Passat CC 2.0 TDI 2009.

Passat CC 2.0 TDI 2009.

Član
covjeku izletilo polovno auto, nije mogao birati :icon_biggrin: al ne bih se ja sekunde bunio ni protiv jednog identicnog ovakvog :cool:
 
Član
medo emir ti je odgovorio, kupio sam polovno auto, ne novo, a prije bi uzeo dsg nego panoramu da sam mogao birati... nikakvi spojleri se ne stavljaju na ovo auto, eventualno r-line body kit kompletan, al treba mnooooooogo novaca za to, ici ce samo nastavci za auspuh ;)
hvala raja, pozdrav

medo emir ti je odgovorio, kupio sam polovno auto, ne novo, a prije bi uzeo dsg nego panoramu da sam mogao birati... nikakvi spojleri se ne stavljaju na ovo auto, eventualno r-line body kit kompletan, al treba mnooooooogo novaca za to, ici ce samo nastavci za auspuh ;)
hvala raja, pozdrav
 
Član
Meni je mnogo veca uzivancija vozit manuelcem nego automatikom ...

http://www.ebay.com/itm/PAINTED-SPOILER-FOR-VOLKSWAGEN-PASSAT-CC-SEDAN-REAR-ROOF-SPOILER-08-11-NEW-/280931197951?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item4168cde3ff&vxp=mtr

Evo tog spoilera. Jesil mu stavio LED pozicije , na tablicama pogotovo. Mnogo ljepse auto izgleda. Meni je malo dojadio pa samo trazim gdje ga mogu dotjerati.
 
Član
ma nikakvi spojleri, jedino nekad u buducnosti r line body kit, led na tablicu ne idu na moje auto, bolje da se ne vidi tablica, nego da bljesti :cool: mozda jedino naprijed za pozicije i daylight ako gdje nadjem odgovarajuce led sijalice... a to za manualca, vjerovatno nisi probao vozit dsg-a, i ja sam tako govorio dok nisam probao, pogotovo po gradu... otvorene mozda jeste malo dosadan automatik, ali vise sam po gradu tako da ne bi bio na odmet ;)
 
Član
Drug auto ti je predobro pogotovu ova bijela boja uhhh nista njemu vise ne trebam on je i ovako odlican:icon_smile::icon_smile:;)
 
Član
hvala brate
@medo dobro brate, ukusi se razlikuju, ja se ne bih bunio protiv jednog istog sa dsg-om :cool:
 
Član
hvala brate
@medo dobro brate, ukusi se razlikuju, ja se ne bih bunio protiv jednog istog sa dsg-om :cool:
 
Top