Pitanje za radare u Tuzli

Pitanje za radare u Tuzli

OmO

Član
lemi2903 je napisao(la):
OmO je napisao(la):
Ma dobro to su njihove stalne lokacije, svi znaju da su tu..

Jest za vas Tuzlake, a mi sto prodjemo jednom u 2-3 mjeseca pa nam i to presjedne...
Ja sam jednu dobio pocetkom godine iz TZ, PU Centar, ogr. 50 ja vozio 64, kaze kamera na raskrsnici kula...sta god to znacilo.

E to ti je stacionarni radar, evo tacno kod semafora stoji. Ako se pogresno prestrojis, ako prodjes vise od 63km/h dolazi ti kazna iako svi koce na 50 kakvo je ogranicenje. I naravno ako prodjes kroz crveno slika te

b_121206173.jpg
 
Član
BMW-ejac, nije tronozac, pise da je stacionarna kamera.
OmO, utjesio si me, znaci za 1km/h vise ode 40 KM :icon_mad: vjerujem ti samo sto ja neznam gdje je ta raskrsnica, jbg. bilo proslo, sad vozim kroz TZ strogo 50-55 km/h.
 

OmO

Član
Ta ti je kamera kod Mercator centra, gdje je raskrsnica. Znaci kad ugledas Mercator gdje god smanjuj brzinu na 50 :icon_biggrin:
 
Član
Opravdavam ove stacionirane radare,posebno gdje su bas potrebni,i gdje ima logike.Ali kod nas ovde policajci bukvalno iskacu iz kanala i iz zbunjeva.Nemozes vise normalno ni voziti,samo gledam kad ce mi iskociti pred auto.Na kraju se nemozes ni skoncentrisati kako treba na put i saobracaj,kad svi gledaju samo po kanalima,zbunju i ostalim mjestima gdje bi mogli biti skriveni.:icon_mad:
 
Član
Dok nekog od njih ne pokupe autom ko zeca zbog tog "iskakanja" nece se opametiti...postali su perverzni, cime se vise sluze, kriju se, prave zamke itd. samo da bi napisali kazne. Prisjetite se malo prije par godina, iz aviona si ih mogao vidjeti, pa i tad je bilo kazni kolko hoces...:icon_question:
 
Član
Tako sam se ja iznenadio kad sam dobio kaznu isto radar.Kao sliko te radar, reko nije nisu me nigdje zaustavili, nit tu iam stacionarni kad ono oni postavili tronozac u suprotnom smjeru to ko ogranicenje 40 km/h a niko ne vozi ispod 60 :S i otisli negdje sjediti dok radar radi svoj posao, a ako okrenu radar na drugu stranu ogranicenje 50. Nit su stavili znak za radar nit ga mozes u ociti kako ga zavuku :S
 

OmO

Član
Ma sad ih mozes isto primijetiti sa velike udaljenosti jer moraju postavljati cunjeve gdje stanu, tri cunja vidis iz aviona tako da ih ja barem lahko uocim..
 

OmO

Član
Kontrola obicna kad je i kad iz auta ti mjere brzinu svejedno, sad po zakonu moraju imati te cunjeve.
 
Član
OmO je napisao(la):
Ma sad ih mozes isto primijetiti sa velike udaljenosti jer moraju postavljati cunjeve gdje stanu, tri cunja vidis iz aviona tako da ih ja barem lahko uocim..

Cunjevi???Jel to nesto za jesti?Nisam kod nas cunja vidio odkad sam polagao prije 10 godina,na poligonu. :lol:
 
Član
Ja ih jos nijednom nisam vidio s cunjevima, a redovno me zaustavljaju sto saobracajci sto lokalni :icon_question:
 
Član
Nexus je napisao(la):
Mora cuinjevima biti oznaceno mjesto gdje ce auto biti zaustavljeno;)

Ma svasta oni nesto moraju,ali nje rade.Svaka cast ovim u federaciji,uvijek imaju cunjevi.Kod nas nikad,jos gledam ako moram izaci iz auta da pokazem opremu hoce li me sta pokupiti
 
Top