Pregazene zivotinje do sada

Pregazene zivotinje do sada

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
badboy je napisao(la):
ja pticu puko sinoc mislim vrabac,ode mi vozacka eaj evo cuga brate ..zene mogu sve

7 mjesec kakoo sam polzio a evo pjan,sad kuci doso autom,i lizalo pokaza..kaze poslije 11,pjan 4.5 promila ,6 osoba u autu,60 vise oranicenja...sve ukupno 300 km kazne vozacka na minimala 1 mjesec i neki bodovi neisam zapamtio jeggbiga aj ccccccccua kauci sad pa sce cuujemo kad usatanem

Evo u vezi ovih ribolovackih o pijanstvu.....:icon_rolleyes::lol:

- sa do 0,6 promila alkohola u krvi, osoba postaje opuštenija i manje sramežljiva, ponekad emotivnija i intenzivnijeg ponašanja. Koordinacija je i dalje nesmetana, ali mogu se pojaviti problemi sa prisjećanjem ili razboritošću.

- sa 0,7 do 1,25 promila alkohola u krvi, osoba je euforična, a pojavljuju se smetnje u ravnoteži, govoru, sluhu, rasuđivanju i motorici. Osoba teško može pravilno procjenjivati, a javljaju se i teškoće u govoru i funkcionalnosti.

- sa 1,3 do 1,9 promila alkohola u krvi, osoba ima velike smetnje u ravnoteži, fizičkoj kontroli, govoru i shvaćanju, zamućuje se vid. Osoba više nije euforična nego tjeskobna i vrlo emocionalna, a u ovom se razdoblju javlja i mučnina.

- sa 2 do 3 promila alkohola u krvi, osoba je izgubljena i dizorijentirana. Moguće je da ne osjeća bol pri ozljedi, javlja se povraćanje, a može doći i do gušenja. Osobi su poremećene sve fizičke, mentalne i osjetilne funkcije. Ne shvaća gdje se nalazi. Može doći i do nesvjestice i težeg buđenja.

- sa 3,5 promila alkohola u krvi, osoba može pasti u komu, što je jednako razini kirurške anestezije.

- sa 4 ili više promila alkohola u krvi, dolazi do kome i mogućnosti smrti zbog prestanka disanja, preniskog tlaka ili gušenja od povraćanja pri zastajanju tekućine u grlu i ždrijelu, zbog izostanka refleksa kojim bi se tekućina izbacila povraćanjem.
 
Član
mozda mi necete vjerovati ali da pocnem;
1. mustangom preso preko kojota
2. hondom prelud preso preko dabra
3. hondom prelud puko crnog medvjeda[e preko njega nisam uspio preci pa neznam racuna li se]
 
Član
Luka01 je napisao(la):
- sa 4 ili više promila alkohola u krvi, dolazi do kome i mogućnosti smrti zbog prestanka disanja, preniskog tlaka ili gušenja od povraćanja pri zastajanju tekućine u grlu i ždrijelu, zbog izostanka refleksa kojim bi se tekućina izbacila povraćanjem.

veliki potpis, ja sa 3,1 bio na ispumpavanju, bila nova godina ha-hu-davno je bilo, nebitno, u hitnoj mi cijev gurali, sjecam se 'hajde još jednom' kad sam trebao povratiti nakon ispumpavanja i to je sve, i ne pijem već duže vrijeme, al nebitno, zaključak care, ti nemaš 50 godina i od tog 40 provedeno u svakodnevnom pijanstvu da bi znao za sebe sa 4,5 p' u krvi

edit:
usput, nikada ništa nisam pregazio i molim Boga da to tako i ostane :)
 
Član
ja srecom nisam nista do sad nasao za zgaziti:D

al znam lika kojem se i dan danas smijem kad se sjetim...
on je inace lovac, i bio je u lovu i za citav dan nije uspio nista vidjeti, a kamoli pucati i kad se vracao kuci spuca u zeca kapitalca od skoro 5 kg i napravi sebi stete 500 KM na Merdzi:) (polomio branik, far, hladnjak, smotao malo haubu,...) i dan danas mu pukne zivac kad se toga sjeti iako je to bilo prije skoro godinu dana:lol:
 
Član
sa crvenom kockom pregazio 5-6 macaka 2 zeca ( koji su naravno zavrsili ispod peke ne macke vec zecevi da nebude zabune ) i kokica vrabaca i slicno i tu sam se uvjerio da bmw M tech I ima najtvrdji nastavak za branik nemoguce da pukne
sa plavim cabriom taman namontirao shadow line prednji lip dakle nesto sta je jako rijetko i nije jeftino i istu vecer sa curom idem na veceru kad macka na magistrali sto neko napisa gleda i smije se hahhaa i direkt pod auto prednji lip ode u 3 lijepe picke materine odma mi se zivot zgadio i dan poslije toga sam opalio kunu zlaticu ili je bjelica bila nesjecam se nisam je pitao kako se zove nije mogla do zraka doc jos kad sam je nogama isutao od zivaca sto mi je maglenku razbila
a sad sa crnom kockom uspio sam opaliti neku divlju zivotinju mi to ovde zovemo DŽUDŽAN jede jaja i pilice crno ima veliki rep nem pojma kako se to sluzbeno zove doslovce skocilo pred auto dakle bio mu je to smrtonosni skok u govna
e nedavno opalim macketinu neku sugavu ( citaj veliku) na preko 160 i polomim maglenku vezni lim navuce mi blatobran i napukne branik dakle 500 maraka stete nako bezveze
a da negovorim kolko sam zmija pregazio i onih zabetina glupih taman ko da jednva cekaju kad ce auto naici imas dojam ko da si na neku hegu naletio kad tamo zaba se razvratacila na putu hahaha

eto tolko od mene kad opet sta pregazim nadopisem :)
 
Legend
pregazio jenog jeza, a mozda sam jos koju pticu pregazio a da nisam primjetio ali nadam se da nisam:icon_smile:
 
Član
jedan cuko
dvije koze
bezbroj golubova i vrabaca...

naravno volim zivotinje... al sve se ovo desilo... nesretnim slucajem...
 
Član
stefan je napisao(la):
pregazio jenog jeza, a mozda sam jos koju pticu pregazio a da nisam primjetio ali nadam se da nisam:icon_smile:

Kakvog ježa? moj stari neki dan stao ugledao ježa i odnio ga njegovoj materi.
 
Član
:lol::lol:
ja samo jednom klepio macku,i prtednjim i zadnjim tockom presao preko nje,ja izasao,macke nigdje :/
 
Član
non stop imam bliske susrete s golubovima ne znam koji im je vrag... jednom sam kulirao spustena oba prozora i on je proletio kroz moj prozor i izasao kroz drugi toliko sam se prepao samo sto nisam u banderu spucao :D i neki dan idem u sarajevo, idem 140 , kad samo BUMMMM u desni prozor kad opet idiotska zivotinja, prvo sam zaustavio da vidim jel mi sjebo prozor, nije mu bilo nista samo mu ostalo malo perja na prozoru i moro sam vodit auto na pranje da maknem neku zelenu tekucinu odatle :p macke i cuke nikad nisam, no kad bi mi izletila i kad bi bila situacija ili ja ili ona direkt bi presao preko nje... Uglavnom imam problema sa eskadrilom :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top