Policajac vraca kusur ! ! Procitat obavezno

Policajac vraca kusur ! ! Procitat obavezno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
cime ce ti mjerit bgt:icon_rolleyes:
pusti price,nemaju uredjaje,bar u zenici nemaju...iako je ovo bilo davno...prije godinu mozda...cuj za glasnu muziku pisat,ccc
ajd uredu poslije 11 navecer,al to bilo u 9:icon_rolleyes:
 
Član
edoze je napisao(la):
@boss_c200:sta ima drot kontat koliko je,ak ne vjeruje idemo na vagu i vozdra,zar mu moze napisat kaznu bez nekog dokaza,to on "od oka" zna da ima vise od 8t:icon_rolleyes:
jednom su mene i jarana zaustavili,kazu glasna muzika,ima po nekom zakonu(valjda) da ne smije prelazit odredjenu glasnocu...jaran poce vadit pare,ja mu uzmem novcanik,reko,ajd pisite al prvo hocu izmjerenu vrijednost...ajmo mjerit...posto uredjaja nemaju,pokupi se lik,vrati papire,kaze sretno:lol:

Mr. Policeman nije dovoljno pismen:D a jbg nemas se kad s njima ubjedjivat, valja i otici naci firmu gdje ima vaga, i ode vrijeme... a kamion je tehnicki ispravan al uvijek ti moze naci neku sitnicu, pa zajebavat...
kod mene je na sleperu,tj na slepi bilo ono rikverc svjetlo, kao maglenka nazad i visilo kablo dole, nije bilo spojeno,jbg tako kupljen... i kaze drot aj ubaci u rikverc, oj kaze pa ne radi ti ovo:D a vidi da visi kablo:) i dobio on cenera, ovaj sto je bio kod kabine, a ovaj nazad iza kamiona jos broji: "aj ubaci u rikverc,aj stisni kocnicu...." kaze njemu drugi policajac: "uredu je kolega,napravili smo kvar" :lol:
 
Član
...cim smo kuci dosli, kljuc 13 u ruke i skidaj rikverc svjetlo, kad ne radi, ne treba ni bit na kamionu:)
 
Ja jutros u Derventi,kod brace djukic, policija bila....
Isao stari samnom,oko 4h,drzim onako auto na 140km/h cesta dobra, ravnica...Kad od jednom policajca proletim,nisam ih nikako vidio da su me zaustavljali,umoran skroz,i onda po kocnici,okrenu ja auto i do njih,stari psuje meni,da nisam normalan...
I ja otvorim prozor oni se meni smiju:
Ja: "Dobro Jutro"
Policajac: "Dobro Jutro,hehe,, ide ta masina u tebe,samo nesto slabe kocnice"
Ja: "pa ide nekako"
Policajac: "dokumente molim..,Znas li mozda ogranicenje ili koliko si isao"
Ja: "Ma neznam,zurim kuci a umoran sam"
Policajac" ajd molim te izadi iz auta,i pogledaj nesto"

Ja tamo kad pise 142km/h...

Ja : "ah,sta bi lijepa cesta a jutro nema nikog"
Policajac: " Pa jest, zakon je zakon i ogranicenje 50km/h"
Ja : "znam da je tako,al evo vam 20km na pice,da nevidi stari da sam vam dao pare,jer cu onda ja naskradati kod njega"
Policajac: "izvoli dokkumente,baci to na sic kolegi i vozi dalje"

Ja bacim i u autoo...Kad meni stari " sta je bilo,kad si tako brzo ovo rjesio,mamu ti *****" Rekoh " stari ja sa ovima lahko uvijek, njima je dosta uvijek 20km pa cak nekad i 10km"
kad se on nasmija,kaze "neznas ko je gori od vas trojice"...

Al stvarno policija ova u RS je predobra sto se tice toga...nikad sa njima problema,uvjek su spremni primiti pare,i meni je drago zbog toga,jer su kod njih ceste predobre i nikad nemozes polako voziti...
A ovi u Brckomm,jojj nemozes sa njima nikako,i sto su kod nas ovi Biscani tj,kantonalna policija...mamu im...nikad sa njima na lijep nacin nista rjesiti,jebe za P,jebe za 23h nikad im pravo....
 
Član
ma jebeš našu policiju kad im je jedina dužnost naplaćivati kazne za neke glupe prekršaje...

***** takvu policiju u BiH se kradu auta na veliko, i nikog ne hvataju, a vamo pišu i svađaju se za te neke jebene parice...

Meni je MANGUP u Maglaju pisao kaznu za prednje folie i tamo vamo hoće on da se mi dogovorimo bla bla, reko piši mi, radije mi je dati ovako u policiju nego tebi kretenu da se ti sutra hvališ kako si mene izlevatio, e pa nećeš pa makar ta tvrdoglavost išla meni na štetu...
 
Član
hahahahaha jaoo glavni si zivota mi a stari ti je jos jaci
istina policija u RS stvarno kolegijalna bas mi se to svida
al cu ide to kod tebe hahaha
 
0g1 je napisao(la):
hahahahaha jaoo glavni si zivota mi a stari ti je jos jaci
istina policija u RS stvarno kolegijalna bas mi se to svida
al cu ide to kod tebe hahaha

jes,jes,, a stari ga je valjda vidio,kad je to nesto kao neko zbunje pa oni iza toga i onda jbg,al on je izletio izgleda kad je uhvatio na radar,a ja bome proletio vec,tako da i on nije dobro mene ni zaustavio nit ja vidioo na vrjem da zaustavlja...
 
