Passat CC 2.0 TDI 2009.

Passat CC 2.0 TDI 2009.

Član
extra je passat vozio sam ovakvog i mogu reci da ima dobru vucu a i kocnice su mu top..samo unutrasnjost sad u bijelo i ko jahta ce biti...;)
 
Član
sve su ti rekli vec, jedno od rijetkih auta da valja u bijeloj boji :) ovo je grehota ne zatamniti komplet, i prednju sajbu bar 10% :)))))
 
Član
Meni je cc inače najljepše od vw što je do sada izbacio...

Sretno sa autom, predpostavljam da će tu biti samo vozanje, slabo tuninga, možda nešto sitno i to je to..al nema veze

Vjerovatno si vidio u croatia onaj r line :) ak budeš išao u tuning pravcu ;)
 
Član
potrazi na vwclubcroatia ima jedan bijeli cc drama je napucan al nista posebno osim zatamnjenja, spustanja i crnog krova
 
Član
joj jest dobar , frend mi ima istog , ja ga odveo u Gradišku kod Srđana na chipovanje i doktor ga digao na 180 ks na valjcima i ide ko neman...;)
 
Član
hvala momci jos jednom svima na lijepim zeljama, vidio sam onoga na vwcc perfektan je, onaj crni krov me s jedne strane privlaci, s druge ne, ne znam treba dobro izvagat, uglavnom nista prije proljeca jer sam se zavalio drama :lol:
@astra i ja bi volio da je dsg, al sta je tu je, i ovaj manuelac je perfektno uradjen, bolji nego u golfu 10x, kraci hodovi...
@aservis neznam brate sta raditi na ovom autu, mozda neke sitnice, felge su mi extra, a to mi je najbitnije na vanjskom izgledu, xenone ima, boja dobra itd... volio bi r line paket ali to je zara trenutno sto se cijene tice, mozda nekad u buducnosti...
@trizex neznam kako bi mu leglo zatamnjenje posto je nazad fabricko ono ide malo na zelenkasto, a naprijed kad bi bila obicna folija ne znam na sta bi licilo... :icon_question:
 
Član
Ama ne diraj sad zasad nista, uzvaj kad mozes. Imao sam takodjer priliku voziti ga. Iz g2 kad udjes u njega ko da si u AVION usao :lol: ;)
 
Član
Extra auto,svaka cast i neka je sa srećom punooo punooo kilometara,bolje sto nije DSG mnogi se zale kvarovi i to,sve je to super auto je pojava na putu jos ova Candy bijela wauuuu,aa los ti mobitel nema sta....:p....:D
 
Top