Ponovo Golf,GTI-TDI KUPLjENE BBS RS

Ponovo Golf,GTI-TDI KUPLjENE BBS RS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Ponovo Golf,GTI-TDI

Sony se odlicno uklopio u rasvijetu instrument table
sony8217s-bluetooth-car-stereo_100223542_m.jpg

slika0913.jpg



299078_2002687036792_1532082476_31589149_1629532618_n.jpg
 
RE: Ponovo Golf,GTI-TDI

neobican player :icon_biggrin: ja kad svoj kupio bas sam taj imao priliku vidjet ali je bio neprivlacan cijenom, tj skup ma doduse imao sam namjeru kupit samo jedan model i kupio sam

golf je odlican nema se sta puno pricat svi znamo da je uradjen iz petinih zila nanovo klalitetno i lijepo i dobro ga radis i ti ;)

neka je sa srecom :icon_smile:
 
Član
RE: Ponovo Golf,GTI-TDI

Sve sto ti mogu reci , da je auto za svaku pohvalu!!!! Svaka cast!!! Prelep golfic. I jos nesto, Ja mu nista ne bih menjao, felne prelepo stoje (po mom ukusu)... EXTRA-EXTRA-EXTRA....
Jel ovo u njemu 1Z motor?
Na ovako sredjenoj dvojci, crna boja lezi vrhunski, zadnja hauba je sa ukusom odradjena, nema nista usrano, sve je na svom mestu. Stvarno je super, nema sta!!!!
Za 10!!! ;)

Da te Bog vidi... sve najbolje!!!
 
RE: Ponovo Golf,GTI-TDI

dule-p je napisao(la):
Sve sto ti mogu reci , da je auto za svaku pohvalu!!!! Svaka cast!!! Prelep golfic. I jos nesto, Ja mu nista ne bih menjao, felne prelepo stoje (po mom ukusu)... EXTRA-EXTRA-EXTRA....
Jel ovo u njemu 1Z motor?
Na ovako sredjenoj dvojci, crna boja lezi vrhunski, zadnja hauba je sa ukusom odradjena, nema nista usrano, sve je na svom mestu. Stvarno je super, nema sta!!!!
Za 10!!! ;)

Da te Bog vidi... sve najbolje!!!

hvala,hvala,felge moraju na njega BBS vec sam u potrazi za njima,a motor je 1,6td 51kw,kontao sam ubacivati benzinjaru ali za sada ne vjerujem,motor ovaj mu je extra i potrosnja odlicna,
 
RE: Ponovo Golf,GTI-TDI

Drago mi je sto ga pazis i ti kao sto ga je i Dalibor pazio .. Vidim da si se ozbiljno primio posla i da imas viziju kako bi to sve trebalo ispasti .. Sretno sa sredjivanjem,da sto bolji bude :icon_smile:
 
Član
RE: Ponovo Golf,GTI-TDI

Golf ti je prelijep...cuvaj ovo k'o oci u glavi.Sretno u daljnim radovima;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top