Pregazene zivotinje do sada

Pregazene zivotinje do sada

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bmwscaner je napisao(la):
sa crvenom kockom pregazio 5-6 macaka 2 zeca ( koji su naravno zavrsili ispod peke ne macke vec zecevi da nebude zabune ) i kokica vrabaca i slicno i tu sam se uvjerio da bmw M tech I ima najtvrdji nastavak za branik nemoguce da pukne
sa plavim cabriom taman namontirao shadow line prednji lip dakle nesto sta je jako rijetko i nije jeftino i istu vecer sa curom idem na veceru kad macka na magistrali sto neko napisa gleda i smije se hahhaa i direkt pod auto prednji lip ode u 3 lijepe picke materine odma mi se zivot zgadio i dan poslije toga sam opalio kunu zlaticu ili je bjelica bila nesjecam se nisam je pitao kako se zove nije mogla do zraka doc jos kad sam je nogama isutao od zivaca sto mi je maglenku razbila
a sad sa crnom kockom uspio sam opaliti neku divlju zivotinju mi to ovde zovemo DŽUDŽAN jede jaja i pilice crno ima veliki rep nem pojma kako se to sluzbeno zove doslovce skocilo pred auto dakle bio mu je to smrtonosni skok u govna
e nedavno opalim macketinu neku sugavu ( citaj veliku) na preko 160 i polomim maglenku vezni lim navuce mi blatobran i napukne branik dakle 500 maraka stete nako bezveze
a da negovorim kolko sam zmija pregazio i onih zabetina glupih taman ko da jednva cekaju kad ce auto naici imas dojam ko da si na neku hegu naletio kad tamo zaba se razvratacila na putu hahaha

eto tolko od mene kad opet sta pregazim nadopisem :)

hahahahhah :lol: imal koja zivotinja da si je fulio?? :D
 
Član
ljudi ja vristim od smijeha Bgm popravili ste mi dan Bgm onaj koze onaj medjeda onaj nesto ne definisano samo njemu poznato pod imenom DŽUDŽAN havala vam hahahahahahahahahahaha onoga eskadrila napada :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
sa crvenom kockom pregazio 5-6 macaka 2 zeca ( koji su naravno zavrsili ispod peke ne macke vec zecevi da nebude zabune ) i kokica vrabaca i slicno i tu sam se uvjerio da bmw M tech I ima najtvrdji nastavak za branik nemoguce da pukne
sa plavim cabriom taman namontirao shadow line prednji lip dakle nesto sta je jako rijetko i nije jeftino i istu vecer sa curom idem na veceru kad macka na magistrali sto neko napisa gleda i smije se hahhaa i direkt pod auto prednji lip ode u 3 lijepe picke materine odma mi se zivot zgadio i dan poslije toga sam opalio kunu zlaticu ili je bjelica bila nesjecam se nisam je pitao kako se zove nije mogla do zraka doc jos kad sam je nogama isutao od zivaca sto mi je maglenku razbila
a sad sa crnom kockom uspio sam opaliti neku divlju zivotinju mi to ovde zovemo DŽUDŽAN jede jaja i pilice crno ima veliki rep nem pojma kako se to sluzbeno zove doslovce skocilo pred auto dakle bio mu je to smrtonosni skok u govna
e nedavno opalim macketinu neku sugavu ( citaj veliku) na preko 160 i polomim maglenku vezni lim navuce mi blatobran i napukne branik dakle 500 maraka stete nako bezveze
a da negovorim kolko sam zmija pregazio i onih zabetina glupih taman ko da jednva cekaju kad ce auto naici imas dojam ko da si na neku hegu naletio kad tamo zaba se razvratacila na putu hahaha

eto tolko od mene kad opet sta pregazim nadopisem :)

gdje si bolan DZUDZANA naso citav zivot sam slusao o njemu ali nikad ni slike ni nista vidjeo nisam:lol::lol::lol:
 

LSD

Član
DZUDZAN:lol::lol:

Bule:dvije koze:lol::lol:
astra:zelena tecnost:lol::lol:

joj spado sa stolice od smijeha:icon_sad:

al evo opet procita sve:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ja sam samo par zmijaca,nekoliko golubcica,vrabcica,pokoju zabicu i jednuog ne znam sta je prelazilo samo sam mu/joj pomogao da predje i nestade a nije rekla/o ni hvala
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol:
bas citam...
prvo pile fazana... pa gde bre to nalazis...
pa "bmwscaner"... covek klepa i u lovostaju...:lol: dzudzan.. ne znam sta je to ali mi je vec draga zivotinja!
evo cekam da se neko pohvali kako je puko jetija
 
Član
ujeti pozadi :) hahha

ma kad zivim na selu jebi ga moras da gazis a kockulja svaka zakucana u pod stisni zube i deri :) da navedem da sam sa dedinim golfom malo kravu zakacio samo retrovizor sjebo a sjebo se i ja krava veca od glfa bila hihi
 
Član
:icon_question: neko pomenu zabu? Sad se sjeti u Njemackoj 96. sam uletio sa E30 i 120 Km/h u jato zaba.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Član
jaba78 je napisao(la):
:icon_question: neko pomenu zabu? Sad se sjeti u Njemackoj 96. sam uletio sa E30 i 120 Km/h u jato zaba.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mogu mislit zvuka, ko kokice da pravis :lol::lol::lol:


ja do sad par zmija, razniih velicina, zeceva, jednog cuku:( , i danas sa motorom malo je falilo u kravu da puknem, jojjjj i nogama i rukama sam kocio:icon_biggrin:
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
jaba78 je napisao(la):
:icon_question: neko pomenu zabu? Sad se sjeti u Njemackoj 96. sam uletio sa E30 i 120 Km/h u jato zaba.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mogu mislit zvuka, ko kokice da pravis :lol::lol::lol:


ja do sad par zmija, razniih velicina, zeceva, jednog cuku:( , i danas sa motorom malo je falilo u kravu da puknem, jojjjj i nogama i rukama sam kocio:icon_biggrin:

Isto ko da po makadamu ides jos me nakon 20 Km policija zaustavila i upozorila da oprezno vozim jer je sezona prelaska zaba a ja mislim u sebi da vi znate sta ja znam. Kasnije su stavljali neke pregrade kraj puta da zabe ne mogu na ulicu. Jbg desava se :lol: :lol: :lol:
 
hvala Bogu nikad nista :icon_smile:
jednom mi izleti horoz,al sam ga uspio izbjeci :lol: i cijeli dan se smijo na njegov racun

jaba78 je napisao(la):
:icon_question: neko pomenu zabu? Sad se sjeti u Njemackoj 96. sam uletio sa E30 i 120 Km/h u jato zaba.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nisam znao da u njemackoj zabe lete :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Član
ja sam jos sa yugom raznjeo goluba al bas ga raznjeo

bilo ih par na putu ovi pobjegnu jedan ostane i et jeba mi masku
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
hvala Bogu nikad nista :icon_smile:
jednom mi izleti horoz,al sam ga uspio izbjeci :lol: i cijeli dan se smijo na njegov racun

jaba78 je napisao(la):
:icon_question: neko pomenu zabu? Sad se sjeti u Njemackoj 96. sam uletio sa E30 i 120 Km/h u jato zaba.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nisam znao da u njemackoj zabe lete :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Sta cu reci krdo zaba jasta lete ali kratko nekih 5 cm :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top