PS League

PS League

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja sam vec odg knoxville-u i Ryu-u...meni se ovo nije svidjelo od pocetka, pa nisam ni komentariso...ne volim timove, jer ce uvijek bit nekih nesuglasica i razlicitih misljenja, neslaganja itd...najbolje je po meni, da se kao do sad radi samostalno, tako da ja ostajem na onom klasicnom...a vi se takmicite timski...
 
moze li kako 14 ili da se prijavimo sada (the TEAM), posto mi s ove strane Drine malo dernecimo na taj datum....
EDIT
Mislim dernecim ja i sad (trenutno)... ali tada cu pogotovo, mislim nisam kuci i to :) ....
 
posto ima jos jedan tim a nije jos napravljen za njega logo liga bi se trebala malo otkazat bar do 15 i javite naryju da prave taj logo il nek neko im napravi
 
pa ako neznaju napraviti logo... kako ce raditi u PS-u.... svejedno je i za dozain loga, ako neznaju sta uradit... kako da naprave neko kvalitetno auto???
 
Član
Evo upravo me pozva Murinho da napravim logo i da se pridruzim njegovom ovom nekom timu heheh :D pa eto hajd napravio sam jedan 2 minutni logo pa cu ucestvovat ako imadnem vremena,ako ne ima tu Murinho :D a trozic ti nemoj ni ucestvovat Boss je dosao :D

Evo logo Virtual Chop Tuning.a !



Zz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top