Prijedlog za kupovinu auta

Prijedlog za kupovinu auta

Član
Nemoj šta pogrešno shvatiti, ali nema tu neće on. Ko daje pare, ti ili on? Kažeš mu, ja ću ti za svoje pare kupiti, lupam SDI, ti ako nećeš, uzmi svoje pare i kupi.
 
Član
Realno ja mislim da ovo pise taj sin od 18 godina a prestavlja se kao otac ;)

U slucaju da grijesim, ako ovako razmislja jedan 40-o godisnjak onda mogu mislit tek kakav je sin :lol:
 
Član
@Anes_mo Dobro ako misliš da sam ja od 40 godina nezreo čovjek onda stvarno neznam kud dalje da živim.

Znaš u kakvoj sam situaciji ja, mislim da bi i ti svojemu udovoljio. Umro mi je sin (92 godište) 2001 od bolesti bubrega, alah mu rahmet dao.
Iskreno da ti kažem nisam obraćao pažnju na njega, nisam mu ništa udovoljavao, kuća samo u kuću ulagao.
Sad kad sam to sve završio kupio sebi auto i evo sad razmišljam da kupim i njemu.
Al najgore je to što vidim ostale momke kako normalno voze za razliku od njega.
I sad mislim da bi najbolja varijanta bila neki slabiji benzinac ili TDI 66 kW.
 
Član
dobro ste skontali da to dijete pise ;) prvo po pisanju se vidi da to nije otac nego sin, a drugo koji bi to stariji covjek stavio ovakav avatar :D
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
Realno ja mislim da ovo pise taj sin od 18 godina a prestavlja se kao otac ;)

U slucaju da grijesim, ako ovako razmislja jedan 40-o godisnjak onda mogu mislit tek kakav je sin :lol:

;)

dobiće ovaj na kraju il SDI-ja il 1.4 16V :icon_biggrin:
 
Član
buki_pit je napisao(la):
dobro ste skontali da to dijete pise ;) prvo po pisanju se vidi da to nije otac nego sin, a drugo koji bi to stariji covjek stavio ovakav avatar :D

Kada sam se registrovao na BHTuning moje auto je bilo postavljeno kao da je to nečije auto i to je razlog moje registracije.
Avatar se morao staviti neki od avatara u ponudi(da bi se moglo postati po forumu), pa sam izabrao ovaj.
A za sve koji ne vjeruju ili misle da nemam 40 godina, mogu komotno da nekad kad budu u Sarajevu (Rajlovac) Kasarna ,svrate i upoznaju mene, ili bolje rečeno dijete od 18 godina.

Za sve ove komentare iznad vam se samo mogu zahvaliti i reći vam da nisam znao da kao što neki govore stariji su duduci, vi ste mene procjenili u novopečenog momka.


Hvala vam za komplimente.



PS : Više nije bitno ovo za auto, ali želim se zahvaliti ovim koji mene shvataju drugačije npr. brane i još neki, na lijepim odgovorima.
Savjete ću postavljati nekome drugome a ne ovdje.


Moderatori možete maknuti ovu temu, ali i ne morate.
 
Član
Mislim da ne postoji otac koji bi pustio sina da vozi 3 godine bez vozacke na kojekavim relacijama i da mu odjednom odluci pokloniti automobil od 150 konja,na to sve,jedinac ili sta vec,tooo su price za djecicu malu...
Ne seri...
Lp
 
Član
Ajde nemogu pregoret da ne odgovorim na ovo.

Bez obzira da li ti mene sad shvatao kao dijete to mi nije važno, važan sam ja sam sebi ostali me ne interesuju ni trunku.

Da te pitam ti kao dijete jesil ikad poželio nešto što drugi imaju a ti nemaš ?
U takvoj je sredini je on odrastao. Mi kao porodica smo odrasli u sredini različitoj od naše, drugi su imali sve, a mi ništa, sve sam ja svojim rukama gradio. I kad se sjetim opremao sam prvi sprat u komšiluku Tokalići (jedna porodica, drugačija od svih naših prosječnih) djeci motore nabavili, a on dođe meni i kmezi što on nema. I zato sam sad kad sam pri parama odlučio da mu nekad nešto udovoljim jer
sad će mu i valjat upisao je i fakultet informacijskih tehnologija u Mostaru pa će to biti potrebno.

Eto ne bih da dužim. Ako po Bihaću nema toga, ovdje je roditeljima najveći ponos djetetu dati auto, i dati mu ...
Meni nije to to, ali mislim da će iz guzice doći u glavu i njemu jer nema potrebe za brzom vožnjom.


Eto Start ako kad budeš u Sarajevu ( Rajlovac ) svrati u oružane snage, pa sa djetetom na kafu.
Ako budeš dolazio traži samo Elvedin Čizmić, oficir
 
Super Moderator
Kad se isto voze tdi 74kW i 110kW isto trose. Kad se gasa onda vise trosi ovaj 110kW logicno. Kad probas golfa tdi od 110kW, ako je 100% ispravan, neces golfa benzinca ni pogledat :)
 
Član
Ko nije provozao old school terenca ne može skontati zašto se neki okrenu za truljom od 30 godina vozeći se u novom plastičaru.
 
Član
Ako kome treba uvoz vozila iz Njemačke po narudžbi javite se ovome čovjeku https://www.facebook.com/elvis.brkic.1238

Dobra auta uvozi.

Ja sam se odlučio za Golf 4 110 kW TDI, a i mali je pristao na to.


Hvala svima na pomoći.
 
Član
LEGION je napisao(la):
@Emir joj neznam jarane ni ja šta bih, neće on lijena auta, buraza mi je non stop podjebavao jer on fali SDI ovo i ono.

@1.8 de mi reci jel bilo kvarova u tebe jel u tebe isto 110 kW 1.8, jel ide bolje nego DIZLO 110 kW itd ? Jer stvarno sam u dilemi.
Žurim da kupim to auto da bi mu se što prije uvezlo jer njemu treba auto od posla na poso, meni treba ( imam svoje ), pa me i nervira sad je nagazio na moje dosta, i nemogu vidjet auto u garazi. Gasanja su non stop, bio ja tu ili ne bio. Mada neznam sad ništa, šta kako.

Kod mene je 1.8 20v 92 kw 125 hp sa plinom, nisam imao kvarova, ide fino sad jel bolji ne znam posto nisam neki ljubitelj dizela. A sto se tice toga ti si njemu otac nije on tebi, ti biras i uzimas, ili si ga previse razmazio pa ti on odredjuje sta ce, a za pocetnika mu je bolje sdi, moze i on ici dovoljno brzo, nece ici na trke sa njim. Trebao bi da bude zadovoljan i golfom 2 1.6 dizelom samo da ima svoje auto.;)
 
Član
Upravu si. Potpuno se slažem.

Malo bio naivan pa rekao ovome Elvisu da gleda benzince jače i dizele i on je našao ova tri dobra auta, TDI ima novu turbinu.
A i nevjerujem da je mali toliki hajvan da će toliko gasati sa dizelom, valjda je nešto pameti pokupio od mene.

Kad se uveze sad auto, otvoriću garažu za svoj autić, a i za ovaj novi autić.
 
Top