Prijevoz - Transport

Prijevoz - Transport

Član
relacija tuzla-sarajevo ako treba nekih usluga imate br na prethodnim stranicama pa se javite.pozz
 
BHT Ovisnik
Little Dragon je napisao(la):
Ako ima neko da ide u bijeljinu u toku sedmice nek mi se javne na PP :cool:

idem ja vjerovatno u nedjelju u Bijeljinu, necu imati vele vremena, idem po auto i moram odmah nazad,sta ti treba ?
 
Član
Danas poslije podne idem iz zavidovica za Brcko, ici cu na banovice, zivinice, tuzlu
prenocit cu u brckom i ujutro sam u prijedoru, poslije toga se vracam za zavidovice. Ako nekome od forumasa nesto treba neka javi,imate broj na profilu
 
G

GoPlay

ima li neko da ide iz pravca Beograd - Sarajevo ? ili da ide Sarajevo - Beograd - Sarajevo...
Volio bih da mi se kupi 16 brezona i 16 matica za auto. u firmi Vracar.
Paketic stane u zadnju pepeljaru :) nije veliko i nije skupo. Ukupna vrijednost 50km.
 
Član
GoPlay je napisao(la):
ima li neko da ide iz pravca Beograd - Sarajevo ? ili da ide Sarajevo - Beograd - Sarajevo...
Volio bih da mi se kupi 16 brezona i 16 matica za auto. u firmi Vracar.
Paketic stane u zadnju pepeljaru :) nije veliko i nije skupo. Ukupna vrijednost 50km.

E, hoćeš da to nekako zajedno poručimo? Imaš nekih prijedloga? šalju li ti iz beograda poštom?
 
Ima autobus Sarajevo - Beograd u 06:00h svaki dan, ja sam slao za Beograd pa znam a iz Beograda ima bus nekad poslijepodne i dolazi kasno navecer u Sarajevo, neznam tacno.. provjeri na autobuskoj kad dolazi u tvoj grad ili blizu tvog grada, to ti je najlakse, vjeruj mi.. bez papirologije i peglanja ;)
 
Član
Da li neko ide ovih dana ili do kraja sedmice sarajevo mostar ili mostar sarajevo mostar, treba da povuče 3 sitne plastike za sjedišta.

Ako ko ide nek se javi u inbox .

Unaprijed zahvalan.
 
Top