Pitanje u vezi Škoda Octavia 1.9 TDI

Pitanje u vezi Škoda Octavia 1.9 TDI

Ispala mi je jedna ponuda:
Škoda Octavia 1.9 TDI 2006. godina, prešla 137000, kupljena i održavana u ASI, nije udarana, od opreme ima automatsku klimu, kožu, fabričke ksenone, parking senzore nazad, senzor za kišu,4 el. podizača, MP3 player, Maxi dot, Senzor pritiska u gumama, Alu felge 16 sa novim Dunlop zimskim gumama, naslone za ruku...
Ovih dana ističe registracija i nema nikakvu zaštitu.
Je li puno za nju dati 19000KM ?
 
Član
jbg ne znam koliko se krecu sad te octavie ali za regisraciju i zastitu ako ces samo alarm minimalno jos 1000KM za to dvoje ako ces jos zeder ili tako nesto vise ce te izaci.....
 
Streethunter28 je napisao(la):
Ispala mi je jedna ponuda:
Škoda Octavia 1.9 TDI 2006. godina, prešla 137000, kupljena i održavana u ASI, nije udarana, od opreme ima automatsku klimu, kožu, fabričke ksenone, parking senzore nazad, senzor za kišu,4 el. podizača, MP3 player, Maxi dot, Senzor pritiska u gumama, Alu felge 16 sa novim Dunlop zimskim gumama, naslone za ruku...
Ovih dana ističe registracija i nema nikakvu zaštitu.
Je li puno za nju dati 19000KM ?

pogledaj posto su nove octavije pa se orijentisi. jel to octavia 2 ili 1?
 
Sajo_Golf GT je napisao(la):
Streethunter28 je napisao(la):
Ispala mi je jedna ponuda:
Škoda Octavia 1.9 TDI 2006. godina, prešla 137000, kupljena i održavana u ASI, nije udarana, od opreme ima automatsku klimu, kožu, fabričke ksenone, parking senzore nazad, senzor za kišu,4 el. podizača, MP3 player, Maxi dot, Senzor pritiska u gumama, Alu felge 16 sa novim Dunlop zimskim gumama, naslone za ruku...
Ovih dana ističe registracija i nema nikakvu zaštitu.
Je li puno za nju dati 19000KM ?

pogledaj posto su nove octavije pa se orijentisi. jel to octavia 2 ili 1?

Ova je nova plaćena 42000KM, Octavia 2.
 
pogledaj ovo: http://www.cosmos-commerce.ba/cjenovnici/cjenovnik_octavia_tour_01_01_09.pdf

nova octavia tour 1.9 tdi 66kw 24800

jest da je jedinica ali nova:icon_smile:

ili ovo:

http://www.cosmos-commerce.ba/cjenovnici/cjenovnik_octavia_a5_fl.pdf

ovo su trojke
 
Administrator
ja mislim da nije puno dati 19000 KM....
ali ako dajes tolike pare, a ako si u mogucnosti da doplatis koju hiljadu da uzmes novu...
ali kako gledam ta ima dobre opreme, jedino kao sto neko rece da ces morati zastitu ubacivat. a cudi me da pored te opreme nema nikakvu zastitu...
 
Administrator
je*o vise i passate i golfove... ovo ne govorim zato sto imam octaviju iako je u oct sve od vw, ali eto ti kazes 2005. malo skromnija oprema, ne vidim sta fali ovoj oct koja je 2006. godiste i ima pofinu opremu, a po meni nalazi se u rangu sa passatom samo sto je to vw a ovo je skoda, i on je skuplji za tu hiljadu dvije samo zato sto je vw. a skode su se pokazale veoma pristojnim automobilima i jeftinijih od ostalih a pruzaju manje vise isto kao i vw. A svi smo svjesni da je skoda u posljednje vrijeme najprodavanija marka vozila...

EDIT: slobodno je uzmi... prihvatljiva cijena a dobra oprema ;)
 
Početnik
kod starog mi sluzbeno auto, superb, 2008godiste, sa 30 hiljada na satu...a kod nas Bora 2003, presla 130 hiljada.....ko god je pogledao, 5 puta bolja Bora nego Skoda, sto se tice kvalitete izrade, a najvise enterijer...jos neki dan na Skodi se pokvarila baglama na vratima, nidje veze, 2 dana u ASI na servisu auto bilo, et kolko su i oni strucni...a ljubaznost ispod svakog nivoa..
 
Član
realna cijena Imaj u vidu da ce joj cijena u naredne dvije tri godine fino pasti No ako imas namjeru da je zdrzis na duzi period to se itekako isplati Skoda je kvalitetan automobil Da sam na tvom mjestu a ponuda takva kako kazes da jeste ne bih se sekunde dvoumio ;) sretno :cool:
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
je*o vise i passate i golfove... ovo ne govorim zato sto imam octaviju iako je u oct sve od vw, ali eto ti kazes 2005. malo skromnija oprema, ne vidim sta fali ovoj oct koja je 2006. godiste i ima pofinu opremu, a po meni nalazi se u rangu sa passatom samo sto je to vw a ovo je skoda, i on je skuplji za tu hiljadu dvije samo zato sto je vw. a skode su se pokazale veoma pristojnim automobilima i jeftinijih od ostalih a pruzaju manje vise isto kao i vw. A svi smo svjesni da je skoda u posljednje vrijeme najprodavanija marka vozila...

EDIT: slobodno je uzmi... prihvatljiva cijena a dobra oprema ;)

Ta oktavija što on gleda je drugačije upakovana starija linija pasata...za malo više para može dobiti noviju...malo je to puno para za škodu bez obzira na opremu ako spusti cijenu uzmi onda škodu jer ima stvarno ok opremu ;)
 
Član
Oggy je napisao(la):
kod starog mi sluzbeno auto, octavia superb, 2008godiste, sa 30 hiljada na satu...a kod nas Bora 2003, presla 130 hiljada.....ko god je pogledao, 5 puta bolja Bora nego Skoda, sto se tice kvalitete izrade, a najvise enterijer...jos neki dan na Skodi se pokvarila baglama na vratima, nidje veze, 2 dana u ASI na servisu auto bilo, et kolko su i oni strucni...a ljubaznost ispod svakog nivoa..

oggy ba koje je to auto onda, ili octavia ili superb :D :icon_question: a spominjat sluznbeno, ne ide... kakvih passata novih sluzbenih od vlade ima, grobova, stalno vise po servisu...
 
Početnik
ma superb, isti q....a sluzbeno jest, al vozi ga samo moj stari i direktor...presla tek koju hiljadu...
ma kako god, meni je SVAKA SKODA ljestvicu nize od bilo kojeg vw ili audi-a, kad je rijec o vag grupaciji...
 
Joj ovih wagenovaca odma po passatu, pa i passati i oktavija sto kazu "isto sra*e drugo pakovanje", ja koliko vidim razlika je samo izgled a na svakom skodinom dijelu ima znak vw! Druze gledaj da ti sto boljes prodjes, ako je auto ocuvano, uzimaj bez razmisljanja!
 
Top