Pomoc oko glasanja kraljica maturske veceri

Pomoc oko glasanja kraljica maturske veceri

Evo organizuje se u gradu mi kraljica maturske veceri ali glasanje sa jedne IP tako da sam ogranicen ja sto se tice klikanja ali nebi bilo lose ko moze nek potrazi Maida Krupić to mi je rodica i nek glasa za nju

evo vam link

http://www.maglaj.net/kraljica.php

pa pisite ko je glasao bas da pratim rezultate da vidim da li ima stele :lol::lol:
 
roki_actros je napisao(la):
Jos jedan, mada su male sanse, vidim ove neke druge ribe su vec 1.000 + :icon_confused:

jbg ja kasno vidio da je glasanje krenulo a ova vodeca prije 2 minute imala 3280 sad 3294 :icon_question::icon_question: nelogicno nabire glasove kao da samo od sebe klikce

nastimano milion posto sa svaki 7 klikova refresh onoj prvoj glas ide stranica pregledana 32 puta cura dobila oko 300 glasova od jutros izgleda da je ona prva djevojka od admina ili moderatora :lol::lol::lol::lol::lol:
 
glasaooo ti za rodicuu..bas je lijepaa ...

al ova sto ima najvisee,Selma..ajmee pa nijee fer da pobjedii..:icon_rolleyes:
 
black_devil je napisao(la):
glasaooo ti za rodicuu..bas je lijepaa ...

al ova sto ima najvisee,Selma..ajmee pa nijee fer da pobjedii..:icon_rolleyes:


mora biti lijepa kad je krajisnik porijeklo joj tamo su sve extra cure
 
Član
anita i kanita najbolje....
al brate ima i gabora svakakva bagra danas moze biti miss u pm ni za kuca neke nisu

a glasao sam normala za tvoju rodicu jbga kolega si s foruma;)ona ce garant i pobediti

au nema sanse ova alma preko 3000 ima pa ko za nju glasa j*o ga oblak a ima puno boljih riba
 
Top