Prijedlog za kupovinu auta

Prijedlog za kupovinu auta

Član
kakve veze ima koliko kw ima auto ako ce on znati voziti moje prvo auto sa 18 godina je bio golf 3 vr6
tako da to neznaci nista ako je pametan skontace sam, ako ne skontace kad lupi gdje i tu nema druge
 
Super Moderator
Nece vraga gasati taj golf u trecoj slajdra :D al je taj golf sigurniji od tog sa 74kW, barem ovaj sto je moj kolega imao je bio... dosta bolje lezi u krivinama i ima bolje kocnice od ''obicnog'' golfa
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
kupi mu r32 :icon_rolleyes:

Stvarno ako malom nekupi golfa r32 koda mu nista nije kupio, mali cilja na jake masine i vozi 150km/h + a on mu gleda dizelasa kakvog :D

LEGION je napisao(la):
@Emir joj neznam jarane ni ja šta bih, neće on lijena auta, buraza mi je non stop podjebavao jer on fali SDI ovo i ono.

@1.8 de mi reci jel bilo kvarova u tebe jel u tebe isto 110 kW 1.8, jel ide bolje nego DIZLO 110 kW itd ? Jer stvarno sam u dilemi.
Žurim da kupim to auto da bi mu se što prije uvezlo jer njemu treba auto od posla na poso, meni treba ( imam svoje ), pa me i nervira sad je nagazio na moje dosta, i nemogu vidjet auto u garazi. Gasanja su non stop, bio ja tu ili ne bio. Mada neznam sad ništa, šta kako.

Zanimljive rijeci za oca od 40+ godina :D

"Gasanja su non stop, bio ja tu ili ne bio. Mada neznam sad ništa, šta kako."

Raspitaj se po komsiliku mozda oni znaju :icon_question:
 
druze ako vec kupujes kupi mu tog dizela sto si naumio jer ne kupuje se auto svaki mjesec,, ako vec imas pare kupi spacan auto ... ne kazu dzaba bolje starri GSI nego novi SDI .. uzmi mu tog 110 kw da kad trebu stavi u auto da se u*piski ,, a on ce skontati da ne treba divljati na putu
 
Top