Član
Ja sam se u Holandiji izvukao na ferrari majicu :lol::lol::lol::lol::lol: Frajer bio u UN trupama u Sarajevu za vrijeme rata
 
Početnik
haha jebote jest vamo lijepo

ja gdje zivim skroz je drugacije...vozi bez greske i nece te policija nikad ni pogledat pogovotu u ovom graduu :lol::lol:


jedino ako vozas...dodoge neon 1995..onda ce te sigurno zaustavitt :lol:
 
Član
black_devil je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
hahahahaha jaoo glavni si zivota mi a stari ti je jos jaci
istina policija u RS stvarno kolegijalna bas mi se to svida
al cu ide to kod tebe hahaha

jes,jes,, a stari ga je valjda vidio,kad je to nesto kao neko zbunje pa oni iza toga i onda jbg,al on je izletio izgleda kad je uhvatio na radar,a ja bome proletio vec,tako da i on nije dobro mene ni zaustavio nit ja vidioo na vrjem da zaustavlja...

aa suti dobar si ti
sad za prvi maj bio u hercegovini i vracam se ja subota vece oko 22 23 mrkli mrak nide rasvejte auta nista, cesta je dosta dobra jos prazna , al ogranicenje 40 , i jbg vozio sam ja 70 80 kad u po frke na sred ceste nesto svijetlii , a u pm , ajd sto me trzno levat nego sto sam ja njega zamalo zgazio :D da se nije pomako u stranu dizo bi ga s asfalta i stanem ja nekako , prilazi on postovanje kontrola molim dokumene , dam ja njemu gleda on mene , kaze jeste li pili sta je reko ne , nepijem , kaze on budala pa sto me zgazi zamalo hahha ja budale ja se pocnem smijat , reko ma nisam nego ste mi nenadano izletili a ta baterija slabo svijetli , i posto nije bilo radara sreca , pita on mene jel obiljezeno vozilo jer sam jos Pocetnik :D ja reko nije bgm zaboravio ispalo nesto tamo vamo kaze on ajd vamo s nama i ja snjim kaze on meni stacemo da te pisemo , ja reko nemoj zivota ti tamo vamo, kad on ti vraca meni dokumente i kaze ajde idi , ako oces pocasti sta ako neces srecan put i ja fino 10 km i ubacim unutra i u auto i pravac kuca . :D
 
Član
jebg ljudi,bolje da uzimaju pare,sta bi bilo da prodjete kroz crveno,ili puna ,tj. prekrsaj za oduzimanje vozacke ,vi kazete mozel da vas pocastim a on tebi kaze sad te vodim na sud zbog mita,ili nema sanse papa vozacka,dok se moze placat dobro je :p
 
Član
@0g1 bogami si dobro proso, za 1.maj je bilo svega
al da ste vidili nekih kraljeva sa Kadet suzom, idu oni polako, nazad dvojica otvorili prozore i sjeli onako na vrata, na krovu je gajba piva i meza i ljudi sjede uzivaju :lol: kad zaustavi ih policajac, kaze STA VAS DVOJICA RADITE GORE??? -ma kaze evo pijemo malo,mezimoo:lol: ajd izadjite iz auta,zapisnik...
 
N

nenad

Svi se zalite kako uzimaju pare, a svi vise volite dati 20km nego platit kaznu i izgubiti vozacku! :icon_mad:
 
Član
Hehe.... Dobri ste, ali mislim da ja imam najjacu pricu...
Vozim se ja sa curom proslo ljeto, onako laganice 80-90 km/h... I naletim na radar... Kaze policajac: ogranicenje 60 ti isao 84, izvadi neki spisak sa kaznama, pokazuje meni najmanja kazna 50KM... Kaze on: znamo te, ali sta da radimo, vidis da je najmanja 50KM, ne moze manje... I tamo ovamo, pitam ja moze li da pocastim... On odmah sklanja listu sa kaznama i prica se mjenja... Kaze: moze, moze... Pitam ja jel dovoljno 20KM, kaze jeste... Ja u novcanik najmanja 50KM.. Kazem ja njemu, nemam sitno, evo imam 50. Kaze on: idi u auto, sad ce kolega donijeti kusur. Sjeo ja, kad eto kolege i ubaci mi 10KM kroz prozor. Ja gleda, kontam, zar nije rekao 20KM...opet mislim garant je skontao obojici po 20 KM, ali opet bolje i 40KM platiti nego 50KM... I nastavim ja dalje, u nadi da mi to ne pokvari raspolozenje, jer mi je to bio prvi izlazak sa tom curom... I nakon nekih 4-5 km, policija meni na gepeku i blicaju... Ja stanem, kad dolazi onaj prvi i vraca jos 10e...Kaze izvini kolega se zeznuo u racunu, znamo te pa ti nismo mogli uzeti toliko.... Ja sokiran, zatvorim prozor i potrgam se od smjeha... Nisam cuo jos nikad slicnu pricu, da te policajci ganjaju da vrate dio mita... Ali dobro, posteno od njih....:cool:
Ja inace kad zeznem, volim platiti odmah i da sam miran, ali kad je nesto sitno, onda radje platim kaznu, nego da njemu dam pare za nesto za sto skoro i nisam kriv....

Uglavnom zakljucak je da je u RS policija extra, sve sto zabrnjas 20KM rjesava.... :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top