Policajac vraca kusur ! ! Procitat obavezno

Policajac vraca kusur ! ! Procitat obavezno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sinoc vozim se s prijateljima i sjedim na suvozackom mjestu.
I sve dobro bilo sve super , podemo mi prema kuci kad iz mraka nas
policajac zaustavlja i stanemo mi sve ok vezani ma sve u dure,kad ti on nama
kaze oduzeli ste prednost na raskrsnici niste propustili vozila iz suprotnog smjeraa :icon_mad: a nide nikog nide ni auta ni nista , i izvede on mog druga tj vozaca i odvedu ga do auta i nema njega 10 15 minuta , vraca se on smijee se :D
Ja ga pitam sta je bilo jesu te pisali nizasta , kad on meni ma jok
pa evo kako rece policajac ''ajde da te nepisemo neide ni tebi ni nama u korist ajde da rijesimo ko ljudi jesi voljan castit kafom'' :icon_mad: !!!
kakav je to nacin , ajd dobro sve to ok donekle, ponudio njima drug 10 km nije imo vise sitni , a njemu ce ti policajac kaze boga mi malo nam je to nemoze se posteno ni najest :icon_mad: Pa nemaa smislaa , i sad stace izvadi on 50 km i daje mu ovaj drot po djepovimaaa kaze nemam ti ja sitna i upali rotacije da dode i ovaj drugi sjede taj drugi drot i rasitni mu pare znaci od 50 km vrati njemu 30 i ljudi fino otisli :icon_mad:

da mi je neko prico nebi mu vjerovo ali posto dozivih :icon_evil:
 
Član
:lol::lol:
ja bi rekao nek pise,i isao bi na sud:D
mi smo tako par puta ukljucili telefon,da snima zvuk...dokaz na sudu,ako zatrazi pare...nije nikad trazio,uvijek bilo ok...valjda nas nisu zaustavljali u vrijeme vecere:lol:
 
Član
ee dobro si zivotam treba snimat , al cu malo 10 km pa makar i kusur vracoo , ma nemogu da vjerujem..
 
Član
samo telefon ukljucimo i ostavimo...nemoj dirat telefon jer ce ti onda,kad ga dotaknes bit ometanja u signalu:D
pa i ako vec budem morao kaznu platit,da barem i on bude suspendovan...meni je to glupo,ako sam skrivio i platicu,a ne onako,svaki put,kad te zaustavi,moras dat para,da ti on ne bi napisao nesto,sto vecinom nisi uradio...a ne mozete nijedan dokazat ko je upravu,dvojica policajaca protiv tebe i onih koji su bili u autu,rijec za rijec...
 
BHT Ovisnik
:lol::lol: haaah
kud nije to bilo snimat,nas jedan obližnji policajac je tako naplacivo coeku pa ga zena snimila mobitelom pa eno ga sad hoda po ulici samo
 
moj frend bio u istoj situaciji, dogovorili se da nepisu, i on njima 20km i policajac vraca 10km kusura :) nije on htjeo uzet, kaze ok je. :D
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
moj frend bio u istoj situaciji, dogovorili se da nepisu, i on njima 20km i policajac vraca 10km kusura :) nije on htjeo uzet, kaze ok je. :D

haha taj sigurno nije bio gladan ovaj nista ispod 20 :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top