PIK fails

PIK fails

bmwscaner je napisao(la):
Franki je napisao(la):
Meni su ovo cijene bbs nidje veze, ne kazem nista koliko vrjede ali brate za 1600 mozes naci sto puta ljepse felge, eto netko zna koje su rjetke felge koje ne.

Koga zanima on zna. BiH je svakako jedino mjerilo za bijedu i jad i za nista drugo.. Tako da je neke stvari smijesno nuditi bosanskim ''kupcima'' .
A sad ljepota je u oku promatraca a kome se da zajebavat nek nazove direkt u BBS pa pita koliko samo jedno srce kosta a dalje necemo dijelove nabrajati....
Kad vidim brock , borbet i slicne low class ''jotare'' za koje pare se prodaju ove od kolege su dobra kupnja odlican et pogodan za adaptere , lakirane sarafi kromirani... sve u svemu uredne i nadasve kvalitetne a to necete dobiti sa smecem od felga koje kupite u volanu leke i slicno.
Tko ima pare kupit ce tko nema moze samo baljezgati i sliniti na doticne

ja se ne namjeravam svadjat oko felgi ali bil TI dao 1600€ za te felge:icon_question::icon_question:
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Pa ako je tako losa Bosna, zasto su svi tu? Zasto prodajete te stvari po bosanskim portalima, bosanskim kupcima, jadu i bijedi? Idite drugdje gdje je bolje pa necete onda imati prilike kukati kako vam je lose..

tko kuka ? ja sta prodajem to i prodam.. Ovde bi svi htjeli imati top auto po uzoru na aute sa vwortexa , bmw syndikata i slicno ali da se to uradi za 300 maraka... Ali nije moglo nikad nit ce moci za neke stvari treba razvezati kesu tuning je hobi a nije potreba da bi nuzno trebalo biti jeftino i prilagodjeno cjenovnoj moci drzavljana neke drzave.

@ green devil da nisam imao 9 komada istih ( sad imam 5 u dimenziji koja meni savrseno odgovara ) naravno da bi ih kupio.
 
bmwscaner je napisao(la):
roki_actros je napisao(la):
Pa ako je tako losa Bosna, zasto su svi tu? Zasto prodajete te stvari po bosanskim portalima, bosanskim kupcima, jadu i bijedi? Idite drugdje gdje je bolje pa necete onda imati prilike kukati kako vam je lose..

tko kuka ? ja sta prodajem to i prodam.. Ovde bi svi htjeli imati top auto po uzoru na aute sa vwortexa , bmw syndikata i slicno ali da se to uradi za 300 maraka... Ali nije moglo nikad nit ce moci za neke stvari treba razvezati kesu tuning je hobi a nije potreba da bi nuzno trebalo biti jeftino i prilagodjeno cjenovnoj moci drzavljana neke drzave.

@ green devil da nisam imao 9 komada istih ( sad imam 5 u dimenziji koja meni savrseno odgovara ) naravno da bi ih kupio.

cisto sumnjam a ti kako hoces:icon_rolleyes:
 
Član
Ma znam ja sta ti pricas i sve je to tako.
Ali ovo je bosna i nasi putevi sjebat felge nizasto. Plus ljudi nemogu prepoznat tu ljepotu. Bolje je da prodje sto ljudi i rekne dobro ti auto nego da prodje 1 i rekne dobre ti felge. Bitno je sredit auto sa ukusom ;)
Odo na kavu pozz :lol:
 
BART je napisao(la):
B.M - Floyd je napisao(la):
BART je napisao(la):
u swe dobijes te felge + golfa GTI na njima za 1600 maraka :lol:

Da bar .

naso sam golfa 3 variant 2,0 iz 97 preso 200 hiljada sa tim BBS felgama za 1500 eura
onda mos mislit kolko kosta dvica iz 88 , hehehhe :lol::lol:

:icon_eek: :D Pa ne mozes da poredis BBS RS 098 sa nekim BBS felugama kojih ima znatno vise. Nemoj biti smijesan sa tim pordjenjem molim te.
 
Član
Daj ba preseraju s tim bbs rs kao sto kaze fino je samo sto se moze siriti a izgled bi je stvarno beze jos 1500 km wahaha ima i ona " refko i combe bacaju BOMBE" koja ce budala dati 1500 km za te felge ?
 
***** mu ljebac... pokrenem temu da se postavljaju auta i failovi, neko frizider postavi, neko konjska kola, neko spejs satl... Hanite malo, ne mogu zivjet od rasprave i glupih notifikacija na temu...

Joj koja ce budala dati pare... eto nece niko kod nas, nece covjek prodati i njegova stvar...

Tuning je skup sport, sta bi neki, do 1000 maraka da ih izadju nove felge s novim gumama... moze al u limburgu mjesecu...

http://www.upgrademotoring.com/wheels/te37.htm

Eto cijene jedne felge samo, po razlicitim dimenzijama... i sada su ljudi budale sto ih imaju na autu ?

Jbt dan... mora uz VW ici i sranje kako god da ga okrenes :lol:
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
BART je napisao(la):
B.M - Floyd je napisao(la):
BART je napisao(la):
u swe dobijes te felge + golfa GTI na njima za 1600 maraka :lol:

Da bar .

naso sam golfa 3 variant 2,0 iz 97 preso 200 hiljada sa tim BBS felgama za 1500 eura
onda mos mislit kolko kosta dvica iz 88 , hehehhe :lol::lol:

:icon_eek: :D Pa ne mozes da poredis BBS RS 098 sa nekim BBS felugama kojih ima znatno vise. Nemoj biti smijesan sa tim pordjenjem molim te.

ove su BBS RM slican oblik tim RS mada sae ja nerazumijem tolko al isti je fazon felgi

1063962631.jpg
 
Kad smo vec kod BBS RS felgi: http://www.ebay.de/itm/BBS-RS-8-9x15-3teilig-4x108-et12-3-FORD-CAPRI-AUDI-80-/330697088154?pt=Auto_Felgen&hash=item4cff151c9a#ht_2024wt_934 ;)

Po meni, nema ljepsih felgi ali svako ima svoj ukus za styling ;)
 
Član
Sad kad bi mi neko doso i reko eto ti ih za 300 km nebi ih uzeo eto ako mi vjerujes. Ove felge su odron naspram koliko kostaju:icon_rolleyes:
Da nebi ispalo da sam zloban ili nesto postojem ko ovo voli i ko ce ih kupit, ali ovo nije za nasi cesta, dat za felge i gume 4500 km a da ljudi i ne primjete sta ti je na autu.
 
A ljudi jebo te zivot . Pa sta je vama ? Ako ti se ne svidja pa ne moras ih ni stavljat na svoj auto brate dragi,trazi sebi druge . Sto moras da ih pljujes sada? Onaj kome se svidjaju i ko zeli te feluge na autu,dace 8.000e za njih,to je njegova stvar. Sto sve jedna tema mora zavrsiti raspravom i svadjom ? To je isto sto neko kupi patike od 500e jer mu se svidjaju, i onaj ko nadje slicne ili patike koje su isto tako lijepe za manje para . STVAR JE UKUSA !
 
Top