Policajac vraca kusur ! ! Procitat obavezno

Policajac vraca kusur ! ! Procitat obavezno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kada got podjem na put uvijek razmijenim da imam sitnih....Znaci odsada netrebam razmijenjivati....hahahahaha
 
Član
E da ste bili pametni samo zapisalil serijski broj pa si mu trebao dati i 200KM-ova. Al zato budes dingospo i zovnes MUP KS i prijavis ;)
Ti znas taj serijski jer si mi ti dao novcanicu... tako da te nemogu preveslat a nemaju na papiru da su te "pisali" ;)
...ili si vidovita Džemila pa znas S/N

Ovako ste ispali... da negovorim sta!?

Hajd sta se moze sad.. drugi put da znas da te neprevesla :icon_mad:
 
Član
Mrva je napisao(la):
E da ste bili pametni samo zapisalil serijski broj pa si mu trebao dati i 200KM-ova. Al zato budes dingospo i zovnes MUP KS i prijavis ;)
Ti znas taj serijski jer si mi ti dao novcanicu... tako da te nemogu preveslat a nemaju na papiru da su te "pisali" ;)
...ili si vidovita Džemila pa znas S/N

Ovako ste ispali... da negovorim sta!?

Hajd sta se moze sad.. drugi put da znas da te neprevesla :icon_mad:

jbg do vozaca je,ja priso auto on meni molim vas vratite se u vozilo i stacu , ja reko on ce valjda sta uradit kad eto osta bez 20 km :icon_mad:
 
Član
Mrva je napisao(la):
E da ste bili pametni samo zapisalil serijski broj pa si mu trebao dati i 200KM-ova. Al zato budes dingospo i zovnes MUP KS i prijavis ;)
Ti znas taj serijski jer si mi ti dao novcanicu... tako da te nemogu preveslat a nemaju na papiru da su te "pisali" ;)
...ili si vidovita Džemila pa znas S/N

Ovako ste ispali... da negovorim sta!?

Hajd sta se moze sad.. drugi put da znas da te neprevesla :icon_mad:

i ja sam bas htjeo to napisat. provjereno, moj jaran suspendovo drota:lol:
 
Član
Meni je pricao jedan lik iz Hr, oni sa Golfom 3 "presretacem" ga pratili, kaze ja malo nagazio lagano se ganjamo, kad prestizose me nakon 10-ak km i zaustave. I stadose, onaj kaze ajte vamo, pokaza video i nabroja 2-3 prestizanja preko pune, 5-6 prekoracenja brzine itd. I mora se kod suca za prekrsaje te ovo te ono. Pogledam ja u novcanik, imam 50 Eura najsitnije, puno mi to dat. Al kontam bolje nego kod suca da idem, uzet ce mi tamo 3 puta vise sigurno. I dam mu ja 50 Eura, uze on, i ja trazim saobracajnu da mi da iz ruke da ja idem, kad kolega od tog policajca govori "de bolan, vrati covjeku kusur". I vrate mu jos 50 KM :lol:
 
Legend
:lol::lol:to malo smijesno nisam imao takav slucaj, ali vjeruj dobro je kad se mozes dogovoriti sa njima;)
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Meni je pricao jedan lik iz Hr, oni sa Golfom 3 "presretacem" ga pratili, kaze ja malo nagazio lagano se ganjamo, kad prestizose me nakon 10-ak km i zaustave. I stadose, onaj kaze ajte vamo, pokaza video i nabroja 2-3 prestizanja preko pune, 5-6 prekoracenja brzine itd. I mora se kod suca za prekrsaje te ovo te ono. Pogledam ja u novcanik, imam 50 Eura najsitnije, puno mi to dat. Al kontam bolje nego kod suca da idem, uzet ce mi tamo 3 puta vise sigurno. I dam mu ja 50 Eura, uze on, i ja trazim saobracajnu da mi da iz ruke da ja idem, kad kolega od tog policajca govori "de bolan, vrati covjeku kusur". I vrate mu jos 50 KM :lol:

hahahah ovo bogu plakat c,c,c
ma sramota cu kusur da vrati taj fin pa se sam sjetio c.c.c
 
Član
Mene i oca su zaustavili u Maglaju, mi bili s kamionom ugalj vozili, otac natovario 8 tona, a oni ga ubjedjuju da ima najmanje 10 tona, i da smo znaci prekoracili 2 tone. I policajac oca ubjedjuje u to, a znaci mi imamo onu otpremnicu iz rudnika na 8 tona...i haj izadji iz kamiona, ispred kamiona golf 4 njihov, gepek otvoren, i otac nema sitna, dade 50 km, kaze policajac sacekaj da nadjem kusur, onako nazad na onoj polici gepeka pare trazi:lol: i vrati kulturno kusur i sretno prijatno:cool: a ovaj vraca kusur, a otac govori jest vam lijepa ova naljepnica na golfu,sta ovo pise,,,aha KRIMO LOVCI:cool::cool:
 
Član
heh nema kud ispod 20KM :icon_biggrin::icon_biggrin:.. Sta god da ti napise 40+ je a moras platit..
 
Član
@boss_c200:sta ima drot kontat koliko je,ak ne vjeruje idemo na vagu i vozdra,zar mu moze napisat kaznu bez nekog dokaza,to on "od oka" zna da ima vise od 8t:icon_rolleyes:
jednom su mene i jarana zaustavili,kazu glasna muzika,ima po nekom zakonu(valjda) da ne smije prelazit odredjenu glasnocu...jaran poce vadit pare,ja mu uzmem novcanik,reko,ajd pisite al prvo hocu izmjerenu vrijednost...ajmo mjerit...posto uredjaja nemaju,pokupi se lik,vrati papire,kaze sretno:lol:
 
Član
edoze je napisao(la):
@boss_c200:sta ima drot kontat koliko je,ak ne vjeruje idemo na vagu i vozdra,zar mu moze napisat kaznu bez nekog dokaza,to on "od oka" zna da ima vise od 8t:icon_rolleyes:
jednom su mene i jarana zaustavili,kazu glasna muzika,ima po nekom zakonu(valjda) da ne smije prelazit odredjenu glasnocu...jaran poce vadit pare,ja mu uzmem novcanik,reko,ajd pisite al prvo hocu izmjerenu vrijednost...ajmo mjerit...posto uredjaja nemaju,pokupi se lik,vrati papire,kaze sretno:lol:

a jel i sad tako...
meni neko rece da sad mogu da to mjere
mada neznam nit kako ide nit mozel to
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top