Pomoc oko glasanja kraljica maturske veceri

Pomoc oko glasanja kraljica maturske veceri

Član
RE: Glasanje za kraljicu mature ( nije vise do rezultata nego nas mentalitet ljudi )

mirza_mali je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
joj hodze hahahah , koji kralj hahhahahahahah

a jesu se one same prijavile ili su natjerane ? :icon_rolleyes:

prijava po volji ima ih sto na fb imaju slika da ih je milina gledati ali ova sto je prva trenutno njen fb profil i slike hmmm neznam samo odakle ovoliki glasovi

evo dokle seze mentalitet ljudi


znaci to vam je prvoplasirana

2010-05-05_203712.jpg




a ovo je samo jedan mali dio iz mora dijaloga oko glasanja




2010-05-05_203947.jpg




da mi je znanje stranicu oboriti vrijedilo bi pare :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:



Jos jedan primjer kako djeluje i cemu sluzi omladini ovaj FB !
 
glasao sam ti za rodicu, i javi Kaniti da sam se zaljubio u nju :icon_biggrin:

Edit: moze i od nerme broj takodje :D
 
Član
Glasao :cool:

A ove neke imaju glasova, pa kao da svako u maglaju ima svoj net i lap/komp... :lol:
 
Član
i ja sam glasao...jarane skini sebi ip changer i klikaj ako ti je doliko stalo....jes da ce ti trebati 2 dana da stignes onu prvu ali eto...
 
GOLF TZ je napisao(la):
i ja sam glasao...jarane skini sebi ip changer i klikaj ako ti je doliko stalo....jes da ce ti trebati 2 dana da stignes onu prvu ali eto...


neide drug nikako probao jucer jbg nece nijedan da promjeni :lol::lol:

de dajte ljudi kopirajte temu pa postavite ko je reg na koji forum nek raja klikce :lol::lol::lol::lol::lol: ili neznam ni ja snalazite se nek ide makar na 4 mjesto to joj treba cca 300 glasova jer idu navodno miss i 4 pratilje pa samo klikajte :lol::lol::lol::lol:
 
Član
glasao za Alma Husaković (6 na spisku) sto jest jest najljepsa je ;)






























za oko kuce :D vidis ba po faci da je neki haker nije ovo regularno nista :icon_twisted: imaju 3,4 prelijepe djevojke, vecina je prosjek a ostalo ne daj boze (ne znam ko ih natjera da se prijave) :icon_biggrin: .

Ako pobjedi ova Alma ne znam kako joj nece biti ofrino pored ovakvih djevojaka popeti se i preuzeti krunu hahah :icon_eek:
 
Član
Ljepota je u oku promatrača:D

Ajd,možda je cura lijepa u duši,možda je radodajka...:lol::lol::lol:
 
Top