Pitanje za radare u Tuzli

Pitanje za radare u Tuzli

OmO

Član
damko je napisao(la):
kupis laser interceptor..sa senzorima naprijed i nazad i vozis opusteno...

Ako je to ono sto ti ne mogu ocitati brzinu, opet te mogu zaustaviti pa te ispitivati kako ti nisu mogli ocitati brzinu ovo ono jer je to zabranjeno. Bolje uzeti ono sto ti javlja gdje je radar i samo usporis, prodjes polahko i milina :)
 
Član
OmO je napisao(la):
damko je napisao(la):
kupis laser interceptor..sa senzorima naprijed i nazad i vozis opusteno...

Ako je to ono sto ti ne mogu ocitati brzinu, opet te mogu zaustaviti pa te ispitivati kako ti nisu mogli ocitati brzinu ovo ono jer je to zabranjeno. Bolje uzeti ono sto ti javlja gdje je radar i samo usporis, prodjes polahko i milina :)

to sto detektuje radar nista ne pomaze... vrlo vrlo malo...


eh jedno pitanje... situacija od maloprije... kod merkatora prolazim srednjom trakom, idem nekih 45 km/h, normalno kroz zeleno... lijeva traka je za skretanje i njima gori crveno... lik prolazi kroz crveno i ubacuje se ispred mene... dok je prolazio slikalo ga je a ja sam u tom trenutku bio izmedju njega i kamere... jel postoji mogucnost da je npr moje tablice slikalo... ???
 
Član
Meni se to desilo prije xx vremena, ja mislio mene slikalo ali nije...no sikrli

Jedno pitanje slikala kamera u brckom auto od firme, doslo na firmu ko je vozio bla bla, sofer koji vozi napise da je vozila njegova zena u tom trenutku kad je prekoracio brzinu za 30... i tako popuni izjavu...zovu ovi iz brckog policija i pita otkud zena kad je covjek i traze nove podatke...jel moze kakva kazna za ovakvo nesto kakva je inace politika....oko toga...
 
Član
aServis je napisao(la):
Meni se to desilo prije xx vremena, ja mislio mene slikalo ali nije...no sikrli

Jedno pitanje slikala kamera u brckom auto od firme, doslo na firmu ko je vozio bla bla, sofer koji vozi napise da je vozila njegova zena u tom trenutku kad je prekoracio brzinu za 30... i tako popuni izjavu...zovu ovi iz brckog policija i pita otkud zena kad je covjek i traze nove podatke...jel moze kakva kazna za ovakvo nesto kakva je inace politika....oko toga...

ma nek kazu da ne znaju ko je vozio, da se ne vodi evidencija... bice 200 km kazne, platis i rahat.. ne ide vozacka :)
 
pozz. nije puno stara tema, pa je valjda mogu podici.

kako ide sa tim za izjavu ko je upravljao vozilom? jel mogu u svoju najblizu policijsku odnijeti, ili postom poslati u stanicu koja me je kaznila. ili bas moram otici licno u policijsku stanicu pa predati izjavu? posto mi je kazna u sarajevu, a ja u tz
 
kad je vec podignuta tema,da i ja nesto upitam..radi se o tome da mi je prije 15 dana dosla koverta u kojoj pise da me je nekad u maju slikao radar kod mercatora i pise da samo u slucaju da nisam ja vozio treba da posaljem podatke ko je vozio,te ako sam ja vozio da ce doci nalog za uplatu kazne (vozio 81km/h a ogranicenje 50km/h - kazna 50KM)..jos uvijek mi nista nije doslo,pa me zanima hoce li biti na ovu cifru dodata i kakva kamata ili nesto slicno??? pozz
 
Član
nema ovakvih policijaca ko ovi nasi i ovi po Olovu... dobro je opet kad postave veliki tronozac, vidis ga... al postave onaj mali u visini tablice i on radi posao... neki dan u Olovskim Lukama sjede u Mlinu i jedu a mali tronozac stavljen pored puta i slikaje... cuvajte se na izlazu iz Ze-Do kantona prema Sarajevu... ima na jendom mjestu ogranicenje 50 nekih 200 mtr, nije naseljeno, suma, i ovi iz Olova ga tu postave da slikaje...


a one video nadzorne na raskrsnicama one su tu samo kao dokaz da ako se nesto desi... one nista ne slikaju ??
evo ja sam iz olova..jedan dan dva puta naletio na istom mjestu u prvoj i drugoj smjeni..smece od policije jarane!jos te nazovu smiju ti se,il te zaustave da ti kazu da si naletio..najcesce ga stavljaju kod restorana stari mlin dok sam tu radio oni sjede piju kafu on odradjuje posao..cesto je na ulazu olovo ispod sircinog servisa..kao na dolovima i bakicima..zmaci raja cim ulazis u ol.luke pa do na bakice lagano 50,60 dalje nista..nemozes im znat gdje su,sad ovo vrijeme poceli ostavljat radar na ulazu olovo znaju da ga nesmije niko dirat a odu opet sa onim radarom u ol.luke i pucaju snjime..zabacuju tragove
 
Top