PIK fails

PIK fails

Početnik
Anais je napisao(la):
Pa jes paprena cijena, ali vidi se da su odradjene boli glava

sta su odradjene, ofarbano srce i ispolirani rubovi...da su bar prosirene, da su 9 jota, onda bi mi cijena mozda i bila razumna, al za stock felge i to sa ovako bezveze rasponom sarafa...haj vozdra

B.M - Floyd je napisao(la):
Pa ovo su feluge od clana foruma,dzin16v sto vozi Golf 2 ABF koliko znam ?

o izvini, nisam skonto, ako je clan foruma, onda su jeftine felge :icon_confused:
 
Jesu... i sta sada ako je ta cijena ?

http://www.ebay.at/itm/BBS-RS-16-RS077-Weiss-Pulverbeschichtet-/320858700703?pt=Auto_Felgen&hash=item4ab4ab3b9f

I jos ce skociti cijena, plus sto je postarina 150€.

Ok, nisu standardi kod nas veliki, ali i da je stavio cijenu 16.000 maraka to je njegova stvar.
 
ma narod sere sa tim cijenama BBS felgi, kupe za 150KM malo zameljaju i hoce 1500:icon_eek::icon_eek:
ja bi to odma banovo sa oglasa:lol::lol::lol::lol:
 
Član
Tko misli da je preseravanje neka kupi i prepakuje sa malo boje u spreju i zaradi pare .. rastavi je u dijelove i prodaj pa ces vidjeti cijenu... sta bi reko onda za moje sta sam prodao za 1600eura a ne maraka... I da ti izlistam ponude u eurima za sadasnjih 5 komada... Ali jok sta ce to valjat kad ima replika po 800 marka hahahaha
 
Član
Meni su ovo cijene bbs nidje veze, ne kazem nista koliko vrjede ali brate za 1600 mozes naci sto puta ljepse felge, eto netko zna koje su rjetke felge koje ne.
 
bmwscaner je napisao(la):
Tko misli da je preseravanje neka kupi i prepakuje sa malo boje u spreju i zaradi pare .. rastavi je u dijelove i prodaj pa ces vidjeti cijenu... sta bi reko onda za moje sta sam prodao za 1600eura a ne maraka... I da ti izlistam ponude u eurima za sadasnjih 5 komada... Ali jok sta ce to valjat kad ima replika po 800 marka hahahaha

ja sam nekad davo imo ponudu za BBS ali mi se ne svidjaju i odustanem...
malo su me privukle kad sam vidio da se mogu rubovi mijenjat(sirit), ali dat za to 1500KM a tek € ne bi nikad
sad bi ja trebo Golfa 2 kupit, ulozit u njeg 5-6000 i cijenit ga 10000KM...
boli narod qurac sto si ti ulozio u felge 1000KM i vise, to je tvoj problem i to se radi za svoj cejf a ne da zaradis 1000 i vise na komadu aluminijuma
 
sad bi trebalo rec: KOJA BUDALA PLACA 1600€ ZA FELGE STARE 20god:icon_question::icon_question:
a nasladjujete se kad vidite kakvu dvicu 4-5000
 
Član
Franki je napisao(la):
Meni su ovo cijene bbs nidje veze, ne kazem nista koliko vrjede ali brate za 1600 mozes naci sto puta ljepse felge, eto netko zna koje su rjetke felge koje ne.

Koga zanima on zna. BiH je svakako jedino mjerilo za bijedu i jad i za nista drugo.. Tako da je neke stvari smijesno nuditi bosanskim ''kupcima'' .
A sad ljepota je u oku promatraca a kome se da zajebavat nek nazove direkt u BBS pa pita koliko samo jedno srce kosta a dalje necemo dijelove nabrajati....
Kad vidim brock , borbet i slicne low class ''jotare'' za koje pare se prodaju ove od kolege su dobra kupnja odlican et pogodan za adaptere , lakirane sarafi kromirani... sve u svemu uredne i nadasve kvalitetne a to necete dobiti sa smecem od felga koje kupite u volanu leke i slicno.
Tko ima pare kupit ce tko nema moze samo baljezgati i sliniti na doticne
 
Član
u BiH si bogat ako na golfu II imas bbs fele:lol::lol::lol:
daj ba ljudi manite se suplje, drzava nam propada vi felge prodajete po milju i vise:icon_biggrin:
 
Pa ako je tako losa Bosna, zasto su svi tu? Zasto prodajete te stvari po bosanskim portalima, bosanskim kupcima, jadu i bijedi? Idite drugdje gdje je bolje pa necete onda imati prilike kukati kako vam je lose..
 
Top