Pitanje za radare u Tuzli

Pitanje za radare u Tuzli

Član
ma ne stavljaju ni kod nas svi cunjeve,sakriju se samo da radar viri,u zadnje vrijeme u miladijama ispred titanika stoje zavuku se samo namjeste radar i iskacu ko zecevi...ako neko prolazi kroz olovo nek pazi,ja dobio kaznu nakon 2 mjeseca :icon_mad: nesto malo preso,sve pravac a 60 ogranicenje:icon_mad:
 
Član
Cunjeve samo postavljaju ako su vanredne kontrole, ako nisu ne trebaju im. A sto se tice ovih tabli radarska kontrola, sve bih to ukinuo. Treba sve jednog vozaca kazniti koji predje ogranicenje, nece se smiriti divljati dok god ne ubiju nekoga ili par puta po dzepu. Svako od nas voli dati gasa i nema tog lika koji nije presao ogranicenje minimalno 20. Nema potrebe kritikovati pokretaca teme zbog brzine, dovoljna mu je kazna. ;)
 
Član
Stanu na magistrali preko puta zlokovca sakriju se iza one reklame "Apoteka", stave radar a oni sjede u autu :icon_mad:
 
Član
I mene nerviraju ovi sa tronošcima, al ne možeš im ništa. Ograničenje brzine važi, bio radar postavljen ili ne.
 
Član
Ma treba radar i sam volim stisnust samo sreca pa auto jedva nabere 80KM/h:D Al koji se racq skrivaju iza drveca:icon_mad:
 
Član
Po meni ovi radari su super stvar iz više razloga:

prvo niko nije imun na ove radare.....

može se smanjiti korupcija i mita...

smanjiti br saobraćajne policije na ulici i maltretiranje....

kad bi znali da ovakvih radara ima 10 na kantonu i da stalno kruže dosta ljudi bi vozilo sporije opreznije...

a sigurno bi se smanjio br saobraćajnih nesereća za duplo...

itd itd
 
Član
nema ovakvih policijaca ko ovi nasi i ovi po Olovu... dobro je opet kad postave veliki tronozac, vidis ga... al postave onaj mali u visini tablice i on radi posao... neki dan u Olovskim Lukama sjede u Mlinu i jedu a mali tronozac stavljen pored puta i slikaje... cuvajte se na izlazu iz Ze-Do kantona prema Sarajevu... ima na jendom mjestu ogranicenje 50 nekih 200 mtr, nije naseljeno, suma, i ovi iz Olova ga tu postave da slikaje...


a one video nadzorne na raskrsnicama one su tu samo kao dokaz da ako se nesto desi... one nista ne slikaju ??
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
nema ovakvih policijaca ko ovi nasi i ovi po Olovu... dobro je opet kad postave veliki tronozac, vidis ga... al postave onaj mali u visini tablice i on radi posao... neki dan u Olovskim Lukama sjede u Mlinu i jedu a mali tronozac stavljen pored puta i slikaje... cuvajte se na izlazu iz Ze-Do kantona prema Sarajevu... ima na jendom mjestu ogranicenje 50 nekih 200 mtr, nije naseljeno, suma, i ovi iz Olova ga tu postave da slikaje...


a one video nadzorne na raskrsnicama one su tu samo kao dokaz da ako se nesto desi... one nista ne slikaju ??

msm da ne jer mi dosad nije dosla kazna :D:D
 
Član
cek vi tek sad poceli dobijati kazne od novih radara?
radari rade pa od maja sigurno,drug dobio kaznu od 5.5 nakon 2 mjeseca,trucam radar :)
jako dobra igrackica,display kamera ma sve ima radi ko sat svicarski.
uglavnom kazu da za sat na zlokovcu nabije 200tinjak kazni. stanu svugdje i pucaju s njim u oba smjera iz auta kroz prozor i tako to.
budu cesto kod limenke,onda poslije plavog mosta prema domu penzionera,na mostu kipova i tak to.
cuvajte se,nekome dodju za 2 mjeseca nekome brze
 
Član
i ja sam dobio kaznu prije par dana, a radar me skino 15.5 na magistrali,nemam pojma da me i slikala,a u pitanju je bio tronozac.i ode vozacka.:icon_mad::icon_mad:
 
ih otkad ja cekam 2 kazne od tih sto snimaju iz auta :icon_biggrin: doslo mi je da ih nazovem da ih podsjetim :D
 
Član
naravno da snima u oba smjera
i stari traffipatrol xr je snimao u oba smjera,samo pritisnes drugo dugme i snimas,a ovaj novi trucam ir,googlajte malo, snima isto tako u oba smjera,i ne mora ga drzati na tronoscu,vidjao sam ih iz auta puca,spusti staklo i lagano...
a za strane table ne vjerujem da su nasi jos uvezani sa granicom,po zenicko dobojskom kantonu se cuvaj jer te zaustave i provjere ima li kazni na tim tablama,druga su drzali pola sata dok su provjerili,becke table je imao na autu :)
ako ti nije velika procedura slobodno zamijenis tablice kad budes ponovo u svedskoj i rahat si.
ja sam tako mjenjao bosanske cesto radi kazni po austriji,i tablice i vlasnika auta :D
 
Član
uu opasni su postali kad tako odu na kafiicuu i hvataju te ,, nadam se da ce mi ljeto proci bez kazni prosle i predprosle godine nisam nijednu kaznu platio a kad sad ovo citam pa svugdje ih ima nema... mora se biti pazljiv
 
Top