Pregazene zivotinje do sada

Pregazene zivotinje do sada

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav,

sinoc sam pregazio autom macku i to malu macu i stvarno sam bio sjeban zbog toga jer volim zivotinje pa sam dobio ideju da svako napise koje zivotinje je od kako je vozac do sad pregazio u voznji.

evo ja da pocnem:

Ja sam do sad pregazio

1 macu (sinoc)
oko 10 vrabaca ( mozda i vise)
1 Lastavica
1 Kokos (jbg vozio pacijente sa dialize nisam smio ni kocit da njima ne pozlije)
1 Pile fazana


Eto to je to
:lol: :lol: :lol:
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: oj vristim od smijeha na ovu listu temu i sve jarane svaka ti cast

ps. i ja jako volim zivotinje ono nenormalno sad planiram jacka russela terriera kupiti da neko ne shvati pogresno;)
 
Član
Ne vozim kola, al naleteo sam bajsom na sarplaninca, srecom se nije naljutio na mene hehe :icon_smile:

Edit: Cisto da opisem taj susret mog prednjeg tocka sa njegovim ledjima... Dakle, vozim ja bajs, umereno, bio neki krivudav put, kad odjednom sarplaninac mog komsije se stvori ispred mene. Iskocio iz neke visoke trave, i pravo u mene...Naravno, izginuo sam sa bicikle i sve se ziv izlomio, on samo stade, pogleda me, i ode ko da nista nije bilo...
 
Član
3 mačke,jedna je pukla ko paprika,dvije sa dzipom a jedna je ispod golfa ustala i zamantalo joj se,al ostalo joj je jos 8 zivota
 
Član
S autom jos nisam nista, nadam se da ce tako i ostati. Jedino sam sa biciklom isao nizbrdo po makadamu, i gledao da nabijem sto vise brzine, tad je u modi bilo imati kilometar sat, i tako ja idem, mozda 50+, i gledam sa strane te ceste macka hoce da predje, hajde reko nije budala, sacekat ce. Kad ona poce prelazit bas prije nego sto cu ja proci, i sta cu, da izbjegnem, polomi sebe i podera se... i stisnem zube... sta sam mogao :D
 
Član
ma pokusa covjek izbjeci,al ima nesto sto se ne moze izbjeci,pogotovo na vecim brzinama,a kera treba pokusati izbjeci i radi njega i radi auta
za 7 godina voznjei nekih 200tinjak hiljada km 3 mačke je extra
 
Član
moj stari je udario konja...
vozio iza kamiona...i nazad bio konj...i ludjak samo odjednom iskoci iz kamiona...stari poceo kociti i pokusao ga izbjeci...al ga je ipak zakacio.....jest mi zao bilo konja...al je luda scena bila :lol:

moj stari je udario konja...
vozio iza kamiona...i nazad bio konj...i ludjak samo odjednom iskoci iz kamiona...stari poceo kociti i pokusao ga izbjeci...al ga je ipak zakacio.....jest mi zao bilo konja...al je luda scena bila :lol:
 
Član
joj mogu mislit scene,vozis i konj iskoci iz kamiona i pravo na tebe,hjoj tu su filmovi al kaubojski
 
Član
ja pticu puko sinoc mislim vrabac,ode mi vozacka eaj evo cuga brate ..zene mogu sve

7 mjesec kakoo sam polzio a evo pjan,sad kuci doso autom,i lizalo pokaza..kaze poslije 11,pjan 4.5 promila ,6 osoba u autu,60 vise oranicenja...sve ukupno 300 km kazne vozacka na minimala 1 mjesec i neki bodovi neisam zapamtio jeggbiga aj ccccccccua kauci sad pa sce cuujemo kad usatanem
 
Član
aha...jos sam tad bio mali...davno je to bilo...al se i sad sjecam
a tvrdi konji....far i oko fara je bilo dosta stete :)
 
Član
badboy je napisao(la):
ja pticu puko sinoc mislim vrabac,ode mi vozacka eaj evo cuga brate ..zene mogu sve

7 mjesec kakoo sam polzio a evo pjan,sad kuci doso autom,i lizalo pokaza..kaze poslije 11,pjan 4.5 promila ,6 osoba u autu,60 vise oranicenja...sve ukupno 300 km kazne vozacka na minimala 1 mjesec i neki bodovi neisam zapamtio jeggbiga aj ccccccccua kauci sad pa sce cuujemo kad usatanem

4,5 promila,pa jarane dobro si ziv,treba tebi makar godinu dvije ohladit vozacku a i auto parkirat :)
sreca nisi nikog ubio na cesti :)
 
Član
kakao da ubijem nekog kadk 3 brzine neznam ubaciti jebrm joj ..al bilo je udes sinoc jebote..jooooooooojjj...niam ja vozuo puno jedno 10 km oL ode spavt ahj
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top