Prijevoz - Transport

Prijevoz - Transport

Da li neko ide na relaciju Mostar - Sarajevo ovih dana, da preuzme jednu mrezicu za duboki branik... ne zauzima prostor, lagana je...
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
Da li neko ide na relaciju Mostar - Sarajevo ovih dana, da preuzme jednu mrezicu za duboki branik... ne zauzima prostor, lagana je...

Idem ja u Subotu iz Mostara ujutro u Sarajevo i vracam se predvecer ;)
 
sandy_mo je napisao(la):
FirellesMonster je napisao(la):
Da li neko ide na relaciju Mostar - Sarajevo ovih dana, da preuzme jednu mrezicu za duboki branik... ne zauzima prostor, lagana je...

Idem ja u Subotu iz Mostara ujutro u Sarajevo i vracam se predvecer ;)

Hvala ti drug na odgovoru, momak koji mi je prodao je usput donjeo jer je isao u Mostar tako da je i to rijeseno... ;)
 
Član
sutra ujutro Banovici-Loncari-Banovici s kamionom pa ako kome sta treba... i cesto, skoro svake sedmice sam na relaciji Banovici-Bijeljina-Banovici, pa mogu usput povuci i neke vece stvari;)
 
Legend
Mostar - Sarajevo ? - neke felge bez guma da se povuku...
Ne gledaj teme tako odma, uspuga je u pitanju... :D


Zepce - Sarajevo ? - neka mala kutija koja vice tik, tak, tik, tak, da se preuzme?
I treba momku dati 20KM... koje ja refundiram naravno... :D
 
Član
Liga kad ti treba ovo iz zepca,jel ima neko ko ide iz zenice za sarajevo, da ja donesem do zenice, ili mozda da ti busom posaljem ako ne nadjes nista drugo. Ja bi u utorak trebao u sarajevo na neki sastanak, al ne smijem ti obecat, vec mi je jednom odgodjen isti
 
Legend
Nije mi frka, dogovorio sam s momkom sve, samo ceka da mi javim kad... a moze i do zenice ima i tamo raje... ;)
 
Član
Kolege,sto se prevoza tice ja vam za sad nemogu pomoci necu raditi do marta sigurno, nema posla pa se nevozi nigdje ako treba neka druga usluga tu sam..
 
Član
Možda vam ja budem u nedjelju na relaciji Živinice-Sarajevo, kažem možda, a u subotu navecer cu znat sigurno da li cu ici il necu ;)
 
BHT Ovisnik
ja idem u srijedu oko podne Mostar-Sarajevo-Zenica-Doboj pa dalje preko granice,vracam se u cetvrtak isto oko podne,vece stvari nemogu voziti jer imam jos putnika i prtljage,al ostalo mogu ako tko treba nesto;)
 
Legend
ArminM je napisao(la):
Liga kad ti treba ovo iz zepca,jel ima neko ko ide iz zenice za sarajevo, da ja donesem do zenice, ili mozda da ti busom posaljem ako ne nadjes nista drugo. Ja bi u utorak trebao u sarajevo na neki sastanak, al ne smijem ti obecat, vec mi je jednom odgodjen isti

Rijesio sam Mostar... Ostaje mi jos Zepce>>>>>>>>>
 
Član
Liga je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
Liga kad ti treba ovo iz zepca,jel ima neko ko ide iz zenice za sarajevo, da ja donesem do zenice, ili mozda da ti busom posaljem ako ne nadjes nista drugo. Ja bi u utorak trebao u sarajevo na neki sastanak, al ne smijem ti obecat, vec mi je jednom odgodjen isti

Rijesio sam Mostar... Ostaje mi jos Zepce>>>>>>>>>

smatraj zavrsenim
 
Član
Neko iz Zenice za Sarajevo ovih dana ?
Trebo bi mi player za auto da ponese ako je kome usput.
Castim kafom :D
 
Top