Pitanje za radare u Tuzli

Pitanje za radare u Tuzli

Član
danas mi je dosao prekrsajni nalog navodno radarom me obiljezili i poslali na kucnu adresu prekrsajni nalog,stim da je radar me uhvatio na skveru ul.Kulina bana,da li zna neko da li je postavljen radar,ili da vise ne zaustavljaju samo posalju na kucnu adresu??


:icon_confused::icon_confused:

saznao sam da je na mostu postavljen radar tako mi sad priatelj rekao ,njemu otac prenjeo a otac mu u kriminalnoj radi,dobro pazite kad prolazite kraj panonskog,ja sam znao i po 150kmh proletiti vise puta :S....pozdrav od vaseg korisnika
 

OmO

Član
U jbt. ako je na mostu postavljeno meni ima da dodje vise kazni onda, uvijek ispod mosta proletim vise od 80 kad nema nikog :icon_biggrin:
 
Administrator
Prvi put da čujem za ovo. Gdje ima na skveru kamera? A oko mosta se može malo prohodati pa vidjeti ima li šta :)
 

OmO

Član
pioneer_09 je napisao(la):
Prvi put da čujem za ovo. Gdje ima na skveru kamera? A oko mosta se može malo prohodati pa vidjeti ima li šta :)

Sad cu ja maksuz prosetati, nema dvjesto metara do tamo, al nevjerujem da imaju ikakve kamere, znam da samo patrola bude prekoputa panonskog na stanici i zaustavljaju..
 
Član
Ja ne znam stvarno sta je meni, al ja sam sad poludio procitajuci ovaj post. Pa ne mogu da vjerujem koliko maligni i SUPCI, znaci podcrtavam ovo SUPCI moraju biti u MUPu TK da ovako rade. U svakom kantonu u BiH neposredno prije prilaza regionu koji se kamerom nadzire uredno stoji znak obavjestenja ''Kontrola brzine'', samo to kod nas nije slucaj... Fuj.
 
Član
isao sam ja maloprije gledao nema nista :S...... velika vjerovatnoca 90% da je tronozac bio.... a i cuo sam da ne zaustavljaju samo te slikaju i salju na adresu
 
Legend
Kakav radar na mostu, nema nista, ali ima gore iznad malo stoji tronozac. Samo salje na kucnu adresu, a ako si onom cestom jurco 150 i treba ti kazna doci.
 
Član
Ma treba radare postaviti na svakom semaforu, cuj i po 150 km/h kroz gradsku zonu. Izgleda da nesto nije u redu sa mojim mentalnim sklopom dok bi za ovakve prekrsaje uveo i jos strozije kazne od trenutnih, npr trajno oduzimanje vozila.
 

OmO

Član
Nema ba nikakve kamere, sad ja bio. To je samo sto budu gore kod Muzicke ili dole kod Limenke na onoj stanici. Al kad ih vidis uvijek usporis koliko god isao, ne moze da ih ne vidis.. ;)
 
Član
etno je napisao(la):
Ja ne znam stvarno sta je meni, al ja sam sad poludio procitajuci ovaj post. Pa ne mogu da vjerujem koliko maligni i SUPCI, znaci podcrtavam ovo SUPCI moraju biti u MUPu TK da ovako rade. U svakom kantonu u BiH neposredno prije prilaza regionu koji se kamerom nadzire uredno stoji znak obavjestenja ''Kontrola brzine'', samo to kod nas nije slucaj... Fuj.

postave i kod nas znak "kontrola brzine"....... ali 3 metra od radara....kad vidis znak vec ti je kazna krenula na adresu
 
Administrator
Upravo kao sto je haso rekao. Vozim se južnom i baš polako, jer znam da znaju biti u onom drvoredu kraj Stupina, kad ja ugledah tablu da je radarska kontrola. Ne bi meni bilo čudno da sam ja nju vidio na nekoj većoj udaljenosti od radara, a ona bukvalno bačena u travu na 10-ak metara od radara, a trava metar visoka
 
Član
znaju bit na semaforima prije mercatora, zavuku se i odozdo se ne vide, tek kad izađeš iza krivine (druga poslije mosta) uočiš ih i mislim da je tad već kasno...
 
Član
OmO je napisao(la):
Ma dobro to su njihove stalne lokacije, svi znaju da su tu..

Jest za vas Tuzlake, a mi sto prodjemo jednom u 2-3 mjeseca pa nam i to presjedne...
Ja sam jednu dobio pocetkom godine iz TZ, PU Centar, ogr. 50 ja vozio 64, kaze kamera na raskrsnici kula...sta god to znacilo.
 
Top