Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa dobro drug sta je ostalo jos da fali na passata osim auspuha..
Haha, sad sledece sedmice mi stize lip za prednji branik :)
A sto se tice daljnjih planova, idu na ljeto folije na sajbe, na sve sajbe sem prednje i kao sto ti kazes sportski lonac sa 2 okrugle rore ili eventualno 4 rore na 2 strane po 2 rore. i Gewinde da uglavim ako uspjednem :)
To bi bilo to ;)
 
Administrator
Haha, sad sledece sedmice mi stize lip za prednji branik :)
A sto se tice daljnjih planova, idu na ljeto folije na sajbe, na sve sajbe sem prednje i kao sto ti kazes sportski lonac sa 2 okrugle rore ili eventualno 4 rore na 2 strane po 2 rore. i Gewinde da uglavim ako uspjednem :)
To bi bilo to ;)
pa sat bi sa onim loncem i rorama sto si onda nasao,znaci bice patosiran skroz
 
pa sat bi sa onim loncem i rorama sto si onda nasao,znaci bice patosiran skroz
Pa u pregovorima sam jos uvjek :D
A posto sada idem za tuzlu 15-og oticu pogledat kakav je taj lonac pa da vidim dal mi pase.
Pa naravno da ce bit patosiran vec sam i nabavio gewinde ako nisi pratio garazu moju :)
Al imam mali problema sa njima koje moram da rijesim, al polako :)
 
Administrator
Pa u pregovorima sam jos uvjek :D
A posto sada idem za tuzlu 15-og oticu pogledat kakav je taj lonac pa da vidim dal mi pase.
Pa naravno da ce bit patosiran vec sam i nabavio gewinde ako nisi pratio garazu moju :)
Al imam mali problema sa njima koje moram da rijesim, al polako :)
eto kad budes iso 15og meni se javi proces kraj mene pa da odepo kafu popiti negde,da da video sam za gewinde polako do proljeca ce se sve resiti nigde zurba...
 
Član
Aj sto me iskopira, al' sto sad i taj lip od fabije i jos ces na kraju auspuhe iste raditi , daj kupi moje auto, nemoj se muciti :p
:D
 
kako si ti reko ti ces u gracanicu kod ovoga po austpuk ja sam 5 min od gracanice kad zavrsis sa njime meni javis svedno je vikend odemo na jedno fino mjesto ja te odvedem na kaficu i dobijes naljepnice gratis hahahah
Sve je to fino druze da ja nisam u poslu taj dan kad budem isao tamo imam nekog ozb posla pa ako imadnem vremena javim ti se :)
 
I da, da vas jos obavijestim, danas su odnesene gewinde tokaru da covjek napravi one prstenove i kljuc za njih tako da ce i to biti rijeseno iduce sedmice ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top