Pomoc oko glasanja kraljica maturske veceri

Pomoc oko glasanja kraljica maturske veceri

Član
kanita je do jaja,imas njen br:icon_question::D
a ova rodica,isto slatka,glasao sam za nju:icon_cry::icon_cry:



:D:D
 
Član
I ja sam glasao za rodicu,a ova sto ima 3000+ glasova gabor Allaha mi,pirgava nakva nebi za nju ni Saša Matić glasao a kamo li neko drugi.Ona mi je pravo šuhveli...što li raja toliko klikće...sad mozda je znaju "malo bolje" al ipak 3000 glasova :icon_eek: nema smisla,ili je pak simpatična (ima para) sumnjam,nije joj neka kvaliteta sminke.Oooooooooj ne kontam nikako,onda ostaje jedino da je upalila Change my IP i klikce samu sebe...ma ne znam,bas me briga.Sto bi se ja sekiro kako je ona naklikala tri milje glasova...ma bjeeeeez :icon_smile:

Buahhahaha nisam ni ja neki ljepotan al ima ovdje treba isto pokemoni
 
Član
:cool:
Dobra ti je rodica, nemoj da se ljutis, ali bih prije nje jos neke.:D :lol:
Ima moj glas, ali vidim da su joj sanse slabe. Objasnite mi ko glasa za pokemonke kao sto su: Alma, Zerina i Selma. Kliknite na Evelinu da vidite cuda.:lol:
Ne smijem vise gledati, strefice me slog.:D
 
ma pusti kraju pokemonke to su ti raja od admina i moderatora prati posjetu stranice a prati koliko njima glas se uborji na 10 posjeta stranici pokemonke dobiju 100 glasova
 
Član
Glasao i ja dva puta... Uzmes nesto sto mjenja ip adresu i klikces za rodicu... To je uradila i ova sto ima 3k glasova sigurno... Vala ima ih gabora teskih, neke imaju brkove vece nego moji kad se ne brijem 7 dana...:lol:
 
Top