Passat CC 2.0 TDI 2009.

Passat CC 2.0 TDI 2009.

Član
uuuu... odlican... puno kilometara zelim i i jos vise da u njemu radis :smajli41::smajli04: ... samo tijesan ti je pozadi.. 2 sjedista... :D


bgm, boja je pre predobra a ova stakla :icon_eek: ;););)
 
Član
jaooooo san snova , ako budem imo ikad para za CC-a uzet cu ga abd , zelim ti puno srece sa vozilom da se navozas i da uzivas ;)
 
Neka je sa srecom i ovako javno puno prijedjenih kilometara,i nisi pogrijesio ni sekunde u odabiru vozila jer i sam i dan i danas uzivam svake sekunde CC 4 life
 

JD.

Član
vrh auto, ;) cestitam

pusti se tuninga i supljih prica stavi ovo stavi ono, nisi kupio osnovni model bez icega, auto je odlican takav kakav je, ima sve... uzivaj, sipaj, peri i vozaj se, i kad izleti sta bolje za par godina uzmes i tako u krug :)
 
Član
e raja hvala svima jos jednom na lijepim zeljama i cestitkama :cool: stvarno sam prezadovoljan s autom, ni jednu jedinu zamjerku nisam nasao, jos pokoji detalj opreme ne bi bio na odmet, al sta je tu je, dobar je i ovako...
@JD. tako ce i bit najvjerovatnije, ne znam jedino se dvoumim oko crnog krova da li raditi ili ne, ali ima jos vremena pa imam se kad skontat...
@Rinaldo znaci 180 konja se izvuce cipom, hmm zanimljivo :icon_smile: vidjecemo hajd, nikad se ne zna sta ce me prevrnut ;)
pozdrav svima
 
Član
crni krov na onom r-line sa vwcc-a izgleda perfektno! jos folije na stakla i to je to.. ovdje su ti dovoljne 50% folije, jer on ima jako mala stakla tako da bilo koji procenat djeluje 3 puta vise.. otidji u llumar i posavjetuj se
 
Član
@astra kosto sam vec pisao, neznam kako bi izgledale folije na fabrickom zatamnjenju, vidjela bi se razlika naprijed i nazad, jer je ovo nazad fabricko zelenkasto, mislim da se ne bi uklapalo fino... a sto se tice krova, vidjecemo, prije proljeca svakako nista :icon_smile:
@frenkie 99% je da ce tako i bit :cool:
 
Član
mislio sam da zatamnis i zadnje prozore sa 50%! dakle preko fabrickog zatamnjenja folija, tada bi bilo super...
 
Član
Astra je napisao(la):
mislio sam da zatamnis i zadnje prozore sa 50%! dakle preko fabrickog zatamnjenja folija, tada bi bilo super...

bio bi crn ko noc :lol: haha vidjecemo jos :icon_smile:
pozdrav svima
 
Cuj, ovo auto uzeti i zatamniti ga, po meni glupost, pa valjda zeMske trebaju da vide ko to vozi :D

Passat je prelijep, meni jedini VW koji bi volio imati, sto se tice dizajna meni je odlican!
 
Top