako oce:icon_exclaim:
ovaj tim sto je se zadnji prijavio al u datom roku (a izgleda o njegovom statusu niko neprica osim njegovih clanova i RemblendeR-a) treba imati odnosno ima isto pravo da ucestvuje kao i virtual tim injection i T & A i ostali timovi.znaci medju njima nema nikakve razlike
a sto RemblendeR kaze da se nadje status i novi tim koji dodje bice u zaostatku posto je liga koji tim bude zadnji (ovo pricam ako se ne prijavi jos jedan tim) nek taj tim odmara a onaj sto je do tog kola odmaro on ulazi u natjecanje, a ako neko stalno, kad god bude u natjecanju, bude zadnji pa stas mu:lol:
 
sandy_mo je napisao(la):
hahaha ja slabo ovo kontam hahahah ajde zadaj sliku i nek svak radi sta oce od auta

ja sad piso a on nista:lol::lol::lol:
ovako izvlaci opet onako kak si prosli put al ukljuci i ovaj njihov tim nezz kak se zove i koji ostane nek ceka slijedece kolo a u ostalom bice brzo iiduce kolo.nema veze ko ispadne al nek bar bude fer:icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top